Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės iš Wisbech

user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Na man per Kūčias neišeina, o ir taip maisto gaminimas būna ant mano galvos, dar vaikai aplink sukasi visur, tai jau būnu nuvargus eglę puošt, o pasipuošiam gruodžio pradžioj ir smagu būna.

oras tai jo, jau toks pagerintas, kad ne tas žodis.
Atsakyti
As tai labai laukiu kaledines nuotaikos..bet per anksti nera ko pradeti..jau pora savaiciu per radija kaledines dainas groja..tikras absurdas...man kaledos prasideda daugiausiai savaite pries kucias.. mes siemet mastom kaip reiks puost eglute,mazoji ja "nunes":) o deldovanu siemet galvojam nepasiduoti masinei psichozei ir draugams dovanoti namie keptu sausainiu... Beje,manojo b-day irgi sausi:))) visos sventes galima sakyt vienu metu:)
Atsakyti
QUOTE(eglezzs @ 2012 11 25, 13:28)
As tai labai laukiu kaledines nuotaikos..bet per anksti nera ko pradeti..jau pora savaiciu per radija kaledines dainas groja..tikras absurdas...man kaledos prasideda daugiausiai savaite pries kucias.. mes siemet mastom kaip reiks puost eglute,mazoji ja "nunes":)  o deldovanu siemet galvojam nepasiduoti masinei psichozei ir draugams dovanoti namie keptu sausainiu... Beje,manojo b-day irgi sausi:))) visos sventes galima sakyt vienu metu:)

sausio kelinta diena? biggrin.gif
del kalediniu dainu mane irgi biesina, iskart po helovyno pirma diena jau asdoj kaledu giesmes leido... absurdas. Praeis tik kaledos jau ziurek valentino dienos atvirukai lentynas lauzys... kokia sausio 2... man tai nuvalkiotos sventes iskart.
del eglutes "nunesimo" as irgi bijau, nes siemet jau naglesnis, pernai dar neliete, siemet galvoju nutampys zaisliukus smile.gif mazu maziausiai... nu gal kaip nors ismokysiu pagarbos tam kaledu atributui biggrin.gif
siandien priziuriu rusakalbi berniuka, man cia didelis isbandymas biggrin.gif nu kol kas nieko, susisnekam biggrin.gif bet dar tik 5 valandos praejo, liko 8 su puse biggrin.gif rusu kalbos nevartojau nuo 9 klases biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 25, 12:16)
sausio kelinta diena? biggrin.gif
del kalediniu dainu mane irgi biesina, iskart po helovyno pirma diena jau asdoj kaledu giesmes leido... absurdas. Praeis tik kaledos jau ziurek valentino dienos atvirukai lentynas lauzys... kokia sausio 2... man tai nuvalkiotos sventes iskart. 
del eglutes "nunesimo" as irgi bijau, nes siemet jau naglesnis, pernai dar neliete, siemet galvoju nutampys zaisliukus smile.gif mazu maziausiai... nu gal kaip nors ismokysiu pagarbos tam kaledu atributui biggrin.gif
siandien priziuriu rusakalbi berniuka, man cia didelis isbandymas biggrin.gif nu kol kas nieko, susisnekam biggrin.gif bet dar tik 5 valandos praejo, liko 8 su puse biggrin.gif rusu kalbos nevartojau nuo 9 klases biggrin.gif

o kaip su to berniuko tevais susikalbi? jau man rusu tai pelis, nemoku as jos, suprantu, bet nekalbu. Del dainu, tai taip, nesanome kokia, nuo helovyno kaledu laukt. biggrin.gif Pernai mazius zaisliukus tampe, tikiuosi simet prie ju nelis.
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2012 11 25, 18:42)
o kaip su to berniuko tevais susikalbi? jau man rusu tai pelis, nemoku as jos, suprantu, bet nekalbu. Del dainu, tai taip, nesanome kokia, nuo helovyno kaledu laukt. biggrin.gif Pernai mazius zaisliukus tampe, tikiuosi simet prie ju nelis.

tevas lietuvis biggrin.gif maniskio bendradarbis biggrin.gif as rusu kalbos visa gyvenima nemegau biggrin.gif bet gyvenimas vercia biggrin.gif gal ir gerai, 4 kalbom snekesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 25, 17:13)
tevas lietuvis biggrin.gif maniskio bendradarbis biggrin.gif as rusu kalbos visa gyvenima nemegau biggrin.gif bet gyvenimas vercia biggrin.gif gal ir gerai, 4 kalbom snekesiu biggrin.gif

tai gal tas vaikas lietuviškai supranta? negi jis su vaiku visai lietuviškai nekalba. Šiaip tai man ta rusų tokia neidomi kalba, tai jos ir nesimokinau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2012 11 25, 19:24)
tai gal tas vaikas lietuviškai supranta? negi jis su vaiku visai lietuviškai nekalba. Šiaip tai man ta rusų tokia neidomi kalba, tai  jos ir nesimokinau. bigsmile.gif

man irgi visa gyvenima ta rusu kalba asocijuojas su melynanosiais muzikais kailinem kepurem ir prostitutem is stoties rajono biggrin.gif nzn kodel, nuo jaunu dienu biggrin.gif tai mokykloj atsisakiau jos.
Augino ta vaika rusiskai kalbedami, taip sake nusprende, lietuviskai isvis ne smile.gif keista ir man.
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 25, 17:39)
man irgi visa gyvenima ta rusu kalba asocijuojas su melynanosiais muzikais kailinem kepurem ir prostitutem is stoties rajono biggrin.gif nzn kodel, nuo jaunu dienu biggrin.gif tai mokykloj atsisakiau jos.
Augino ta vaika rusiskai kalbedami, taip sake nusprende, lietuviskai isvis ne smile.gif keista ir man.

Tai nemažai valandų jis pas tave bus, senelis Dariui padovanojo mašina akumuliatorinę, tai db vyrai tveria, namai bus apvažinėti.
Atsakyti
QUOTE(JARD @ 2012 11 25, 19:43)
Tai nemažai valandų jis pas tave bus, senelis Dariui padovanojo mašina akumuliatorinę, tai db vyrai tveria, namai bus apvažinėti.

per savaite gausis man 80 svaru wink.gif vien uz ji wink.gif o dar kita turiu wink.gif
tai smagu maziui tavo, balius biggrin.gif nezinau kada mes ateisim, neaisku kada laisva turesiu db...
Atsakyti
QUOTE(Tomike22 @ 2012 11 25, 17:52)
per savaite gausis man 80 svaru wink.gif vien uz ji wink.gif o dar kita turiu wink.gif
tai smagu maziui tavo, balius biggrin.gif nezinau kada mes ateisim, neaisku kada laisva turesiu db...

nu jo, nieko, tik is anksto pranesk, ryt tai vaikuciu laukiam keliu, o savaitgali su savais svesim.
Atsakyti