Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

Sveikos, skubiai reikia stiklines lentyneles, parasau ismatavimus, kad isivaizduotumet apie ka kalbu plotis 12, ilgis 116, kur galeciau ieskoti osle, nes ikea ir biltema neturi arba gal zinot, kas galetu perpjauti, nes ikejoj radau veidrodi pigu, reikia tik perpjauti.
Atsakyti
micefee, mano supratimu, tau reikia paskutine lentele ziuret
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 04 23, 18:40)
Žiūrėkit, jei aš noriu siųsti Norvegijoj siuntinuką, tai kaip vertina jie ar tai laiškas, ar siunta? Nes laiškas pigiau kainuoja... Kiek suprantu, tai jis gali būti ir storesnis nei 7cm: http://www.posten.no...-b-okonomi-2015


Jisai gali buti storesnis negu 7 cm, bet ziurek, kad nevirsytum kitu ismatavimu 35,3 x 25 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 04 23, 16:52)
Artemide, sveikinu su teisėmis ir mašiniuku. Aš irgi kol vaikų neturėjau su Megane važinėjau  smile.gif


Na, man va kaip tik masina reikalinga, kad galeciau vaika i darzeli vezioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 04 23, 21:41)
Jisai gali buti storesnis negu 7 cm, bet ziurek, kad nevirsytum kitu ismatavimu 35,3 x 25 cm smile.gif


Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 04 23, 23:15)
Na, man va kaip tik masina reikalinga, kad galeciau vaika i darzeli vezioti biggrin.gif


O jus ne virs darzelio gyvenat? Ar kita darzeli gavot?

Man nuo rugpjucio viena i darzeli kita i mokykla, kaip reiks vakare spet pasiimti. Atstumai tarp ju kokie 5 km. Tai per 15 min reiks speti nuo vieno iki kito dalekt. Tai bus visad paskutinis tikriausiai paimtas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitaj @ 2015 04 24, 13:29)
O jus ne virs darzelio gyvenat? Ar kita darzeli gavot?

Man nuo rugpjucio viena i darzeli kita i mokykla, kaip reiks vakare spet pasiimti. Atstumai tarp ju kokie 5 km. Tai per 15 min reiks speti nuo vieno iki kito dalekt. Tai bus visad paskutinis tikriausiai paimtas  doh.gif


Virs darzelio, bet pasirinkau kita, kur uzsiima muzika ir anglu kalba su vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 04 24, 00:15)
Na, man va kaip tik masina reikalinga, kad galeciau vaika i darzeli vezioti biggrin.gif

Bagažinė miniatiūrinė. Netilpdavo vežimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 04 25, 10:11)
Bagažinė miniatiūrinė. Netilpdavo vežimas.  smile.gif


Nu, kad yra tos vietos smile.gif Cia va foto
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 04 25, 11:38)
Nu, kad yra tos vietos smile.gif  Cia va foto

Na jooo.. Pas tave žymiai didesnė smile.gif Mano dvidurė, keturvietė Megane buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akemi @ 2015 04 26, 15:18)
Na jooo.. Pas tave žymiai didesnė smile.gif Mano dvidurė, keturvietė Megane buvo smile.gif


Gal nuo metu priklauso smile.gif
Atsakyti
Igniux, gal tu galetum kazka pakomentuot tokiu klausimu, ar kitos, kurios turi supratima:
jei as turiu fast kontrakta ir plius turiu atsidarius ENK, ir gauciau is gyd. biuleteni 100%, tai realiai net su savo ENK nebegaliu dirbt?
Atsakyti