Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingumo klinika

QUOTE(Butvilė @ 2009 01 13, 18:38)
Tu man Daiva siaip vienas is protingesniu zmoniu siame tinklapyje esi. Skaitau Tavo zinutes, zinau Tavo problemas. Pritariau Tau skaitydama sita zinute. Man 1 IFV VK nepavyko. 2 diena mmmm, kurios prasidejo 9 isodinimo diena. Lipu sienom is nevilties. Bet cia ne ta tema. Man visa ta laika, nuo punkcijos dienos iki vakar buvo taip pat labai nelengva. Labai blogai jauciausi. Nei viena diena nepraejo be skausmo. Skambinau gydytojai, sake taip turi buti ir t.t. Aisku, gal reikejo vaziuoti, lysti i akis... Nezinojau kur detis, truko patarimu. Susiguzusi i kamuoli inksciau kaip sunytis ir galvojau, kad kenciancem dangus.Manau turetu buti intensyvesne prieziura siuo laikotarpiu. Jautiesi paliktas likimo valiai. Viskas yra nurasoma ant tu 30% tikimybes... Bet gal tas savijautos stebejimas siuo etapu padidintu bent keleta tu procentu... Neduokime tiems gydytojams ramybes!

Butvile, uzuojauta tau, gal kaip nors, gal kita karta pavyks...
Visiskai tau pritariu. Man taip pat teko su tuo susidurti. Yra gydytoju, kurie kaip sakoma „nedirba psichologu darbo“. O privalo! Budamas gydytoju, ypac tokioje jautrioje sferoje kaip vaisingumas, privalai zinoti, kad tavo zodis gali nuzudyti. Juk pirmasis mediku uždavinys – nepakenkti. Ne tik psichologijos ziniu, kartais ir elementarios kulturos stokojama. Ir visa tai nepaisant to, kad mokame nemazus pinigus uz gydyma.
Is esmes tai didžiulis abejingumas is mediku puses. Todel pacios turime uz save kovoti.

Atsakyti
Lankiausi Kauno VK pas gyd. E.Tvarijonavičienę.Nors nepavyko tapti nestuke.gif , bet išliko labai geri, šilti prisiminimai apie šią ginekologę.Labai maloni moteris, kas norit švelnumo - eikit pas ją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 01 14, 16:00)
Lankiausi Kauno VK pas gyd. E.Tvarijonavičienę.Nors nepavyko tapti  nestuke.gif  , bet išliko labai geri, šilti prisiminimai apie šią ginekologę.Labai maloni moteris, kas norit švelnumo - eikit pas ją. smile.gif

Ir aš pas ją buvau ir važiuosiu toliau, labai patiko jos ne tik profesionalumas bet ir bendravimas. Labai faina gydytoja.
Atsakyti
sveikos merginos,papasakosiu savo patirty vaisingumo klinikoje...
gyvenu ne lietuvoje pradejom planuoti leliuka,metai nieko nesigauna pradejom tirtis isistyrem,pas vyra sperma leta..po puses metu vaziavom i lt sugalvojom pasitikrint nuejom i vk kaune,rezultatai tie patys spermiukai per leti..na pradejom gydima pirmas IVF nesekmingas,gydemes pas Daiva Visockiene,paskui antras IVF is saldytu embrionu gyd ta pati-nesekmingai..trecias kartas gyd Visockiene isodinimas pas gyd.Usoniene labai nepatiko jokios silumos kaip is gyd nepajutau,atzagari karve...padare isodinima dar as jai pora klausimu uzdaviau tai atsake taip kad tipo ka pirmas kartas kad nezinai ir pinigus susimokek i kasa blink.gif buvau apstulbus 3 IVF ir toks nesiskaitimas siaubas kazkoks! slykstesnes gyd gyvenime neesu sutikus,o be to jie visi tokie tik ir laukia kad i kisene idetum. Taip kad merginos stenkimes istraukti viska ka galim is tu gyd mes juk ne siaip pinigus mokam,o dar ir kokius!
Tokia va mano patirtis gal tik man nepasiseke,bet jau nebetikiu jais! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk. @ 2009 02 16, 23:52)
<...> o be to jie visi tokie tik ir laukia kad i kisene idetum. <...>


Na žinai blink.gif Pas "visas" nebuvai, tai ir nevaryk ant visų. Bet ir nemanau, kad gali pagrįstai taip sakyt net ir apie tas, pas kurias buvai. Suprantu kad skaudu, na bet tokiais kaltinimai mėtytis yra per daug. unsure.gif
Atsakyti
Labai didele dalis merginu cia supuoja vaikucius butent VK gydytoju pagala ir esam pasiruosusios rankas buciuoti toms gydytojoms.

O apsmeizti norint bet ka galima, tarsi gydytojai butu kalti del musu nevaisingumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 17 vasario 2009 - 08:59
QUOTE(Reginiukas.uk. @ 2009 02 16, 22:52)
isodinimas pas gyd.Usoniene labai nepatiko jokios silumos kaip is gyd nepajutau,atzagari karve...padare isodinima dar as jai pora klausimu uzdaviau tai atsake taip kad tipo ka pirmas kartas kad nezinai ir pinigus susimokek i kasa blink.gif

Na čia tai košmaras doh.gif Jinai man įsodinimą darė tai gal geros nuotaikos buvo, nes buvo tikrai maloni, jokių grubumų nebuvo schmoll.gif Tik aišku galėjo nors kiek padrąsinti, ar optimizmo įkvėpti, nes išėjus pasijaučiau kaip visai beviltiška doh.gif Kas dėl klausimų, tai irgi ko paklausi to negausi, bet bent grubiai neatšovė, o tai aš tokia jautruolė tuo klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2009 02 17, 00:08)
Na žinai  blink.gif Pas "visas" nebuvai, tai ir nevaryk ant visų. Bet ir nemanau, kad gali pagrįstai taip sakyt net ir apie tas, pas kurias buvai. Suprantu kad skaudu, na bet tokiais kaltinimai mėtytis yra per daug.  unsure.gif


Tu teisi pas ''visas'' nebuvau,bet kas buvo tas zino,nei vienas gyd pinigu neatsisakys! nenoriu cia su tavim gincytis,tiesiog zinau is patirties(o be to ne pas viena gyd buvau)Ir nevarau tiesiog dalinuosi...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti