Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

Siandien pirkau NATUR PHARMA maisto papilda FORMULE AKIMS IR REGEJIMUI. Kapsuleje yra vitamino A, zaliosios arbatos ekstrakto, ginkmedzio ekstrakto, melyniu ekstrakto, folines rugsties, seleno ir dar ten pora ekstraktu. Labai jau gyre, paziuresim ar bus koks efektas? g.gif
Atsakyti
o kaip arbatos akims? ar turi koki poveiki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2007 11 17, 00:02)
o kaip arbatos akims? ar turi koki poveiki? g.gif
Mano nuomone, tai nelabai
Atsakyti
nusipirkau optivision kazi gal kiek pades g.gif
Atsakyti
o as perku liuberin visai nieko ir lietuviskas ir akim gerai.man trukusi akis tinklaine tai as geriu liuberin forte ir nebrangus lyginant su kitais vitaminais. smile.gif
Atsakyti
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 17:30)
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto  ax.gif


ar tikrai taip vadinas? ivedziau i google neradau g.gif kur ju galima nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 18:30)
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto  ax.gif


o man smalsu kiek panašiai šie vitaminai akytėms kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
pradėjo pykinti nuo visionace blink.gif - gal kam yra taip buvę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 11 19, 17:30)
Mano krikstamote vaistininke, ji rekomendavo nesvaistyti pinigeliu ir tikrai zymaus rezultato galima pasiekti lasinant vitamininius lasiukus akims vitayodurel. Vyras naudojo, buvo patenkintas. As irgi galvoju isbandyti, nors dideliu nusiskundimu neturiu, bet satlciuj guli, gaila gero daikto  ax.gif


aš ir kažkada turėjau vitaminus lašinamus, bet kad mano akys užsimerkia, kai pamato, kad kažkas link jų artėja blush2.gif , tai kažkaip niekaip nepavyko jų susilašint verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Labas! Sunaudojau buteliuką Sensi Vit - beveik jokio poveikio, tik akių graužimas pamažėjo. Reik bandyt kitus, pasiskaičius čia turiu iš ko rinktis...
Atsakyti
Sveikutes,
noriu paklausti, gal kuri bandete maisto papilda akims Vega OptiCare?
Atsakyti