Įkraunama...
Įkraunama...

Pastarnokai

Labai skanu pastarnokus pakepinti su svogūnais ir grietine prie žuvies. Net seilę nurijau prisiminusi skonį.
Atsakyti
Makarska,noriu paklausti pastarnokus {pakepant }reikia žalius,ar virtus?
Jei taip,jie nejuoduoja nuo tempiaratūros.?Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 12 08, 17:26)
Makarska,noriu paklausti pastarnokus {pakepant }reikia žalius,ar virtus?
Jei taip,jie nejuoduoja nuo tempiaratūros.?Dėkui.



as ikisiu savo nosi mirksiukas.gif as tai zalius pakept, nenene nejuoduoja...arba apkept ant sviestuko tada ipilt pora saukstu buljono ir isgarint keptuvei ir tada toliau apkepinet kol suminkstes...
Atsakyti
Sveikos! As radau toki recepta, vistienos pyragas su pastarnokais..bet yra problemele, nezinau kur ju galima nusipirkt... apejau vos ne visas parduotuves, turgelius ir niekur neradau... verysad.gif gal galetumet padet, pasakyt kur jus perkat? ax.gif
Atsakyti
Miglicianta 4u.gif -
pastarnokų jieškok tik turgeiuose.
Bent pas mus tikrai buna,kartais pasitaiko didesniuose pr.c.
Atsakyti
O kur tas "pas mus" jei nepaslaptis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miglicienta @ 2009 03 29, 11:26)
O kur tas "pas mus" jei nepaslaptis?  smile.gif


maciau ir kns turgeliuose, ir maximose buna didesnese..
Atsakyti
Gavau pirma karta pastarnoku is pazystamu, tai pasake ir recepta ka su jais daryti. Reikia lygiom dalim imti kiaulienos farso ir pastarnoku sumaltu, viska sumaisyti, ideti kiausini, priekoniu, ir kepti kotletus, labai skanu
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 05 04, 20:44)
Gavau pirma karta pastarnoku is pazystamu, tai pasake ir recepta ka su jais daryti. Reikia  lygiom dalim imti kiaulienos farso ir pastarnoku sumaltu, viska sumaisyti, ideti kiausini, priekoniu, ir kepti kotletus, labai skanu

Man pastarnokai skanu į salotas,skanu kepti.
Štai tavo receptukas dar man naujiena.
Noriu paklausti,ar,pačiai jau teko išbandyti.
Kiek,teko naudoti pastarnokus,turėtų gautis labai ydomus kotletų skonis.
Atsakyti
kiek ziuriu ziuriu ir nesuprantu, pastarnokas tai tas pats kas petrazoels saknis? Ivedu google, tai vizualiai man jie vienodi ax.gif Noreciau pabandyt issikept.. bet jei tai ne tas pats kas petrazoles saknis, tai kazin kaip baigsis bandymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 05 05, 19:09)
kiek ziuriu ziuriu ir nesuprantu, pastarnokas tai tas pats kas petrazoels saknis? Ivedu google, tai vizualiai man jie vienodi  ax.gif Noreciau pabandyt issikept.. bet jei tai ne tas pats kas petrazoles saknis, tai kazin kaip baigsis bandymas smile.gif

Pastarnokai turi aštresnį skonį,juk petražolės turi švelnų skonį.
Taip ,panašūs į petražolę šiek tiek,bet ,skoniai skiriasi.
Pabandysi ,žinosi 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 05 05, 19:23)
Pastarnokai turi aštresnį skonį,juk petražolės turi švelnų skonį.
Taip ,panašūs į petražolę šiek tiek,bet ,skoniai skiriasi.
Pabandysi ,žinosi 4u.gif .

Aciu Regna 4u.gif
Petrazoles sakni megstu, belieka dabar kazkur rast pastarnoku ir paragaut smile.gif
Atsakyti