Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Aš tai dažniausiai darau su majonezu,zuvimi,kiausiniais ir suriu.Kiekvienas sluoksnis vis kitaip,pertepu majonezu,tada susuku ir i saldytuva 1-2 val. po to pjaustau ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėjau paklausti, gal kuri kepėte tortilijas namuose?Aš bandžiau iš kukurūzų miltų ir man nesigavo.Iškepė ir tokios kietos, kad įkąsti neina.
Atsakyti
Na, pirmąkart ir aš išbandžiau lavašą. Dar susigundžiau akcija, kuri vyksta RIMI-perki sūrelį Beladetta- lavašas perpus pigiau . Nu, laaabai skanu. Labai skani užkandėlė buvo Velykų rytą. Užtepiau to Beladettos varškės sūrelio, pabarsčiau pomidorų, agurkų, alyvuogių ir susukau, tada į foliją įvyniojus į šaldytuvą pusvalandžiui smile.gif Skanumėlis ...Mmmmm....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinuks: 25 balandžio 2011 - 16:47
Su kokias idarais darote, su kokias skaniausia, noriu rytojui padaryti bent du variantus skirtingus.
bigsmile.gif
Atsakyti
A tai darydama lavašų suktinukus dažnai eksperimentuoju.Darau iš to kas yra šaldytuve.Tačiau visada patį lavašą patepu tepamu lydytu arba varškės sūreliu.Tada yra geresnis sukibimas ir labai gražiai susipjausto nedideliais gabalėliais.
Atsakyti
Rimi parduotuvėj užtikau tokias naujoviškas tortilijas su grūdais.
Skanumėlis neišpasakytas.

Dažniausiai patepu lydytu sūreliu, iškloju kalakutienos kumpeliu, salotų lapais. Kartais dar agurko dedu.

Susuku ir į maistinę plėvelę suvinioju.

Tada 2 val. į šaldytuvą.

Nereikėtų labai visko daug pridėti, nes paskui sunkiai susisuka biggrin.gif

Dar bandžiau su lašiša. Irgi skanu.

Reiktų pabandyti su krabų lazdelėm dar biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Čia yra kalbama apie lavašo įdarą.

O,aš,turiu klausimą,koks lavašas yra pats geriausias,kur dažniausiai perkate?

Aš,pirkau "armėnišką",man jis nepatiko{pats pagrindas},nors dėjau tepamą sūrelį,šv. agurką,pora sūdytą lašišą,porą.

Vidus lavašo,kaip ir skanus,bet man nepatiko pats pagrindas.

Gal galėtume pasidalinti savo patirtimi.
AČIŪ.

p.s. esu valgiusine lt,ten jie buvo visai kitokie.

.
Atsakyti
Etnos lavašas tai baisus, plyšta visada kai bandau susukti.

Tai dabar visada darau su tortilijom, RIMi atsirado tokios dielės, dar su grūdais biggrin.gif
Atsakyti
Labas smile.gif visu kurios kada nors dare lavasa su kokiu nors idaru noriu paklausti vieno dalyko: ar dedant pasirinktus produktus i lavasa juos reikia deti viena salia kito ar deti sluoksniais pvz dedi darzoviu o po to mesyte ar ant darzoviu ar salia?? smile.gif ar tai neturi reiksmes tam kad lavasa susukus jos graziai atrodytu viduj? g.gif aciu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man irgi armeniskas nepatiko, as produktus dedu vienus ant kito, zinoma cia jau skonio reikalas, bet buvo akcija nusipirkau ir jau kiek laiko stovi, matyt atsivalgyta smile.gif
Atsakyti
ar galiu pasidaryti lavasa is vakaro , noriu krikstynom padaryt, bet ta pacia diena laiko neturesiu
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 07 07, 11:49)
ar galiu pasidaryti lavasa is vakaro , noriu krikstynom padaryt, bet ta pacia diena laiko neturesiu

as visada darau pries diena.Tada jis skanesnis buna,bent mums 4u.gif
Atsakyti