Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

aš irgi dažniausiai nukerpu trečdalį, o paskui tuos trečdalius klijuoju, nes man nepatinka kai nori per daug būna smile.gif

o aš mačiau kažkurioj internetinėj parduotuvėj pirkti sušio vyniojimo aparačiuką, bet nežinau ar jis ko vertas g.gif
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif

susirgau ir as ta liga doh.gif dar nei kart nedarius,laukiu deliverio visu pribambasu ir tada gaminsiu,daug ideju prisirinkau cia is jusu temos,senesne tema jau baigiu perskaityti ax.gif
tik db bijau,kad biski apsisoviau,nes pirkau ne bambukini,o kazkoki spec silikonini takeli,bijau,kad links bet kur per viduri spaudziant ta sushiuka...

tikiuos labai ryt jau sulaukti deliverio,4 paras miriau del sushio,snd neiskente jau nusipirkom su mb biggrin.gif tai kaip 9 danguj jauciuos biggrin.gif vaikai nevalgo jo,tai dviese mes cia skaninames ax.gif

tikiuos labai nepasunkinti,jei koks klausimas iskiltu 4u.gif

Atsakyti
Na isties,nukirpus trecdali nori susukti gaunas puikiai man,bet viena problema ir nesuprantu kas ne taip...pats nori kazkoks keistas,sunikiai susikramto ir skonis kaip guma,nesuprantu kas ne taip.Kiek dariau ir su skirtingais lapukas,vis tas pats
Atsakyti
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 03, 23:39)
Na isties,nukirpus trecdali nori susukti gaunas puikiai man,bet viena problema ir nesuprantu kas ne taip...pats nori kazkoks keistas,sunikiai susikramto ir skonis kaip guma,nesuprantu kas ne taip.Kiek dariau ir su skirtingais lapukas,vis tas pats

O taip, parduotuvėje pirkti nori toli gražu neprilygsta restoraniniams. Man asmeniškai jie kažkokie sausoki. Šią problemą sprendžiu ryžius vyniodama dar šiek tiek šiltus, tuomet nuo šilumos/drėgmės nori suminkštėja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 04 sausio 2011 - 15:32
QUOTE(Eima =))) @ 2011 01 04, 00:39)
Na isties,nukirpus trecdali nori susukti gaunas puikiai man,bet viena problema ir nesuprantu kas ne taip...pats nori kazkoks keistas,sunikiai susikramto ir skonis kaip guma,nesuprantu kas ne taip.Kiek dariau ir su skirtingais lapukas,vis tas pats


Gal kai praimate pakeli ismetate tuos drėgmę sugeriančius pakelius kur buna viduj ideta?
Atsakyti
Visai neseniai atradau sau sushi smile.gif ir skaitydama Jusu komentarus norejau pasidalinti ka nupirkau smile.gif
http://jauku.lt/sushi-padekliukas

Jau spejome is jo ir pavalgyti smile.gif tikrai malonu ta daryti taip, nzn man gurmaniskai labai.

Kaip galvojate apie toki?
Atsakyti
QUOTE(adriana1980 @ 2011 01 08, 01:49)
Visai neseniai atradau sau sushi smile.gif ir skaitydama Jusu komentarus norejau pasidalinti ka nupirkau smile.gif
http://jauku.lt/sushi-padekliukas

Jau spejome is jo ir pavalgyti smile.gif tikrai malonu ta daryti taip, nzn man gurmaniskai labai.

Kaip galvojate apie toki?


geras smile.gif ar toks grazus kaip ir foto? cia vienam zmogui ar patogu keliems valgyti?
P.S. o susi iejo i komplekta? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2011 01 04, 15:31)
O taip, parduotuvėje pirkti nori toli gražu neprilygsta restoraniniams. Man asmeniškai jie kažkokie sausoki. Šią problemą sprendžiu ryžius vyniodama dar šiek tiek šiltus, tuomet nuo šilumos/drėgmės nori suminkštėja  blush2.gif

aš irgi visad ryžius imu dar šiltus ir lapas labai greit drėgmės prisigeria smile.gif ir šiaip jei lieka, tai kitą dieną man jie dar skanesni būna rolleyes.gif
Atsakyti
Sweikos hi.gif

Dar viena sushio auka atbildejo hihihi.gif
Perskaiciau jusu foruma su visomis idejomis,dariau uzvakar ir as sushi,ale man philadelphia suris visiskai netiko i sushi doh.gif kazkoki keista skoni duoda,o ir pati sushi man sugadino doh.gif biggrin.gif
Bet nieko kitur dariau be to tepamo surio o imaklinau wasabi nu tai kirtom seimyna essen.gif:

Ryzius irgi siltus dejau tada puikiai sulipo nori ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos bigsmile.gif

Aš sushi megėja patapau. Bet aš juos labai paparastu gaminu. Kasdienima vagymui sau darau arba iš vis be jokios žuvies, arba su šprotais. Nemažai kas minėjo, kad tų nori lapų nemėgsta, tai man jie labai labai skanu, kartais netgi ryžius į du lapus iš karto suku.

Teko gaminti iš Skanėjos "Sushi ryžių". Teko ir šiaip kažkokiuS apvalius iš Maximos prigriebti, kurie irgi labai tiko sushi gamybai.

Vienas dalykas ko neturiu, o labai noriu, tai pagaliuku valgymui. Nes su šaukštu ar šakute labai nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(hobite @ 2011 01 09, 22:01)
Teko gaminti iš Skanėjos "Sushi ryžių".  Teko ir šiaip kažkokiuS apvalius iš Maximos prigriebti, kurie irgi labai tiko sushi gamybai.

Vienas dalykas ko neturiu, o labai noriu, tai pagaliuku valgymui. Nes su šaukštu ar šakute labai nepatogu.

man tie apvalieji per daug glitūs ryžiai pasirodė, apsisunkina sukramtymas ,prilipma prie dantų biggrin.gif

manau, kad kokiam prekybos centre tikrai rastum pagaliukų ir visai nebrangiai smile.gif
pvz LT kokioj maximoj po 2-3 Lt parduoda ar tai 10 pagaliukų porų.
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 01 10, 10:56)
man tie apvalieji per daug glitūs ryžiai pasirodė, apsisunkina sukramtymas ,prilipma prie dantų biggrin.gif

manau, kad kokiam prekybos centre tikrai rastum pagaliukų ir visai nebrangiai smile.gif
pvz LT kokioj maximoj po 2-3 Lt parduoda ar tai 10 pagaliukų porų.



ar rimi irgi maciau yra pirkti. pas pacia namuose uzpirkta ilgam laikui biggrin.gif
Atsakyti