Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 14:48)
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. Žiūrėjau aš tik kelis turkų serilalus, Uždraustą meilę ir aišku Kuzey Guney- žinoma jie labai geri serialai, ypač Kuzey, pagrindinis aktorius Kivanc Tatlitug-nerealus, charizmatiškas tikrai 10 balų jam. Bet Čiauškutė irgi įdomu-visai kitas stilius, kostiuminė drama-autetnitškai atkartoti rūbai, buitis, įdomi meilės istorija. Pagrindinis aktorius - Burak Ozcivit- mane irgi sužavėjo, bet jis visiška priešingybė Kivanc smile.gif)
Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.

O per kur jus ziurite Ciauskute? Online ar siunciates? Esu skaiciusi knyga ir ne viena karta, pirmas vaikystes meiles romanas wub.gif , po to paziurejau filma, bet buvo labai senovinis ir Kiamranas visai negrazus, neatitiko vaizduoteje susikurto laugh.gif
Cia kiek suprantu nauja versija bus, tai labai idomu paziuret...
Atsakyti
Žiūru online, per įvairius internetinius puslapius

http://turkcinema.tv/turkey-serials/
ir duralenta.ru
ir serialu.net
smagaus žiūrėjimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalicka: 29 gruodžio 2013 - 14:49
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 15:48)
Žiūru online, per įvairius internetinius puslapius

http://turkcinema.tv/turkey-serials/
ir duralenta.ru
ir serialu.net
smagaus žiūrėjimo smile.gif

Jusu ikelta nuoroda man meta klaida. Kaip turkiskai vadinasi serialas? Gal iseis paciai susirasti smile.gif

Papildyta:
Jau radau pati smile.gif
Gal aisku kiek seriju bus? Dar nebaigtas filmuoti jis kaip zinau, bet gal pagal plana yra aisku?
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 06:48)
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. .............Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.


O aš todėl ir nenoriu prasidėt, nenoriu prisirišti keliems metams. Kai bus į pabaigą tikriausiai pažiūrėsiu, bet kol tik pradžia.... Nemėgstu laukti savaitės kitos serijos.... Kantrybės neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalicka @ 2013 12 29, 14:48)
Na o man patinka Čiauškutė, ir net labai. Žiūrėjau aš tik kelis turkų serilalus, Uždraustą meilę ir aišku Kuzey Guney- žinoma jie labai geri serialai, ypač Kuzey, pagrindinis aktorius Kivanc Tatlitug-nerealus, charizmatiškas tikrai 10 balų jam. Bet Čiauškutė irgi įdomu-visai kitas stilius, kostiuminė drama-autetnitškai atkartoti rūbai, buitis, įdomi meilės istorija. Pagrindinis aktorius - Burak Ozcivit- mane irgi sužavėjo, bet jis visiška priešingybė Kivanc smile.gif)
Tik va, kad šiuo metu yra tik trylika serijų, nes serialas kuriamas, kas savaitę papildomas vis nauja serija.

ciauskutes ir uzdraustos meiles neziurejau, bet jau nemazia esu ziurejusi serialu turkisku, tai man Fatmagul ar dabar ziurimas meile ir bausme geresnis uz Kuzey Guney
Atsakyti
"Kokia Fatmagul kaltė?" - labai geras, ka tik pabaigiau lotuliukas.gif rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Su Naujais 2014!

user posted image
Atsakyti
sveikos jungiuos ir as katik baigiau ziuret turku seriala "asi" nu man labai wub.gif , ezel taip pat labai patiko tik pabaiga schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 12 29, 19:56)
ciauskutes ir uzdraustos meiles neziurejau, bet jau nemazia esu ziurejusi serialu turkisku, tai man Fatmagul ar dabar ziurimas meile ir bausme geresnis uz Kuzey Guney


Iklimpau i sita doh.gif Uzkabino nuo pat pradziu, nuo antros serijos. Truputi istemptas, bet neblogas. Ir pagrindinis aktorius toks neblogas nail.gif Tik ugio truksta biski smile.gif
Kad uz Kuzey Guney geresnis gal nepasakayciau vistik ax.gif Bent jau kolkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 04 sausio 2014 - 12:48
Merginos kas ziurit Госпожа Дила, kur galima paziuret visa seriala? serialu . net tik 74 serijos, o uzvede taip kad norisi pabaigt ziuret
Atsakyti
As ziurejau Госпожа Дила, dar neisverstos 2 sezono serijos, tik iki 74. Laukiam. Dar vis muciju Fatmalgul.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 01 04, 05:47)
Iklimpau i sita  doh.gif Uzkabino nuo pat pradziu, nuo antros serijos. Truputi istemptas, bet neblogas. Ir pagrindinis aktorius toks neblogas nail.gif Tik ugio truksta biski smile.gif
Kad uz Kuzey Guney geresnis gal nepasakayciau vistik  ax.gif Bent jau kolkas.

Ar tai čia kalbat apie "Любовь и наказание" (2010) Турецкий сериал, jo 62 serijos ar ne? Jei visas įgarsintas gal reikės neužilgo ryžtis žiūrėt... Nors net nežinau, bijau vėl įklimpti... Dar pakentėsiu...
Atsakyti