Įkraunama...
Įkraunama...

Liudininkai vestuvėse

šiaip jau nera normalu nekviesti antrosios liudininko puses, čia jau kai kuo kitu kvepia doh.gif
Atsakyti
pas mus liudininkai buvo mano sesuo ir geriausias draugas. ju pareigos irgi buvo tik pasirashyti, o po to vaikshciojo su savo pora. zinoma abi poras ir pakvietem. sheip jei liudininkas sutampa su pirshliu tai jis gali ten saldainiu pametyt kam reikia ir kada reikia, o jei yra toks kaipo pirshlys (jei pagal tradicijas) tai cia pirshlio pareiga ir liudininkai gail daryt toliau ka nori drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mus piršlių nebuvo, buvo tik liudininkai, jais buvo mano brolis su savo išrinktąją, rinktis ne porą net nekilo minties... g.gif
Atsakyti
tuze, parašyk kaip išsisprendė tavo situacija
Atsakyti
Musu vestuvese liudininkais buvo vyro brolis su drauge. Nors dar buvo mintis rinktis mano seseri ir jo broli, bet kazkaip nusprendem neisskirinet poros.
Atsakyti
pas mus liudininkais buvo musu geriausi draugai.as norejau,kad butu liudininkai susituoke ir musu metu ir taip pat artimi zmones. smile.gif
Atsakyti
sveikutės. išsisprendė viskas tokiam lygyje, kokiame buvo ir pats tų vestuvių planavimas...fool.gif ... nugi nusprendžiau patylėti. nors asmeninio pakvietimo taip ir negavau, patikėjau savo draugu, esą ir mane kviečia. buvo pasakyta, kad reikia prisistatyti prie bažnyčios 18,30. prisistatyti tai prisistatyti. nupirkom šiokių tokių gėlyčių, suvenyrinių dovanėlių - neisi gi tuščiom rankom, nors ir kokia maža šventė bebūtų. taigi privažiuojam prie bažnyčios 18,20, o lauke - nieko nėra. atbėga tik jaunikio mama, sakydama jog mūsų jau užsilaukė ir kiti jau nuėjo į bažnyčią.... g.gif ir tiksliai: pasileidžiam bėgomis, įeinam į bažnyčią - o jie jau pusę kelio iki altoriaus nuėję..... aš pastebėjau, kad kažkokia pora lyg jau ir eina iš paskos jaunųjų, tai nutariau nelįsti iš vis ir vos ne pabėgti. o mano draugas užsispyrė juos vytis.... ir per pusę bažnyčios aiškinti, kad aš irgi turiu eiti su juo. tai negi koliosies bažnyčioj? ir dar rėkausi, nes jis irgi jau buvo pabėgęs į priekį? nugi pasivijau ir aš juos. taip gavosi, kad kol jie ten klausė kunigo ir sakė priesaikas, už jų sėdėjo dvi poros doh.gif tiesiog košmaras kažkoks........ o pasirodo liudininku laikinai tapo piršlys..... nes jie gal gyvena kokiu nors rusijos laiku...... ? tiek to. paskui sekė dar baisesnis vakarėlis pobaisėje kavinėje...... cry.gif tikiuosi, niekam daugiau taip nepapuls....
Atsakyti
O as galvojau ir sugalvojau taip.I liudininkus kviesiu savo sese ir noreciau vyro broli, nors sesuo turi drauga, bet kazkaip...Pagalvojau o jei jie issiskirs(juk dar nieko rimto negalvoja) tai man nuotraukose jis liks o veliau galiu ir varda pamirst, kas toksai i liudininkus ejo.Tik vyras mano nelabai nori kad brolis eitu i liudytojus jis nori savo draugo prasyt.Tai nezinau as sakiau merginas rinksiuos as o tu vyrukus, tai paziuresim kas iseis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
Aš tai vistiek turiu savo nuomonę šituo klausimu. Teko pakrikštyt vaiką. Krikštijau su savo draugu. Mes nevedę. Kol kas. Lyg ir galėtume išsiskirti. Tada tų draugų porai būtų nepasisekę ir su liudininkais, ir su vaiko krikšto tėvais. Bet toks gyvenimas - niekada negali būti tikras, ar jie patys pirmi neišsiskirs... Taip kad mano nuomone būtų teisingiau surasti tokią porą, kuri būtų miela jums abiems. Todėl kad niekad neturėsi 100% garantijos ir dėl savo pačios ateities..... O spręsti dar ir apie kitų ateitį.....
Atsakyti
o mano vyro krikšto tėvai nesusituokė unsure.gif , bet kriktasūniu abu rūpinasi nuoširdžiai ir jų antrosios pusės pripažįsta jį kaip savo krikštasūnį biggrin.gif
Atsakyti
Greit teks paliudyti dvieju jaunu zmoniu santuoka. Pagrindine mano pareiga: padeti parasiuka. Veselia bus netradicine, jokio pulko ir griezto scenarijaus. Man kaip liudininkei(kadangi pirsliu nebus, vedanciojo irgi) norisi juos nustebinti, t.y. kokiu malonkiu staigmeneliu jiems suruosti. Na, kad idomiau butu, kad pamaloninti drauge. Gal kas psiulytumet koki siurprizeli jauniesiems?
Atsakyti
Negalvokit, kad taip paprasta buti liudininku kailyje. nors kai kviecia, sako, kad tik parasus riekia padeti, bet paskui tikisi, kad jei reiks ir pakalbesi ka nors.
Liudininku kailyje buvau jau 2 kartus, nors pati esu netekejusi. Ir visai neseniai suzinojau, kad pirma pora jau skiriasi. Ir puikiai suprantu, kad nuo manes niekas nepriklauso, bet vis tiek labai nesmagu.
O ruostis tai sventei vis tiek reikia. Esi antras zmogus po jaunuju. Ir jei ne patys jaunieji, tai muzikantai ar sveciai pradeda terorizuoti, tai kalba ar linkejima pasakyk, soki polka susok ir visaip kitaip linksmink. ir negana to yra islikusios senos tradicijos ir niekam neidomu, kad tu tik parasa dejai.
Jei dar kas kviestu, tikrai bandyciau atsisakyt.
Atsakyti