Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsiregistruoti?

prasau mane isregistruoti
Atsakyti
Siunčiau žinutę Auges, bet manęs neišregistravo, pabandžiau išsiųst dar kartą, bet nebesisiunčia, taigi pranešu čia, kad noriu išsiregistruoti, priežastį nurodžiau pirmoje išsiųstoje žinutėje. Iš anksto dėkoju.

P.S. siūlyčiau susikurti lengvesnę išsiregistravimo sistemą, pvz vieno mygtuko paspaudimu, kaip tą daro kiti portalai smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotėja... @ 2009 01 19, 17:22)
prasau mane isregistruoti



QUOTE(uska @ 2009 01 20, 15:54)
Siunčiau žinutę Auges, bet manęs neišregistravo, pabandžiau išsiųst dar kartą, bet nebesisiunčia, taigi pranešu čia, kad noriu išsiregistruoti, priežastį nurodžiau pirmoje išsiųstoje žinutėje. Iš anksto dėkoju.

P.S. siūlyčiau susikurti lengvesnę išsiregistravimo sistemą, pvz vieno mygtuko paspaudimu, kaip tą daro kiti portalai  smile.gif  ax.gif

Perdaviau.

Kituose portaluose mažiau prisiregistravusių nariųi. Plius, gal kiek ramesni, nei čia :hihihi Žiūrėk prisidirba kuris narys pas mus ir jau prašo, maldauja išreigstruot unsure.gif Jei būtų galima pačiam tai padaryt, manot jį atsektumėm? rolleyes.gif
Atsakyti
Auge, rasiau tau i asmenine zinute,taciau laiska atmete, nes pas jus pilna jau dezute. smile.gif Noreciau issiregistruoti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, kreipiuosi su prasymu i jus, ar galite mane isregistruoti is supermama internetinio portalo. Nesiruosiu buti aktyvus dalyvis, o pasyvus jums tik vieta uzimtu, aciu uz pagalba.

Pagarbiai, Renata
Atsakyti
isregistruokite mane,nes neketinu naudotis. aciu
Atsakyti
QUOTE(anatina @ 2009 01 25, 17:54)
isregistruokite mane,nes neketinu naudotis. aciu


Dėl tų pačių priežasčių prašyčiau išregistravimo taip pat. Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Renata pedagogė @ 2009 01 23, 10:47)
Sveiki, kreipiuosi su prasymu i jus, ar galite mane isregistruoti is supermama internetinio portalo. Nesiruosiu buti aktyvus dalyvis, o pasyvus jums tik vieta uzimtu, aciu uz pagalba.

Pagarbiai, Renata



Irgi noriu issiregistruoti blush2.gif del tos pacios priezasties.

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
prasau isregistruoti mane is sio forumo, ir jei imanoma istrinti zinutes.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinatore @ 2009 02 15, 14:24)
prasau isregistruoti mane is sio forumo, ir jei imanoma istrinti zinutes.aciu 4u.gif

neskaitėt temos. Reik rašyt Auges AŽ, bus greičiau ir jums, ir moderatoriui smile.gif
žinučių ištrint neįmanoma 4u.gif
Atsakyti
Išsiunčiau žinutę Auges, bet tos žinutės prie išsiųstų nerodo, tai kaip suprantu ji jos negavo..
Taigi rašau čia: norėčiau būti išregistruota.
Atsakyti
Per kiek laiko, parašius až moderatoriui narys yra išregistruojamas? smile.gif
Atsakyti