Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

Sveikos merginos,
mano mažylei dar tik 4 mėn, bet, kadangi esu girdėjus, kad labai sunku gaut vietą į darželius, jau dabar ėmiau domėtis. Gal patartumėt kokį darželį Pilaitės nmikrorajone arba netoli kur nors?

Ačiū iš anksto

 

Sveika. Mano Rusnytei jau 8 metukai. Vaikščiojo darželį Naujojoje Vilnioje. Yra net du lopšeliai-darželiai. Vienas Vilnelė,kitas Saulėtekis. Tai lankė Saulėtekį. Tobulas darželis,visad priima. Grupėje gali būti net apie 21 vaikiuką.Tikrai verta lankyti. Va,mano jaunoji dukra Ugnė lanko,tai priėmė šiltai. Auklėtojos nuostabios. Rusnė tikrai nori ten sugrįžti,bet prieš akį jau 2 klasė.Tai siūlau,siūlau :)

Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Gal kam bus aktualu apsisprendžiant, nes mes tą padarėme tik 08.31 smile.gif Savo sūnų atsiėmėme iš valstybinio darželio (nes juodai užkniso netvarka verysad.gif ) ir leidome į privatų - Klaužadą, į priešmokyklinę grupę. Laiko dar nedaug praėjo, tačiau įspūdžiai nerealūs: auklėtojos malonios, švarios gražios patalpos, kiemas didelis su žaidimų aikštele, sotus maistas, naujausios metodinės priemonės. Dar daug būtų galima vardinti, tačiau vien tai, kad vaikas kuo puikiausiai adaptavosi naujoje aplinkoje ir vakare prašo užstatyti žadintuvą, kad nepramiegotų darželio - manau yra rodikliai, jog priėmėme labai gerą sprendimą!
Sėkmės renkantis kitiems 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Kviečiu jungtis į tikslinę grupę FB diskusijoms : Vilniaus darželiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leonila: 25 gegužės 2020 - 21:42