Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

QUOTE(moocho @ 2014 10 13, 23:35)
na, ir kaip bigsmile.gif

ojojoi biggrin.gif Galvoju, ar per pertrauką atpratau nuo tokių vaizdų, ar šį kartą jau kai dėjo, tai dėjo huh.gif Viena yra, kai tuos zombius taško, bet jau čia kai taip vaizdžiai parodė kaip gerkles žmonėms rėžia , eina sau biggrin.gif O šiaip super, įtampos daug, veiksmo daug. Džiugu, kad visi išgyveno ir susitiko.
Atsakyti
labai gera serija, labai. man visos serijos pralekia labai greitai, gal42iau valand7 valandas žiūrėt
Atsakyti
perziurejau bigsmile.gif prikauste nuo pat pirmos sekundes thumbup.gif is visu aktoriu man labiausiai Deryl patinka wub.gif bet Rick irgi nenusileidzia. labiausiai patiko kai jis savo durele pamate wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
taikliai thumbup.gif
Atsakyti
Kaip trečia serija? bigsmile.gif Man tai geriausia iš šio sezono kol kas. Kiek netikėtumų. Tikrai nemaniau, kad taip greitai su tais kanibalais istorija baigsis, po to įdomu, kas ten su Darylu g.gif gal Betė, bet užbaigė taip paslaptingai, kad nesu tuo tikra.
Atsakyti
kolkas visos serijos super geros thumbup.gif turbut isiklause i kirtika ir todel neistempineja siuzeto smile.gif
nemanau kad ten Beth, turbut kazkas visai naujo, nes juk nesisleptu ax.gif
man truputi gaila, kad jie issiskyre i kelias grupes dabar, bet gal ir gerai - bus keli siuzetai salia g.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2014 10 30, 21:22)
kolkas visos serijos super geros thumbup.gif turbut isiklause i kirtika ir todel neistempineja siuzeto smile.gif
nemanau kad ten Beth, turbut kazkas visai naujo, nes juk nesisleptu ax.gif
man truputi gaila, kad jie issiskyre i kelias grupes dabar, bet gal ir gerai - bus keli siuzetai salia g.gif

intriga paliko g.gif koki promo radau bigsmile.gif https://www.youtube....h?v=DfhX-nYKQc4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 31 spalio 2014 - 13:43
gal kokiems bandymams paimta buvo?
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 10 31, 15:10)
gal kokiems bandymams paimta buvo?

pirmadieni suzinosim smile.gif
Atsakyti
Merginos, o per ką jūs žiūrite - per FOX?

Mane serialas "užkabino" tik nuo 4-to sezono, nes 1-as visai nesudomino, tad daugiau ir nesidomėjau. O štai 4-ą sezoną visą mačiau, labai laukiau naujojo, 5-to. Įdomios serijos, labai. Beje, ta blondinukė ligoninėje labai matyta - ar ji 4-am sezone buvo su visais, ar ji iš ankstesnių sezonų?

Dar pabaigoje ketvirtos serijos rodė, kad į ligoninę atveža tą moteriškę, kuri gi liko bažnyčioje su keliais draugais. Tai įdomu, kas ir kaip iš tos miškų glūdumos ją iškrapštė?.. Kur dingo kiti jos draugai?...

Bet labiausiai pribloškė penktoj serijoj "mokslininko" prisipažinimas, kad jis visai ne mokslininkas... Ot taip. Hm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niki*: 12 lapkričio 2014 - 23:44
QUOTE(*Niki* @ 2014 11 13, 00:33)
Merginos, o per ką jūs žiūrite - per FOX?

Mane serialas "užkabino" tik nuo 4-to sezono, nes 1-as visai nesudomino, tad daugiau ir nesidomėjau. O štai 4-ą sezoną visą mačiau, labai laukiau naujojo, 5-to. Įdomios serijos, labai. Beje, ta blondinukė ligoninėje labai matyta - ar ji 4-am sezone buvo su visais, ar ji iš ankstesnių sezonų?

Dar pabaigoje ketvirtos serijos rodė, kad į ligoninę atveža tą moteriškę, kuri gi liko bažnyčioje su keliais draugais. Tai įdomu, kas ir kaip iš tos miškų glūdumos ją iškrapštė?.. Kur dingo kiti jos draugai?...

Bet labiausiai pribloškė penktoj serijoj "mokslininko" prisipažinimas, kad jis visai ne mokslininkas... Ot taip. Hm.



Aš tai iš torr.entų siunčiuosi. smile.gif

Blondinukė buvo grupėje su visais, ji yra Maggie (panelės, kuri draugauja su korėjiečiu) sesuo.
O ta moteriškė juk serijos pabaigoje kartu su Daryl (tuo gražuoliu lankininku) nusekė paskui juodą mašiną, nes Darylas atpažino, kad ta pati mašina pagrobė tą blondinukę. O kitoje serijoje kaip tik ir rodys kaip tai moteriškei ir Daryl sekėsi kai paskui tą mašiną nusekė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyLina: 12 lapkričio 2014 - 23:55