Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(Fula @ 2014 10 29, 08:13)
Šios priklauso mano sąrašėliui "Noriu žiūrėti". smile.gif
Ypač ta pirmoji traukia.
Kažkodėl pirma serija mane sutrikdė. Nesupratau jos.  blush2.gif 
Gal toliau įdomiau?  g.gif


Undinele keistokas filmas biggrin.gif

Plus Nine Boys vakar pabaigiau ziureti. Kazko tokio, kad "labai, labai" nera, bet ziureti galima smile.gif
Dabar beliko laukti nauju My Lovely Girl seriju.

Mano sarasas busimuju filmu:
Iron man
Night watchmans journal
The three musketeers
Pinocchio
Modern Farmer

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 29 spalio 2014 - 11:23
Hotel King trumpam nutraukiau, nežinau kažkaip visai patiko, bet kartu norėjosi šiek tiek pertrauką padaryt, nes viskas lyg ir nieko, bet kartu kažko trūksta. Todėl pabaigiau fated to love you, pradžia tikrai man patiko jau seniai taip buvau įsitraukus ir pradėjus žiūrėt nepabaigtą serialą, tačiau ties nežinau gal 10 ar 11 serija pradėjo nusibost ir tas gumos tempimas kitaip net nesugalvoju pavadint mane šiek tiek nuvylė.
Dabar pradėjau žiūrėt Liar Game , kuris yra tikra atgaiva mano akim, esu mačius japonų versiją, kuri mane tiesiog pakerėjo atsimenu pirmą sezoną surijau per dvi dienas. šitas kiek kitokį scenarijų turi ir dėl to įdomu žiūrėt, nors vietom irgi korėjietiškai užtęstas, nes serijos po valandą trukmės, o japoniškoje versijoj serijos trumpesnės beveik perpus. ir dabar labai laukiu Beauty Birth serialo, nes 200 pounds of beauty vienas mano mėgstamiausių filmų korėjietiškų, o čia spėju bus kažkas panašaus smile.gif
Ačiū už atsakymus dėl Secret Love šitas irgi įtrauktas į sąrašą beje pasirodo aš esu mačius pirmą seriją, nes kaip įsijungiau viskas buvo matyta, bet pirma serija man ne itin patiko, tačiau taip ir buvo su keliais puikiais serialais todėl dar bent vieną žadu pažiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
Už Pietų Korėjos serialų žiūrėjimą skyrė mirties bausmę

http://www.lrytas.lt...ties-bausme.htm

doh.gif
Atsakyti
Gal kas ziurejo arba ziuri? Finding True Love
user posted image
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2014 10 31, 00:09)
Gal kas ziurejo arba ziuri? Finding True Love

Ziurejau, dainos fainos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 10 31, 11:49)
Ziurejau, dainos fainos bigsmile.gif


Tik dainos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2014 10 31, 13:56)
Tik dainos? biggrin.gif

Gal ne smile.gif Serialas apie santykių krizę ir nerūdijančią meilę. Bet kad labai įsimintų,- tai ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 10 31, 19:28)
Gal ne  smile.gif Serialas apie santykių krizę ir nerūdijančią meilę. Bet kad labai įsimintų,- tai ne smile.gif


Aisku smile.gif na, reikes ir si paziureti smile.gif
Atsakyti
Užderėjo naujų serialų, bet blogiausia, kad visų reikia laukti po savaitę verysad.gif

Pradėjau Mr. Baek, Beauty Birth, Pride and Prejudice. Kol kas išsiskiria Mr. Baek, nes labai geras tempas, personažas, nors ir nukopijuotas nuo holivudo, korėjietiškoj manieroj visai kitaip žiūrisi. O pagrindinė herojė - tiesiog kopija merginos iš ''Kaukazo belaisvės". Labai smagiai pažiūrėjau pirmąsias serijas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 11 08, 23:06)
Kol kas išsiskiria Mr. Baek.

Reikės būtinai pažiūrėti, nujaučiu, kad patiks. lotuliukas.gif

O Beauty Birth pirma serija neužkabino... Ne tai, kad nepatiko visai, bet matyt kitko tikėjausi. unsure.gif Gal toliau bus įdomiau. g.gif
Atsakyti
Merginos va galit prabalsuot - the best
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 11 09, 13:58)
O Beauty Birth pirma serija neužkabino... Ne tai, kad nepatiko visai, bet matyt kitko tikėjausi. unsure.gif  Gal toliau bus įdomiau. g.gif

kažkoks plokščias hihihi.gif nesuprantu, kokia auditorijai jis skirtas bigsmile.gif bet iš pareigos pabaigsiu, jei dar labiau nenukvaks tongue.gif
Jau pasiilgau tokių, kad laukčiau naujos serijos su nekantrumu.
Atsakyti