Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Mergaitės, ar matėt? blink.gif blink.gif blink.gif
https://www.facebook...153373824139968
Nesuprantu, čia Stefanas peršasi? blink.gif
Atsakyti
Merginos... help...
Kokia daina groja paskutinej serijoj, kai Dylanas su Boni lieka anam pasauly, nebespeja iseit, ir Dylanas ateina atsisveikinti su Elena?
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 10 23, 19:56)
Mergaitės, ar matėt?  blink.gif  blink.gif  blink.gif
https://www.facebook...153373824139968
Nesuprantu, čia Stefanas peršasi? blink.gif

Maciau anonsa,idomu kaip ten is tikro. Suprast reiktu,kad pasipirs,bet Elena nesutiks.
Atsakyti
Rytoj penktadienis, bet kazkaip net nera to woooho TVD. Seniau tai keldavaus anksti ryte,kad serija perziureti, o dabar tiesiog zinau,kad valanda laiko skirsiu penktadieni jeigu iseis. Man turbut patiko Elena ir Stefanas ir tas blogiukas brolis. Viskas mano akimis sunyko tada, kai Elena su Deimonu pradejo draugauti. Aisku as to labai trokstau, norejau, bet kai tai ivyko, nusivyliau. Viskas tapo nebeidomu, manau reikala sugadino ir tas Elenos virtimas i vampyre. Galvojau gal bus geriau,kai Karolina su Stefanu liks draugais, bet dabar ziuriu, jog vel gamina nauja pora.. Kaip per GG visi buvo vienas su kiti permiegoje, taip jau cia nutinka. Ir Katerinos personaza gana sugadino, pirma ji buvo tokia stipri, idomi ir pan, o ant galo tai jau nieko gero su ja ir nebeivyko.. Visai butu buves idomus galas,kad broliai atsisako Elenos ir ji gyvena su Mattu, tipo taip irodydami savo didele meile :/ na lauksiu ka bus paruose si penktadieni kurejai.
Atsakyti
Kaip Jums nauja serija? Man tai nuobodi buvo..
Atsakyti
QUOTE(kkamon @ 2014 10 26, 16:23)
Kaip Jums nauja serija? Man tai nuobodi buvo..

o man atvirkščiai, patiko biggrin.gif aš pradedu vėl mėgautis serialu, nes primena senus gerus pirmą ir antrą sezoną thumbup.gif gal todėl, kad nebeliko nuolat sriubaujančios Elenos ir visi įvykiai nesisuka vien apie tai kaip jie netinka vienas kitam su Deimonu ir kaip vienas be kito gyvent negali lotuliukas.gif

serijoje itin patiko keli momentai:
Stefano pasipiršimas Elenai. labai smagus momentas, buvo juokinga biggrin.gif
faktas, jog Stefanas remontuoja Deimono automobilį wub.gif ir tai, jog senus Stefano marškinius iš 1994 m. Deimonas vilki dabar būdamas kažkur tenai wub.gif man jų broliškas ryšys yra šio serialo šerdis 4u.gif
momentas kai būtent Stefanas pasako tiesą Elenai apie jos pamirštus jausmus. tai tik dąr kartą įrodė, jog jis nežada naudotis situacija ir gundyt Elenytę.
ir žinia, jog Sara yra Zako dukra. įtariau, kad taip ir bus, nes kažkur buvau paskaičiusi, kad ją susies giminystės ryšiais su Salvatoriais cool.gif
Atsakyti
Man irgi ši TVD serija patiko thumbup.gif net nepajutau kaip susižiūrėjo visa greitai smile.gif

O va "Originalai" man šiemet visai nesižiūri schmoll.gif
Atsakyti
Va kaip visoms skirtingai biggrin.gif man TVD galejo po 3 sezono pasibaigt ax.gif Sitas sezonas galutinai zluges biggrin.gif bet vistiek ziuriu,nes nebeiseina neziuret cool.gif
O Grynakraujai man kaip tik labai labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2014 10 28, 09:31)
o man atvirkščiai, patiko  biggrin.gif  aš pradedu vėl mėgautis serialu, nes primena senus gerus pirmą ir antrą sezoną  thumbup.gif gal todėl, kad nebeliko nuolat sriubaujančios Elenos ir visi įvykiai nesisuka vien apie tai kaip jie netinka vienas kitam su Deimonu ir kaip vienas be kito gyvent negali  lotuliukas.gif

serijoje itin patiko keli momentai:
Stefano pasipiršimas Elenai. labai smagus momentas, buvo juokinga  biggrin.gif
faktas, jog Stefanas remontuoja Deimono automobilį  wub.gif ir tai, jog senus Stefano marškinius iš 1994 m. Deimonas vilki dabar būdamas kažkur tenai  wub.gif man jų broliškas ryšys yra šio serialo šerdis 4u.gif
momentas kai būtent Stefanas pasako tiesą Elenai apie jos pamirštus jausmus. tai tik dąr kartą įrodė, jog jis nežada naudotis situacija ir gundyt Elenytę.
ir žinia, jog Sara yra Zako dukra. įtariau, kad taip ir bus, nes kažkur buvau paskaičiusi, kad ją susies giminystės ryšiais su Salvatoriais cool.gif


jergau bigsmile.gif kiek smulkmenų parašei, kurių net nepastebėjau....
Nugi, dažniau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2014 10 30, 21:57)
jergau  bigsmile.gif kiek smulkmenų parašei, kurių net nepastebėjau....
Nugi, dažniau taip  mirksiukas.gif

neprisiimu laurų sau, dėl marškinių aš ir pati iškart nepastebėjau biggrin.gif
čia radau tokių įdomybių smile.gif
smagu, kad kažkam tai aktualu kaip ir man 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun.flower: 31 spalio 2014 - 13:19
Kodėl Karolina nebenaudoja išvis makiažo nesuprantu. biggrin.gif Man tas Karolinos ir Stefano piršimas atrodo nelabai kaip..
Atsakyti
aš jau po naujos serijos smile.gif
pabaiga buvo verta milijono biggrin.gif tas momentas man buvo tiesiog tobulas wub.gif
o šiaip serija man vidutiniška smile.gif labai suerzino tas Alariko išdėstytas moralas Stefanui, likau išvis nesupratusi kas čia vyksta blink.gif rimtai, jis mano turįs teisę aiškinti apie tai, jog Deimonas jo geriausias draugas ir t.t.? o kas iš jų visų padarė bent truputį daugiau nei Stefanas, ieškodamas būdo susigrąžinti brolį? Alarikas, kuris tik ir darė tai, jog skubino visus ir sakė kad "reikia ką nors daryti"? Caroline, kuri buvo užsiėmusi Mystic Falls susigrąžinimu? Elena, vartojusi narkotikus, kad pamatytų savo negyvą vaikiną, o galiausiai nusprendusi tiesiog pamiršti jį? Enzo, manantis, jog turi kažkokį "kabliuką", kuris, pasirodo, jau anksčiau buvo patikrintas Stefano? rimtai, visi jie padarė 100 kart daugiau už Stefaną ir turi teisę aiškinti kaip kam gyventi lotuliukas.gif
Atsakyti