Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

QUOTE(eliss @ 2014 10 19, 16:33)

Pradėjau žiūrėt apie Londono 1950 m. pribuvėjas Call the Midwife/2012 . Visai įdomus.

drinks_cheers.gif

Man tikra atgaiva nuo detektyvų ir sci-fi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 10 24, 13:36)
Revenge visus esamus sezonus suvalgiau per savaite. ar yra kas nors panasaus?

Mes irgi pradejom ziuret, kuo toliau tuo idomiau, seip labai neblogas smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Z Nation
http://www.imdb.com/title/tt3843168/

l.patiko . apie zombius
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 10 17, 19:44)
Girdejau, kad The Affair labai panasus i Betrayal, tik dar geresnis - labai traukia ziuret, nors pastarojo nemaciau  4u.gif

nu ir pažiūrėjau porą serijų, tai iki Betrayal jam toli. Jau tiek dulkinimosi, kad nežinau ar verta toliau žiūrėt , nekabina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 10 28, 21:56)

Na ne, retas mėšlas. Mėgstu zombinius, siaubo filmus/serialus, bet šitas - visiškas niekalas. Sąžiningai bandžiau prisiversti žiūrėti, bet tik dvi serijas teišgalėjau ir tai su didelėm pastagom.
Atsakyti
QUOTE(Pšolty @ 2014 10 31, 13:20)
Na ne, retas mėšlas. Mėgstu zombinius, siaubo filmus/serialus, bet šitas - visiškas niekalas. Sąžiningai bandžiau prisiversti žiūrėti, bet tik dvi serijas teišgalėjau ir tai su didelėm pastagom.


biggrin.gif šitas serialas turi savybę sulig kiekviena serija gerėti. Šešta iš vis bomba. Geri aktoriai, ironija-nieko filmui netrūksta.
Atsakyti
Na, Showtime tuo pasizymi, deja...Bet vis tiek idomus tas The Affair atrodo, tik matyt ziuresiu visa sezona iskart jau, dabar nespeju.

Gal kas mate You're The Worst, kaip jums? Irgi labai giriama komedija, isirasiau i planus biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip užėjo noras pasižiūrėti kokį gerą humoro serialą lotuliukas.gif . Prisiminiau britų klasiką „Keeping up Appearances“, anksčiau ir pas mus per TV rodė.
Atsakyti
labukas,
gal zinote apie ka serialas Hart of Dexies?ar yra maciusiu si seriala?vertas demesio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 11 03, 18:11)
labukas,
gal zinote apie ka serialas Hart of Dexies?ar yra maciusiu si seriala?vertas demesio? smile.gif

Vertas oi vertas wub.gif man labai patiko. Lengvas, linksmas, miestelio atmosfera, drabuziai=atsipalaidavimui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2014 11 03, 19:12)
Vertas oi vertas  wub.gif  man labai patiko. Lengvas, linksmas,  miestelio  atmosfera, drabuziai=atsipalaidavimui.  4u.gif

O meilės daug? biggrin.gif dekui wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziedlapiux: 03 lapkričio 2014 - 22:50
Na meiles yra, tik kartais jos man truko biggrin.gif
Atsakyti