Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

QUOTE(DG* @ 2014 09 18, 12:30)
O koks originalus pavadinimas  bigsmile.gif
Man irgi jis patinka tik kad paskutiniu metu du is eiles ne kokius projektus gavo.  doh.gif  unsure.gif

Primera dama
Atsakyti
Na, o man Christian labai patinka. Ir šis serialas įdomesnis, nei kiti Televisos darbai. Toks išskirtinis ir su intriguojančiu meilės trikampiu. Aš viena iš tų kurie nori, kad Acacia liktų su Estebanu. O jei tai neįmanoma, tai kad bent jų scenų kartu būtų daugiau. Chemija tarp šios poros didžiulė, miela į juos kartu žiūrėt wub.gif Ir gerbėjų būrį jie jau nemažą susirinko. O tuo tarpu Acacia su Ulisu ir Kristina su Estebanu man visiškai nesižiūri.
Vienas klipukas su meilės trikampiu
https://www.youtube....h?v=QHMg24Bzq10
Atsakyti
Man kazkaip neitikinamai atrodo Akasijos ir Uliso meile:) Tokia is lempos kazkokia:) viena diena pazistami ir jie jau ten isimileje begalo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 19, 14:06)
Man kazkaip neitikinamai atrodo Akasijos ir Uliso meile:) Tokia is lempos kazkokia:) viena diena pazistami ir jie jau ten isimileje begalo smile.gif)


Visiškai pritariu. Jie kažkaip neliepsnoja ir nelimpa:)
Atsakyti
Pritariu jums man jie irgi visai kartu nelimpa. O tuo tarpu Acacia su Esteban tiesiog liepsnoja uždrausta meile wub.gif
Jei kam įdomu pirmas jų bučinys
https://www.youtube....h?v=HwjAM9he5hM
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2014 09 21, 22:56)
Pritariu jums man jie irgi visai kartu nelimpa. O tuo tarpu Acacia su Esteban tiesiog liepsnoja uždrausta meile  wub.gif
Jei kam įdomu pirmas jų bučinys
https://www.youtube....h?v=HwjAM9he5hM

Kelintoje serijoje tai buvo?
Dabar susimasciau ar as praziopsojau ar dar nemaciau blush2.gif
P.s o tu gal ispaniskai ziuri? blush2.gif
Atsakyti
Cia dar tik manau bus tai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 22, 17:29)
Kelintoje serijoje tai buvo?
Dabar susimasciau ar as praziopsojau ar dar nemaciau  blush2.gif
P.s o tu gal ispaniskai ziuri?  blush2.gif


Ne čia dar tik bus 65 serijoj. Ispaniškai visko nežiūriu. Laukiu lietuviškai. Bet pasižiūrėjau tarpais Esteban ir Acacios istoriją, buvo labai smalsu kada jie pasibučiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
o man tai gaila Kristinos,juk ne ji pati įsisiūlė Estebanui....o jau kai tas prakuto,prasimokslino...galima ir jaunesnės pasidairyti...nepateisinu ir vsio...nei jo ,nei dukros.Paršai abudu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2014 09 23, 06:53)
Ne čia dar tik bus 65 serijoj. Ispaniškai visko nežiūriu. Laukiu lietuviškai. Bet pasižiūrėjau tarpais Esteban ir Acacios istoriją, buvo labai smalsu kada jie pasibučiuos  lotuliukas.gif

Tai vadinasi nepraziurejau lotuliukas.gif doh.gif
As kazkur iki 55serijos ziurejau ispaniskai, bet dabar sakiau tik per tv3 ziuresiu lotuliukas.gif Tai turiu grazaus laiko iki kol tv3 rodys 55 serija lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau po truputį darosi gaila Kristinos, nes Estebanas kuo toliau, tuo šalčiau elgias su ja. g.gif
Kas žiūrite toliau, tai gal jau aišku kada Alechandra susitiks su tuo Danilu?
Atsakyti
Negi niekas nežiūrit šito serialo?smile.gif
Atsakyti