Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 08, 20:14)
Negi niekas nežiūrit šito serialo?smile.gif



Kazkaip pradzioje jis man labiau patiko. Bet kai nera ka veikti tai kartais pasiziuriu:))
Kaikurie personazai man nepatinka siame seriale, labai nemegstu kai rodo ta Danila, poto ta tarnaite kuri mokytis neseniai pradejo ir Ulisas nesiziuri man visai, o dar ir siaip kazkaip Kristinos gaila darosi, nors kita vertus idomu kaip ten klostysis viskas, ta prasme santykiai tarp ju triju...smile.gif Taip pat idomu kaip ten Alechandra tas Danilas prigaus...
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 08, 21:14)
Negi niekas nežiūrit šito serialo?smile.gif

turėdama laiko pažiurau, smalsu kaip baigsis sis meilės trikampis doh.gif
Atsakyti
Aš tai vis dar užsikabinus, nepraleidau nei vienos serijos, per tv3play vis vakarais pasileidžiu:) Įdomiausia tai ir man dėl to meilės trikampio ir kas bus kai Danilas Alechandrą ras. Jaučiu, vien dėl to ir žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 08, 20:14)
Negi niekas nežiūrit šito serialo?smile.gif

Kai pataikau isijungti tai pasiziuriu, (dukryte eina pietu miego tai daznai gaunasi kad arba miega arba ka tik uzmiega butent tuo rodymo laiku) jei ne anonsa bent paskaitau per tv3play man nerodo, ne LT esu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 17, 11:08)
Nebaigtas. Siuo metu yra parodytos 77serijos Lotynu Amerikoje, is viso turetu buti 161serija.  mirksiukas.gif

QUOTE(Simbulis @ 2014 09 18, 08:10)
I si seriala karts nuo karto uzmetu aki vien del Ch. Meyer, bet man jis cia nesiziuri nei su Ruffo nei su Diaz. Nors Ruffo ziurisi visai gerai, atjaunejusi, isgrazejusi  smile.gif  Bet kaip matau zada būti ilgas, tai nezinau kaip cia bus su tuo ziurejimu  biggrin.gif

Nebus ilgas, bus apie 116 serija (maziau ar daugiau). smile.gif

QUOTE(altomas23 @ 2014 09 18, 22:00)
Na, o man Christian labai patinka. Ir šis serialas įdomesnis, nei kiti Televisos darbai. Toks išskirtinis ir su intriguojančiu meilės trikampiu. Aš viena iš tų kurie nori, kad Acacia liktų su Estebanu. O jei tai neįmanoma, tai kad bent jų scenų kartu būtų daugiau. Chemija tarp šios poros didžiulė, miela į juos kartu žiūrėt wub.gif Ir gerbėjų būrį jie jau nemažą susirinko. O tuo tarpu Acacia su Ulisu ir Kristina su Estebanu man visiškai nesižiūri.
Vienas klipukas su meilės trikampiu
https://www.youtube....h?v=QHMg24Bzq10

VISISKAI PRITARIU TAU, MANO DRAUGE! drinks_cheers.gif Ir tu nesi viena is tu! Jie tikrai turetu likti kartu. Chemija tarp sios poros tai tikrai WOW! blush-anim-cl.gif Man net karsta pasidare... wub.gif Bet su Ruffo... Nieko cia nematau, kaip ir Ulises su Acacia. unsure.gif

QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 19, 12:06)
Man kazkaip neitikinamai atrodo Akasijos ir Uliso meile:) Tokia is lempos kazkokia:) viena diena pazistami ir jie jau ten isimileje begalo smile.gif)

QUOTE(altomas23 @ 2014 09 21, 22:56)
Pritariu jums man jie irgi visai kartu nelimpa. O tuo tarpu Acacia su Esteban tiesiog liepsnoja uždrausta meile  wub.gif
Jei kam įdomu pirmas jų bučinys
https://www.youtube....h?v=HwjAM9he5hM

Visiskai sutinku su jumis! Pora diena tik buvo ir jau stai "didziule meile" jau. As manau, kad ta meile yra tiesiog paaugliska. Man asmeniskai Ulises nera subrendes, ir Acacia tiesiog nieko nepatyrus. Tikroji meile bus su Esteban, ne Ulises... Esteban tinka jai, visas vyras, subrendes, zino ko nori. Jie abu nepasirinko isimylet vienas kita, bet meile po truputi auga ir auga, pradeti jaustis daugiau, kad nieko del to jau nepadarysi.

QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 08, 20:14)
Negi niekas nežiūrit šito serialo?smile.gif

As zinoma ziuriu kiekviena diena, ziuriu ispaniskai, ir dabar siuo metu yra 96 serija. Tiesiog... Uzkabinus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GretaZwans: 14 spalio 2014 - 15:46
QUOTE(GretaZwans @ 2014 10 14, 17:46)
Nebus ilgas, bus apie 116 serija (maziau ar daugiau). smile.gif
VISISKAI PRITARIU TAU, MANO DRAUGE! drinks_cheers.gif Ir tu nesi viena is tu! Jie tikrai turetu likti kartu. Chemija tarp sios poros tai tikrai WOW! blush-anim-cl.gif Man net karsta pasidare... wub.gif Bet su Ruffo... Nieko cia nematau, kaip ir Ulises su Acacia. unsure.gif
Visiskai sutinku su jumis! Pora diena tik buvo ir jau stai "didziule meile" jau. As manau, kad ta meile yra tiesiog paaugliska. Man asmeniskai Ulises nera subrendes, ir Acacia tiesiog nieko nepatyrus. Tikroji meile bus su Esteban, ne Ulises... Esteban tinka jai, visas vyras, subrendes, zino ko nori. Jie abu nepasirinko isimylet vienas kita, bet meile po truputi auga ir auga, pradeti jaustis daugiau, kad nieko del to jau nepadarysi.
As zinoma ziuriu kiekviena diena, ziuriu ispaniskai, ir dabar siuo metu yra 96 serija. Tiesiog... Uzkabinus. biggrin.gif


Tai gal galit maždaug papasakot kas bus, kad Alechandra pas Danilą gyvens? Aš buvau kelias tolimesnes serijas permetus, tai ir užmačiau 4u.gif
Atsakyti
Kartais vis pasiziuriu nuotraukas is naujausiu seriju paskaitineju viename rusiu forume, tai uzkliuvo kad viena parase, kad Manuelis ir Akacija tuoksis? Cia rimtai?
Jei gerai suprantu liko 3sav rodymo sios telenoveles. tai visai nedaug seriju bus apie 120 kaip televisos telenovelei labai gerai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 17, 14:13)
Tai gal galit maždaug papasakot kas bus, kad Alechandra pas Danilą gyvens? Aš buvau kelias tolimesnes serijas permetus, tai ir užmačiau   4u.gif

Alechandra tikraaai ilgai gyvens pas Danila, ir dabar gal ten 100 serija ir ji vis dar gyvena pas Danila... biggrin.gif Jeigu rimtai, nieko Danilas su ja baisaus nepadarys savo name, tiesiog ja uzdarys savo kambaryje, jis draudzia jai iseit is namu, ir pan. O del prostitucijos, tai ne, ji nedirbs. biggrin.gif

QUOTE(DG* @ 2014 10 18, 18:02)
Kartais vis pasiziuriu nuotraukas is naujausiu seriju paskaitineju viename rusiu forume, tai uzkliuvo kad viena parase, kad Manuelis ir Akacija tuoksis? Cia rimtai?
Jei gerai suprantu liko 3sav rodymo sios telenoveles. tai visai nedaug seriju bus apie 120 kaip televisos telenovelei labai gerai.  biggrin.gif

Jo, cia rimtai... doh.gif
Papildyta:
Beje, viskas cia dar taip sudetinga..... g.gif As nezinau... Bet kai Acacia nusprende susituokt su Manueliu, tai dave man zenkla, kad Acacia bus ta "Nemylima", ir esu tuo isitikinus... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GretaZwans: 20 spalio 2014 - 17:14
QUOTE(GretaZwans @ 2014 10 20, 17:22)
Alechandra tikraaai ilgai gyvens pas Danila, ir dabar gal ten 100 serija ir ji vis dar gyvena pas Danila... biggrin.gif Jeigu rimtai, nieko Danilas su ja baisaus nepadarys savo name, tiesiog ja uzdarys savo kambaryje, jis draudzia jai iseit is namu, ir pan. O del prostitucijos, tai ne, ji nedirbs. biggrin.gif
Jo, cia rimtai... doh.gif
Papildyta:
Beje, viskas cia dar taip sudetinga..... g.gif As nezinau... Bet kai Acacia nusprende susituokt su Manueliu, tai dave man zenkla, kad Acacia bus ta "Nemylima", ir esu tuo isitikinus... unsure.gif

As vis pasiziuriu nuotraukas, anonsus tai mane kazkaip labai glumina, klaidina, kad atrodo Estebanas su Acacia, bet tuo paciu ir su Kristina, tai kazkaip ir neaisku, toks jausmas kad vyrutis dviem frontais varo, del to ir labai laukiu tada TV3 tos serijos prasides gal aiskiau bus.
Beje, dar vienas klausimas kaip supratau is nuotrauku, anonsu kad Kristina praras vaikeli ir del to kaip ir kalta bus Juliana, ar as cia kazka ne taip supratau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 10 21, 10:23)
As vis pasiziuriu nuotraukas, anonsus tai mane kazkaip labai glumina, klaidina, kad atrodo Estebanas su Acacia, bet tuo paciu ir su Kristina, tai kazkaip ir neaisku, toks jausmas kad vyrutis dviem frontais varo, del to ir labai laukiu tada TV3 tos serijos prasides gal aiskiau bus.
Beje, dar vienas klausimas kaip supratau is nuotrauku, anonsu kad Kristina praras vaikeli ir del to kaip ir kalta bus Juliana, ar as cia kazka ne taip supratau.  blush2.gif

Ummm... As tau viena dalyka pasakysiu... Tarp Acacia ir Esteban tai laaabai sudetinga... smile.gif Ir cia nera taip kaip tau atrodo. Paziuresi, ir viskas bus tau aisku. 4u.gif O del tavo klausimo, tai Juliana kazka primelavo Kristinai, ir paskui Juliana kalbejosi su jos vyru apie tiesa, ir Kristina tai visa isgirdo, tai baisiai susipyko su Juliana, ir tada ji jau nuleidzia i apacia, ir bum! Nugriuvo, nes jai buvo taip zinai... Sokas tiesiog! Del to ir kaltino Juliana... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GretaZwans @ 2014 10 20, 19:22)
Alechandra tikraaai ilgai gyvens pas Danila, ir dabar gal ten 100 serija ir ji vis dar gyvena pas Danila... biggrin.gif Jeigu rimtai, nieko Danilas su ja baisaus nepadarys savo name, tiesiog ja uzdarys savo kambaryje, jis draudzia jai iseit is namu, ir pan. O del prostitucijos, tai ne, ji nedirbs. biggrin.gif


O Chermanas kur dings? Man jų poros kažkaip labai gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 21, 14:09)
O Chermanas kur dings? Man jų poros kažkaip labai gaila biggrin.gif

Niekur nedings, tiesiog jie issiskyrs ir gyventi toliau. biggrin.gif
Atsakyti