Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 21, 14:09)
O Chermanas kur dings? Man jų poros kažkaip labai gaila biggrin.gif


Betai as maciau kai Ale bus pas Danila, tai ji bendraus ten su Akasija ir panasiai, tai Danilas jai leis su ja bendraut ar slaptai ji ten bendraus. Ir kaip supratau jai ten veliau gal Ulisas pades kazka ar as netaip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 10 22, 21:39)
Betai as maciau kai Ale bus pas Danila, tai ji bendraus ten su Akasija ir panasiai, tai Danilas jai leis su ja bendraut ar slaptai ji ten bendraus. Ir kaip supratau jai ten veliau gal Ulisas pades kazka ar as netaip supratau?

Jo, bet ilgai neleidiza. Isivaizduok, draugai apsilanko pas Alechandra, o ka Danilui tektu daryt? Tiesiog isvaryt juos? Ypac Alechandros artimi? Nieko del to nepadarys Danilas, nes kitaip jiems bus toks jausmas, kad kazkas yra netaip, prades itarti. smile.gif Ir jo, teisingai supratai, Ulises bus tas "herojus", kuris issgelbes Alechandra.
Atsakyti
Aš esu labai pikta ant La malquerida gun_bandana.gif Vis pasižiūrėdavau dabartines serijas su Estebano ir Acacios scenomis, bet dabar jau net nesinori žiūrėti. Nes viskas eina vis blogyn ir blogyn. Nebuvo net jų pirmo karto, pora turi tokią didžiulę chemiją, o kūrėjai tuo nepasinaudojo ir net nedavė jiems meilės nakties. Vis dar tikėjaus, bet jau praradau viltį... Akivaizdu, kad tas tikrai neįvyks. Dabar ten iš vis kažkokios nesąmonės vyksta bash.gif Gaila. Jaučiuosi nusivylus ir apgauta kaip ir daugelis šios poros fanių. Gerai, kad pas mus jų istorija tik prasideda tai galėsiu pasimėgauti jų scenomis, kurios dar laukia, nors ir jau žinosiu kad tai niekur nenuves.
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2014 10 24, 19:17)
Aš esu labai pikta ant La malquerida gun_bandana.gif  Vis pasižiūrėdavau dabartines serijas su Estebano ir Acacios scenomis, bet dabar jau net nesinori žiūrėti. Nes viskas eina vis blogyn ir blogyn. Nebuvo net jų pirmo karto, pora turi tokią didžiulę chemiją, o kūrėjai tuo nepasinaudojo ir net nedavė jiems meilės nakties. Vis dar tikėjaus, bet jau praradau viltį... Akivaizdu, kad tas tikrai neįvyks.  Dabar ten iš vis kažkokios nesąmonės vyksta bash.gif  Gaila. Jaučiuosi nusivylus ir apgauta kaip ir daugelis šios poros fanių. Gerai, kad pas mus jų istorija tik prasideda tai galėsiu pasimėgauti jų scenomis, kurios dar laukia, nors ir jau žinosiu kad tai niekur nenuves.

Nepatarciau niekam skaityti, jei nenorit suzinoti kas bus toooolimajame.
As maniau, kad esu tokia vienintele lietuve del to supyko, kaip tarsi apgauta. mad.gif As esu su tavim!!! console.gif Tai blogiau ir blogiau einasi, kad jau nustojau ziuret, nes as nebegaliu jau taip... Tai jau man per daug... mega_shok.gif Bet ne tiesiog oficialiai nustojau ziuret, o griztu kai bus kazkas tarp Esteban ir Acacia, arba bent nesamones baigsis. Zodziu, tai mane tikrai labai nusivyle, pykdo, tiek ir nuliudino... Tiek emocijos, kad net nezinau ka jau man jaustis... Visiskai apgauta, tiek turejau vilties, kuriuos pastoviai prarasdavau, paskui viskas grazindavau atgal, ir taip paskui viskas kartojasi. Kurejai/rasytojai kaip visada viskas sugadina, kad linkiu jiems eiti i pragara. mad.gif Bet as pasakysiu viena dalyka... Man nerupi, kad dabar siuo laiku ju santykiai ne i geraja puse, kaip nori ji demaskuoti, tie pykciai, manipuliacija, kaip piktadariai jie abu yra, ir pan. (Ehh, ar gi pasakiau "jie abu piktadariai"? Labai tinka ir taip, ir likti kartu kaip piktadariai. biggrin.gif wub.gif) Bet as vis dar turiu vilti, kad jie tures meiles nakti, bent viena nakti, ju pirmas kartas. blush2.gif Nes tai negali buti tiesiog nieko nesuzibeti, ju aistra, ju jausmai, ju troskimas, viskas. Jei jau maziausiai tiketina, kad bus laiminga pabaiga su Acacia ir Esteban, todel ir kaip labai gerai, kad bent sukure grazi ju istorija... Tie buciniai, tie apsikabinimai, tie zvilgsniai, visa kita... wub.gif wub.gif wub.gif Tokia didziule chemija abu turi, tai tiesiog wow! swoon.gif Del to as labai dziaugiuosi, kad bent turi ju istorija, o ne taip kaip filme La Malquerida, nes filme buvo tik vienas bucinys, daugiau nieko.
Kaip as sakydavau sau... Jei va sitie du mano balandeliai pabaigoje neliks kartu, tada bent jau sukurtu ju istorija. blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Laikykis drauge, ir gerai praleisk savo likusi diena! victory.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 09, 21:19)
Sveikos,

Neseniai per TV3 pradejo rodyti nauja Televisos seriala Nemylima (La Malquierda). Siame seriala vaidina daug zinomu aktoriu, tokiu kaip Viktoria Rufo, Ariadne Diaz, Christian Meier ir kt. Serialas is karto pasirode ne standartinis ir visai sudomino. Ar yra daugiau ji ziurinciu?smile.gifuser posted image


Įdomus serialas tikrai (y) tik padaryta serialo klaida smile.gif Ir dar pasižiūriu į priekį serijas smile.gif Įdomu smile.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka Estebanas! Ir jo vaidmuo ir kaip jis vaidina.. Tobulas man jis. smile.gif Maciau raset, kad sis serialas nebus ilgas.. Sieks ten 116 seriju atrodo ar net maziaj.. O stai, as dabar jums noriu pranesti, kad sis serialas yra vienas is ilgiausu. Jie dar filmuoja 194 serija!!!! Christian Meier ikele nuotrauka twiterryje, 194serijos scenraiju, taciau ji aisku uzdenges ranka:D bet matesi aiskiai, kad scenarijus yra 194 serijos. Taigi........ smile.gif
Atsakyti
Geras serialas, toks kitoks. Jei jau jūs nervuojatės, vadinas režisiriui labai pavyko sukurt gerą novelę biggrin.gif aš tai kaip tik džiaugiuos, kad ne tokia saldi eilinė istorija, o kažkas kitokio, nenuspėjamo kaip kad daugeliu atveju būna.
Atsakyti
Pagaliau pasirodė Arturo Peniche wub.gif dievinu kaip aktorių jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 10 31, 12:27)
Pagaliau pasirodė Arturo Peniche  wub.gif  dievinu kaip aktorių jį  ax.gif

Jis cia labai graziai atrodo wub.gif wub.gif wub.gif
Nepalyginsi su praeita jo telenovele per TV3 rodyta doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Aiste456 @ 2014 10 30, 15:24)
Man tai labai patinka Estebanas! Ir jo vaidmuo ir kaip jis vaidina.. Tobulas man jis. smile.gif Maciau raset, kad sis serialas nebus ilgas.. Sieks ten 116 seriju atrodo ar net maziaj.. O stai, as dabar jums noriu pranesti, kad sis serialas yra vienas is ilgiausu. Jie dar filmuoja 194 serija!!!! Christian Meier ikele nuotrauka twiterryje, 194serijos scenraiju, taciau ji aisku uzdenges ranka:D bet matesi aiskiai, kad scenarijus yra 194 serijos. Taigi........ smile.gif

Na to tikrai negali buti tongue.gif Nes lapkricio 10d startuoja kita telenovele tongue.gif Tad liko savaite ir ateinanti sekmadieni didysis finalas tongue.gif

O tokiu klaidinimu daznai buna, kad ir La Gatos buvo ikelta scenalirijus su 161serijom, o ju buvo 121 tiktai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste456 @ 2014 10 30, 15:24)
Man tai labai patinka Estebanas! Ir jo vaidmuo ir kaip jis vaidina.. Tobulas man jis. smile.gif Maciau raset, kad sis serialas nebus ilgas.. Sieks ten 116 seriju atrodo ar net maziaj.. O stai, as dabar jums noriu pranesti, kad sis serialas yra vienas is ilgiausu. Jie dar filmuoja 194 serija!!!! Christian Meier ikele nuotrauka twiterryje, 194serijos scenraiju, taciau ji aisku uzdenges ranka:D bet matesi aiskiai, kad scenarijus yra 194 serijos. Taigi........ smile.gif



Taip Tu teisi! smile.gif
Papildyta:
Reikia tiesiog domėtis serialu ISPANIŠKAI o ne LIETUVIŠKAI wink.gif
Atsakyti
Taip, teisingai jos pasake, nedaug serijos bus, baigsis jau Lapkricio 10 d. smile.gif Ir tiems kas neziuri ispaniskai, as patariu, kad dabar jums megautis, nes turesite ruostis pries pabaiga, nes buvo tikrai labai stiprus ir sokas, jus net verksite! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GretaZwans @ 2014 11 01, 21:24)
Taip, teisingai jos pasake, nedaug serijos bus, baigsis jau Lapkricio 10 d. smile.gif Ir tiems kas neziuri ispaniskai, as patariu, kad dabar jums megautis, nes turesite ruostis pries pabaiga, nes buvo tikrai labai stiprus ir sokas, jus net verksite! smile.gif


Parašykit geltonai kas bus smile.gif Dėl ko čia tas šokas smile.gif
Atsakyti