Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

QUOTE(muminukas @ 2014 10 24, 14:47)
nepamenu bjauresnės ir labiau atstumiančios veikėjos negu Rebeka...


O as nezinau kuri man antipatiskesne Nora ar Rebeka, abi tokios pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 10 29, 14:13)
O as nezinau kuri man antipatiskesne Nora ar Rebeka, abi tokios pat smile.gif


mhm... pati dureles atidarė, o dabar doh.gif reik gal praleisti kelias serijas smile.gif
Atsakyti
Jau dabar taip asiku prasides kaltinimai Liusijai, kad cia ji kalta:) Dar mane ir tos Danielos atvaziavimas nervina, lyg taip visokiu piktadariu maza butu Liusijai smile.gif)
Atsakyti
drinks_cheers.gif

Tikrai lyg tai būtų maža dar Noros ir Rebekos....
Atsakyti
nesupratau, ko tas MArselas su Rebeka bučiavosi? keistas mentalitetas smile.gif
Papildyta:
Magdalena su MArijumi graži pora būtų, ko ji čia laužosi...
Atsakyti
Danielą vaidinanti aktorė man netinka visai, kažkokia pernelyg vyriška. ir įdomu, kiek dar Magdaleną maišais rengs.
Atsakyti
o per kur galima paziureti seriala?
Atsakyti
QUOTE(ausra.rub @ 2014 11 01, 11:12)
o per kur galima paziureti seriala?

TV3 arba TVPlay mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 10 30, 13:56)
nesupratau, ko tas MArselas su Rebeka bučiavosi? keistas mentalitetas smile.gif
Papildyta:
Magdalena su MArijumi graži pora būtų, ko ji čia laužosi...



Va va, cia atseit jis pradeda savo kersta, bet pokolkas man nesuprantamas tas jo kerstas... atseit negali kito budo surast ar kaip...

del Magdalenos rubu ir as atkreipiau demesi, kad tikrai negraziai aprengta:))
Atsakyti
Na TV3 ir duoda - serialas paankstintas dar valanda doh.gif rodo 10 ryto biggrin.gif teks žiūrėt per TV3 play, mes su leliuku dar bandom pamiegot po sunkios nakties, nieko nebus, nesikelsiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu geras! As ziuriu per tv3 play, tai man nelb aktualu, tik lyg maciau, kad db ir pirmadieniais rodys, jei neklystu, tai del sito gerai:) bet vistiek keistas sprendimas, nes serialas tikrai idomus, o kas svarbiausiai neistemptas:))
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 11 04, 14:37)
Nu geras! As ziuriu per tv3 play, tai man nelb aktualu, tik lyg maciau, kad db ir pirmadieniais rodys, jei neklystu, tai del sito gerai:) bet vistiek keistas sprendimas, nes serialas tikrai idomus, o kas svarbiausiai neistemptas:))

Jep, rodys, vadinas šiandien reiks žiūrėt 2 serijas, nes ir vakar pramečiau biggrin.gif
Atsakyti