Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Tema, žiūrinčioms serialą per LNK, nuo 2013 m. rugsėjo 4u.gif
user posted image

Jei pasakojate dar nerodytus įvykius - prašome tekstą užgeltoninti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 17 rugsėjo 2014 - 09:47
QUOTE(širlė @ 2014 09 17, 13:22)
as cia jau pasimeciau istorijos vingrybese, vieni sako, kad sosta uzims tas kuris pirmas atzygiuos ir uzims sultono rumus po sultono mirties, kiti sako, kad niekas nieko neuziminejo ir i sosta pats sultonas skirdavo ipedini, tai kaip yra istikruju? g.gif Gal ta Manisa tieisog laikoma kaip ir jau sultono ipedinio miestu, todel taip visu isaukstintam Mustafai tai prilygsta lyg mirties nuosprendziui g.gif

Man labai keista buvo visu pavaldiniu toks pasakymas, mums vienintelis ipedinis yra Mustafa, niekaip nesuprantu kuo jis ypatingas uz kitus sultono vaikus, man Mehmetas su Bajezitu isvis lygus jam, Bajezitas man netgi vienas verciausiu i sosta, o vat visiem tik Mustafa, mastau, gal cia del to, kad kitu vaiku mama Hiurem, ir kadangi ji jau cia filme vaizduojama piktaja ragana, tai ir raganos vaiku niekas nemegsta biggrin.gif  biggrin.gif


Mustafa pyksta turbūt dėl to, kad jau ir pats pasijuto vieninteliu įpėdiniu.
Manisa, kaip suprantu ir yra ta sultonu kalvė, o jau kitiems iš tolimų sandžaku nėra vilties užimt sosta. Taip ir gautusi manau, jei paskire tave į manisa, vadinas sultonas pasirenka savo ipėdiniu.
Tai gal ir tas ir tas tinginys iseitu manau teisingas.
O pagal tai, kad Mehmedui ant kapo pastatytas sostas, tai manau Suleimanas jį buvo pasirinkias įpėdiniu.

O dėl pavaldinių tokių šnekų, tai išvis...žūt būt norėjo pasodinti Mustafa į sosta. Turbūt mirus sultonui ta pačia akimirka nė nesudvejoja būtų kitiems princams galvas nunešę.
Sultonas ne veltui jautė grėsme..
Atsakyti
Na šiaip numylėtinių visais laikais buvo tiek šeimų viduje, tiek valstybėse. Netgi tėvai kai kuriuos savo vaikus myli labiau nei kitus, taip, žinoma, neturėtų būti, bet yra kaip yra. Kiek esu skaičiusi, tai Mustafa žmonės iš tiesų labai mylėjo. Jis buvo labai geras savo pavaldiniams, išskirtinai rūpinosi tautos gerove, rėmė vargstančius, stengėsi plėsti švietimą vargingai gyvenančiose šeimose, buvo labai gabus ir drąsus, ne kaip pvz Selimas, kuris nusilakęs visą valstybės iždą išvaistė. Seriale man tik Bajezidas atrodė lygiavertis Mustafa, Mehmetas labai blankus, neatsiskleidęs, o Selimas bailys ir nevykėlis.
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 09 17, 17:01)
Na šiaip numylėtinių visais laikais buvo tiek šeimų viduje, tiek valstybėse. Netgi tėvai kai kuriuos savo vaikus myli labiau nei kitus, taip, žinoma, neturėtų būti, bet yra kaip yra. Kiek esu skaičiusi, tai Mustafa žmonės iš tiesų labai mylėjo. Jis buvo labai geras savo pavaldiniams, išskirtinai rūpinosi tautos gerove, rėmė vargstančius, stengėsi plėsti švietimą vargingai gyvenančiose šeimose, buvo labai gabus ir drąsus, ne kaip pvz Selimas, kuris nusilakęs visą valstybės iždą išvaistė. Seriale man tik Bajezidas atrodė lygiavertis Mustafa, Mehmetas labai blankus, neatsiskleidęs, o Selimas bailys ir nevykėlis.

Tai mylėti viena galima labiau, niekas nedrauzia. Bet ne taip atvirai nurašant visus kitus. g.gif
Dėl Mehmeto, tikrai neatskleistas. Bet galima įžvelgti, kad ir drasus ir garbingas.. Broli uždengė, balibėju išgelbėjo, tikri narsus.. Tik galėjo kiek labaiu atskleist kurėjai jo personažai..
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 09 17, 17:01)
Na šiaip numylėtinių visais laikais buvo tiek šeimų viduje, tiek valstybėse. Netgi tėvai kai kuriuos savo vaikus myli labiau nei kitus, taip, žinoma, neturėtų būti, bet yra kaip yra. Kiek esu skaičiusi, tai Mustafa žmonės iš tiesų labai mylėjo. Jis buvo labai geras savo pavaldiniams, išskirtinai rūpinosi tautos gerove, rėmė vargstančius, stengėsi plėsti švietimą vargingai gyvenančiose šeimose, buvo labai gabus ir drąsus, ne kaip pvz Selimas, kuris nusilakęs visą valstybės iždą išvaistė. Seriale man tik Bajezidas atrodė lygiavertis Mustafa, Mehmetas labai blankus, neatsiskleidęs, o Selimas bailys ir nevykėlis.


Oj apie Selima tai net nekalbu, jau dabar bailys, tai veliau isvis itariu nusivaziuos biggrin.gif Mehmetas tai visiskai neatskleistas, cia jau kureju kalte, labaiu kazkokiom nereiksmingom odaliskom, kaip Nigar skyre laiko, nei paodyti Mehmeta, nes tikrai ne veltui stovi tas sostas ant jo kapo, turbut tikrai buvo ne ka maziau drasus, garbingas, ir jei nebutu anksti mires, turbut zmones ir ji butu ne ka maziau pamile smile.gif
Siaip trys princai is penkiu tikri saunuoliai, tikrai galejo didziuotis tokiais sunumis, gal jei ne kupra tai ir maziausias sultono sunus butu kaip ir jo kiti trys broliai, tik va su Selimu nepasiseke doh.gif

QUOTE(circus @ 2014 09 17, 22:20)
Tai mylėti viena galima labiau, niekas nedrauzia. Bet ne taip atvirai nurašant visus kitus.  g.gif
Dėl Mehmeto, tikrai neatskleistas. Bet galima įžvelgti, kad ir drasus ir garbingas.. Broli uždengė, balibėju išgelbėjo, tikri narsus.. Tik galėjo kiek labaiu atskleist kurėjai jo personažai..



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 18 rugsėjo 2014 - 07:19
Mehmetą vaidinantis aktorius labai gražus, todėl gaila, kad personažas taip neatskleistas. Iš tiesų net sunku suprasti, koks jo charakteris. Pvz Bajezitas karštakošis, bet ryžtingas, Selimas bailys ir pavydus, Mustafa mėgstantis pasišakoti, bet drąsus, o Mehmetas toks geras vaikinukas, bet tik tiek... niekad nerodydavo net jo monologų, ką jis apie kitus galvoja. Žodžiu, tikrai gaila, kad seriale taip ir liko šešėlyje.
Atsakyti
Del Mehmedo su visom sutinku 4u.gif jei būtų gyvenęs ilgai, galbūt būtų buvęs tikrai puikus sultono paveldėtojas. Nes tiek, kiek gyveno, matosi, kad buvo ne bailys ir teisingas. Jau nuo mažiuko, kai Michrimach mamos karūną sulaužė, prašė, kad jis pameluotų, bet jis nesutiko.
Gaila, kad mirė toks jaunas verysad.gif
Atsakyti
Ir iš vis gaila...jau pabaiga artėja...palaidosim visus,kuriuos sekėm ilgą laiką...kuriuos keikėm,mylėjom,pateisinom,nesutikom su jais ir jų tiesom....ir lai istorija juos teisia...visi jie istoriniai asmenys,ir nemanau,kad mes šiam serijale sekėm istorine tiesa....Tiesiog kūrėjai pateikė mums savąją istorinę tiesą,kurios šešėlis palietė ir mus...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 18, 16:08)
Ir iš vis gaila...jau pabaiga artėja...palaidosim visus,kuriuos sekėm ilgą laiką...kuriuos keikėm,mylėjom,pateisinom,nesutikom su jais ir jų tiesom....ir lai istorija juos teisia...visi jie istoriniai asmenys,ir nemanau,kad mes šiam serijale sekėm istorine tiesa....Tiesiog kūrėjai pateikė mums savąją istorinę tiesą,kurios šešėlis palietė ir mus...

ir ką darysim, kai serialas baigsis??? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 09 18, 17:26)
ir ką darysim, kai serialas baigsis??? g.gif  unsure.gif

Dar greit nesibaigs,nebent lnk nutrauks rodyma.

Bet siaip man liudna,kad visa perziurejau biggrin.gif truksta kazko,o nauju serialu nenoriu pradet ziuret.Tiesa,dar toki viena pabaigs lnk rodyt,tai dar tris vakarus bus ka veikti biggrin.gif
Atsakyti
mielu noru ziureciau ,bet ,kai rusu kalbos nesuprantu ,tai ... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 09 18, 17:52)
mielu noru ziureciau ,bet ,kai rusu kalbos nesuprantu ,tai ... g.gif  lotuliukas.gif

As irgi galvojau,kad nesuprantu biggrin.gif ale pasirodo beveik viska suprantu lotuliukas.gif principai neleido kazkada suprast, ypatingai darbe cool.gif
Atsakyti