Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

Truputį nesupratau, Nurbanu taigi Selimo sugulovė, Manisoje, o Bajezitas su Haridžichan Amasijoje ar kur ten... Kam jai prireikė nužudyti ta našlaitę? Ji net ne konkurentė? Čia gal Selimo paliepimu- tas tai kaip suprantu kenks Bajezitui nuolatos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 29, 09:09)
Truputį nesupratau, Nurbanu taigi Selimo sugulovė, Manisoje, o Bajezitas su Haridžichan Amasijoje ar kur ten...  Kam jai prireikė nužudyti ta našlaitę? Ji net ne konkurentė?  Čia gal Selimo paliepimu- tas tai kaip suprantu kenks Bajezitui nuolatos.  g.gif 

perbėgau serijalą...bet nemačiau to epizodo....pritariu juodvi visai tarp savęs nesusiję,kad trokštų viena kitos mirties ax.gif
Atsakyti
Kazkada buvo kalbeta apie knygas apie haremo gyvenima. Neuzsirasiau, dabar neberandu temose. Gal galite kuri parasyti? Viena knyga lyg buvo apie eunucho gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 29, 09:09)
Truputį nesupratau, Nurbanu taigi Selimo sugulovė, Manisoje, o Bajezitas su Haridžichan Amasijoje ar kur ten...  Kam jai prireikė nužudyti ta našlaitę? Ji net ne konkurentė?  Čia gal Selimo paliepimu- tas tai kaip suprantu kenks Bajezitui nuolatos.  g.gif 


Bijau suklysti, bet čia, berods, bus Hiurem užsakymas... verysad.gif Ir man tos vargčiukės buvo labai gaila....
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2014 10 30, 16:59)
Bijau suklysti, bet čia, berods, bus Hiurem užsakymas...  verysad.gif  Ir man tos vargčiukės buvo labai gaila....

Ne schmoll.gif
Tingiu rasyt is tikro,bet ten marazmai buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 10 30, 18:02)
Ne schmoll.gif
Tingiu rasyt is tikro,bet ten marazmai buvo doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Gerai, pamatysim pačios, nebedaug jau ir liko tų serijų. Aš jau ties 123-čia...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 10 31, 08:14)
Gerai, pamatysim pačios, nebedaug jau ir liko tų serijų.  Aš jau ties 123-čia...

Aš vakar pasižiūrėjau 117. Tas Siumbiulis atradėjas bigsmile.gif
Papildyta:
Turiu minty kavą
Atsakyti
Žiūriu, čia daugiau diskusijos apie serijas "į priekį" ir geltono teksto.... lotuliukas.gif
Gal, kad per LNK taip užknisa tos reklamos ,o ir rodymo laikas kolkas nu labai nepatogus...

Gal kas netingit nors porą geltonų sakinių brūkštelėti rolleyes.gif : Simbiulis už ištikimybę Hiurem gavo laisvę ir išėjo iš haremo. Beje, va tuo momentu tai graudu man buvo. Sakykit, ką jis dabar nuveiks, su ta savo laisve?? Negi jau ir nebegrįš į haremą?? ....O tęsiant įvykius- jau valdovą kad užpuolė negandos -tai viena po kitos: tai jis Hiurem pagavo tam slaptam pasiklausymo kambariuke, tai sūnūs susikalė, tai favoritė per anūkės "krikštynas" buvo nužudyta..o jei dar žinotų, kad Mustafa slapčia apsiženijo, ir Bajezitas tam ruošiasi- matyt jį vėl ištiktų ir infarkas ir insultas... unsure.gif
Atsakyti
Siumbiulis gris atgal ir bus iki pat pabaigos prie Hiurem,paskui prie Mihrimah.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 10 31, 15:54)
Siumbiulis gris atgal ir bus iki pat pabaigos prie Hiurem,paskui prie Mihrimah.

joo.ištikimiausias Hiurem žmogus....dar ta tarnaitė,kur iš pradžių buvo pasamdyta ją nužudyt...
Atsakyti
o valdovas kada nors suzinos, kad Mustafa apsizenijo su ta kapitono pasos dukra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiurem @ 2014 10 31, 19:38)
o valdovas kada nors suzinos, kad Mustafa apsizenijo su ta kapitono pasos dukra? g.gif

greit sužinos. Ir eilinį kartą juo nusivils.
Atsakyti