Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

Laba smile.gif
Darbe taip šalta, kad net nežinau, kitaip nei Leningrado blokada nepavadinsi doh.gif
Kažkaip net sunku patikėti, kad iki +20 bus savaitgali, kai dabar toks žvarbus oras
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 10 07, 06:15)
kiek teko skaityti apie nauja sezona-turi buti biggrin.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 10 07, 07:54)
Yra, yra thumbup.gif Visi yra, ir ta "jedrid madrid" yra thumbup.gif
Oi faina, ačiū 4u.gif Man svarbu, kad šitie abu būtų, nedingtų niekur. Ypač Фил'as.
Aš nieko neskaičiau tai ir nežinau, man rodos net ir 10 sezono
nežiūrėjau ar nepabaigiau, nebepamenu jau. Siaubas.
V. ž. reikia kažkaip man mano pabaigą surast doh.gif

(čia ko gero mano mylimiausias fragmentas) Фил-Кисегач user posted image
Фил-Фюрер
Фил-Доярка
Фил-0,7л
Фил- What???

user posted image
user posted image


Nesušalkit moterys! Geros dienos mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 spalio 2014 - 10:27
QUOTE(Visgi @ 2014 10 06, 23:30)
''Сучьи войны'' /2014/

lauksiu visu seriju 4u.gif 4u.gif

LABA VAKARA, aciu uz nauja tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
siandien pagaliau baigiau ziureti _ Обнимая небо (2014) - GERAS, IDOMUS serialas. dekoju uz rekomendacija 4u.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 05, 16:32)

Sita vakar ziurejau: gerietiskas filmas, tik jau nuspejamas nuo pat pradzios blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 08 spalio 2014 - 10:14
Baigiau ziureti Хорошие руки (12 серии из 12). Labai patiko.
Atsakyti
Truputi "pabadavau" cry.gif ka beziuriu nieks nepatinka....
Bet dabar megaujuosi "Бывших не бывает" thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

Registruojuos 4u.gif

Dar manęs neištrenkėt iš namų g.gif
Kovoju su vaikais, su vyru, su darbais, nėr kada ir filmus bežiūrėt.... doh.gif


QUOTE(Julsita @ 2014 10 03, 11:32)
Jau tas Gorčakovas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Šiandien viena sau balsu kvatojau,kai jis sporto klube bandė treniruotis  lotuliukas.gif  Tokiom senoviškom,man lyg ir tarybinius laikus menančiom,sportinėm kelnėm ir juostą užsimaukšlinęs taip įdomiai-ne ant kaktos,kad prakaitą gertų,o taip aukštai,netoli pakaušio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš irgi balsu juokiausi, ir ne vienoj vietoj. O kaip į bordelį ėjo bigsmile.gif lotuliukas.gif


QUOTE(spoorga @ 2014 10 04, 21:41)
Брат за брата - pirmi du sezonai patiko... Trecia ipusejau, bet jau baigia igristi  doh.gif tas Чабин visur maisosi ir visi juo tiki, o Zaliaakiu ne... Vienas tik  Горчаков filma gelbsti su savo bajeriais... Демин'o nera.... ner I ka ziuret... Labai istesta gaunasi, toks vaizdas, kad neturi ka rodyt, bet filma reikia patasyt... 

drinks_cheers.gif
Beje, tą vargšą 3 sezoną nori padaryti полный метр doh.gif Ir dar planuoja pratęsimą. A, nors ir suinteresuotas asmuo, bet jau irgi nebenoriu....3 sezone visai мыло doh.gif Anksčiau dar nors namus turėjo, moterų, dabar tik kabinetas ir pistoletas. O jau režisierius taip didžiuojasi, lyg būtų Karą ir taiką pastatęs....

QUOTE(Visgi @ 2014 10 07, 10:25)
Laba smile.gif
Darbe taip šalta, kad net nežinau, kitaip nei Leningrado blokada nepavadinsi doh.gif
Kažkaip net sunku patikėti, kad iki +20 bus savaitgali, kai dabar toks žvarbus oras 

Tas pats......Dar ir namie šalta, ir dūšioj, tai suvisai ruduo baigia priveikti doh.gif
Papildyta:
25 СМС от людей, которые найдут выход из любой ситуации thumbup.gif
Atsakyti
laba vakara, as ir vel dirbu:) nuo siandien.
Todel filmai nuo manes pailsės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 08 spalio 2014 - 21:23
Labas vakaras

Pažiūrėjau ''Упакованные'' /2014/
трейлер

Aš gal geriau nieko nesakysiu, patylėsiu.
Ar liko po filmo kokių pamąstymų? O taaaip, dar ir kokių...
Iki dabar man dar mįslė, kaip aktoriai, o ypač Иван Жидков
sutiko tokiame filme vaidinti.

user posted image


Baigiau dar žiūrėti ''Семейный бизнес'' /2014/

Net gaila, kad pasibaigė. Buvau jau pripratusi prie jo.
Labai vykęs serialas. Toks pozityvas sklido jį bežiūrint.
Nžn kodėl, bet labiausiai įstrigo 16-ta serija.
O ir paskutinė serija tokia jautri. Bet svarbu, kad viskas gerai.

user posted image



Krištoline Ledi, ar ne tu tik čia žiūri šį serialą?

«Светофор 7 сезон» с 13 октября!

user posted image


Ramsiau, vyk šalin rudeniškas nuotaikas bei mintis! 4u.gif
Sim@, sėkmės!

Labos
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 09, 00:27)
Krištoline Ledi, ar ne tu tik čia žiūri šį serialą?

«Светофор 7 сезон» с 13 октября!

as,as thumbup.gif ir Julsita dar ji ziuri smile.gif
aciu 4u.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 10 09, 06:43)
as,as thumbup.gif  ir Julsita dar ji ziuri smile.gif
aciu 4u.gif

Labas rytas 4u.gif

Ir as ziuriu thumbup.gif thumbup.gif "Semeinyj biznes" baigesi, tai likau dabar prie "Internu" ir prie "Vosmidiciatyje", baigsis sie-galesiu "Svetoforu" megautis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki,
naujiems namuciams 4u.gif

Buvo dienu kai filmu bei kitu pramogu visai nesinorejo bet visus postus skaiciau atsakingai smile.gif Dabar nuotaikai pagerejus baigiau ziureti Практика,patiko ir man,gaila net,kad pasibaige,tesinio visai noreciau nes tas jos(kas ziurejo,supras apie ka)zvilgsnis pabaigoje,man neaiskus g.gif toks abejojantis,pasimetes.

Visgi,neatsimenu ar atsakiau i tavo klausyma,ko ciotkas sis serialas? smile.gif Atsakau biggrin.gif Labai patinka filmai apie medicina,nors visai asmeniskai su ja nieko bendro ne turiu.Serialai Sklif,Praktika,Obsciaja terapija,jie panasus tarpusavy,visur kova uz gyvybe,personalo santykiai,isdavystes,meile,intrigos,Santykiai seimoje.Sklife man iziuminka-Bragin,o Praktikoj-Zenia,Evgenija Karaliova.Vien jos zvilgsni ramina,o dar balsas,ir maniera kalbeti wub.gif Ir kai sakiau,kad seriale graziu vyru ner,klydau bigsmile.gif daktaras Sokolov,labai patrauklus.Graziai man jie ziurisi poroj su Zenia. smile.gif
user posted imageuser posted image

Kai pradejau ziureti,Praktika,galvoju kur as maciu,ta,pagrindine aktore,Ksenija Lavrova-Glinka.Ogi,ji vaidino Sklife,psichologe ten buvo.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 10 09, 06:43)
as,as thumbup.gif  ir Julsita dar ji ziuri smile.gif
aciu 4u.gif

Labas rytas 4u.gif



QUOTE(sena pažįstama @ 2014 10 09, 07:09)
Ir as ziuriu thumbup.gif  thumbup.gif "Semeinyj biznes" baigesi, tai likau dabar prie "Internu" ir prie "Vosmidiciatyje", baigsis sie-galesiu "Svetoforu" megautis drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif Po Kristolines postu jau norejau cituot,kad dar tikrai Sena pazistama lotuliukas.gif Mes su vyru ir pradejom Semeinyj biznes Ir savaitgali sunerimom,kad baige,jau neturesim jokios komedijos ir se tau kiek atsirado thumbup.gif Jau to Gugusiko kaip pasiilgau wub.gif
Atsakyti