Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

QUOTE(spoorga @ 2014 10 30, 08:35)
1943 jau nebegaliu ziuret toliau- rodo nesamones, tam kad kazka parodyt (Tai berazumei Dashai sako neik viena, tai ji sugeba is eiles poi tris kartus papulti vokieciams).. Kaip ir priveike tai, kad penkias serijas nerodo vaiko-nesuprasi yra, ne, pasirodo persileido... Vokieciai i kaima atvaziuoja, o tie su racija po miska laksto, negana to dar perdavineja zinias per ja... Briedas visiskas  doh.gif



Visiškai pritariu. Šito serialo daugiau nei dvi-tris serijas pasižiūrėti tikras žygdarbis. Na toookia mutiatina, kad reta. Žinau posakį, kad На вкус и цвет товарищей нет, bet vis tiek stebina, kad kažkam šis serialas patinka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pšolty @ 2014 10 31, 12:32)
Visiškai pritariu. Šito serialo daugiau nei dvi-tris serijas pasižiūrėti tikras žygdarbis. Na toookia mutiatina, kad reta. Žinau posakį, kad На вкус и цвет товарищей нет, bet vis tiek stebina, kad kažkam šis serialas patinka.  doh.gif

O man keista,kaip jis gali nepatikt g.gif
Atsakyti
cia biski ne i tema unsure.gif
Марат Башаров избил жену до состояния комы
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 10 30, 17:21)
Visgi,kas taikinys? smile.gif Cia tikriausiai is tos serijos,kai Все достали  smile.gif
Prisipažinsiu, porą kart skaičiau kol supratau.
Pagalvojau- kur aš čia apie kokį taikinį temoj kalbėjau, lyg neprisimenu tokio dalyko,
ir kas čia per serialas negirdėtas su pavadinimu Все достали?.... O tai pavariau biggrin.gif doh.gif
Taikinys- aš pati. Buvau labai supykus ant savęs. Kaip tame posakyje- nors imk ir nusišauk.


''Раскаленный периметр'' /2014/
Премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1268732

user posted image



Krištolinė ledi ir kaip tau Беглецы?
Man tai toks tarpinis variantas, atrodo kaip paimtas epizodas iš filmo.
Bet patiko. Kalinys ir nebylė...
Kaip Robin Hudas ir Kryžiuočiai (medžiotojai tie).
O ir ta melodija graži wub.gif Na ir aišku, keliose vietose vos infarkto negavau...

Ir tie žodžiai gale:

Белый человек необычный
ходит золота ищет
А потом своим богам несёт
думает он так дух лечит
Все белые люди так думают
и сами от этого умирают
А их бог
ничего проста не знает
А дух человека так и ходит
ни золота ни бога не видеть...



_________________
Aš irgi ne į temą.
Visą savaitę norėjau bulvinių blynų, šiandien neištveriau, paėmiau ir išsikepiau.
Aš šiaip nemėgėja bulvių, man jų gali visai visai nebūti. Nei ten jokų keptų, košių ir t.t.
Vienintelis patiekalas kurį užsimanau iš bulvių, tai bulviniai blynai.
Valgau vienus be nieko, ir labai patinka plonyčiai, traškūs. Vaje kaip skanu.
Tai dabar pusryčiauju ir baldelinu essen.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 31, 15:14)
Krištolinė ledi ir kaip tau Беглецы
Man tai toks tarpinis variantas, atrodo kaip paimtas epizodas iš filmo.
Bet patiko. Kalinys ir nebylė...
Kaip Robin Hudas ir Kryžiuočiai (medžiotojai tie).
O ir ta melodija graži wub.gif Na ir aišku, keliose vietose vos infarkto negavau...

Ir tie žodžiai gale:

Белый человек необычный
ходит золота ищет
А потом своим богам несёт
думает он так дух лечит
Все белые люди так думают
и сами от этого умирают
А их бог
ничего проста не знает
А дух человека так и ходит
ни золота ни бога не видеть...

_________________

drinks_cheers.gif man irgi susidare toks ispudis,kazkaip filmas be pradzios.
Siaip visai nieko,tik kai kurie epizodai kaip visada-pasaka ir pradzia labai ziauri buvo cool.gif
(ypac ten,kur jis suzeistas,pakliuvo i spastus ir bande is ju istrukti,kazkaip visai neatrode kaip suzeistas biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 31 spalio 2014 - 14:27
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 10 31, 15:26)
(ypac ten,kur jis suzeistas,pakliuvo i spastus ir bande is ju istrukti,kazkaip visai neatrode kaip suzeistas biggrin.gif )
Ten kur lokys krapštė?

Gerai pataikė čia su ta Grigory Leps daina

''Горько! 2'' /2014/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1268747

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 31, 15:14)
Prisipažinsiu, porą kart skaičiau kol supratau.
Pagalvojau- kur aš čia apie kokį taikinį temoj kalbėjau, lyg neprisimenu tokio dalyko



Tai bet as kokia tundra doh.gif Paklaus taip ratais doh.gif

Bulviniai blynai wub.gif As tik zalios,kaip mama sako,bulves nevalgau. smile.gif Man tik duok.Ypac budavo kaime skanu,kai mociute su lupenomis isverdavo,nulupi,tada ant karstos naminio sviesto ir su saltu pienu.Mmm.. smile.gif kaip dabar taip noreciau.

I tema smile.gif

Baigiau Rasputin,nuomone nepasikeite,patiko.Tik vakare uzmigti po filmo negalejau,ziauri paskutine serija ir tas zvilgsnis Maskovo,brr.Tai vaidenosi man,kad jei atsimerksiu stoves salia tikrasis Rasputinas biggrin.gif

Kas ziurejot Raspitina,paporinkite prasau smile.gif Ar Rasputinas buvo isimylejes ta Irin?Ar ji jam kaip angelas,kaip jis ir sake?Nesupratau jo jausmu jai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 31, 15:36)
Ten kur lokys krapštė?

aga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 10 31, 13:38)


verysad.gif Gaila... visa ivaizdi sugadino doh.gif

Sveikos 4u.gif
Zinau, kad nuomones skiriasi, bet pasakykit kaip jums Обнимая небо (1-12 серия из 12) / 2014 / ar verta ziuret... Atsisiuntus, kolegei irasiau, buvau pradejus su MB ziuret. Jam nepatiko, tai metem... Bet gal netrynt dar...
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 10 31, 16:13)
As tik zalios,kaip mama sako,bulves nevalgau smile.gif Man tik duok.
Oooo Nanita, tu kaip mano vyras biggrin.gif
QUOTE(spoorga @ 2014 10 31, 17:16)
Zinau, kad nuomones skiriasi, bet pasakykit kaip jums Обнимая небо (1-12 серия из 12) / 2014 / ar verta ziuret... Atsisiuntus, kolegei irasiau, buvau pradejus su MB ziuret. Jam nepatiko, tai metem... Bet gal netrynt dar...
spoorga, va tai ir man įdomu.
Esu jį atsisiuntusi prieš gerą mėnesį, bet taip ir guli jis man,
nors D.Strahov yra vienas iš mano favoritų,
bet vis tiek kol kas nekyla man noras žiūrėti jį, nžn kodėl.
Ar jis nėra ten koks labai gruzinantis?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 31, 16:38)
Ar jis nėra ten koks labai gruzinantis?


Man tai pradzia - mazdaug aiski pabaiga. Na jie viens kita pamate, isimylejo... As galvoju ar verta man 12 seriju ziuret... g.gif
Ir tas Strachovas ten toks super gerietis, o zmona tokia super zanuda... o meile buvo kazkur kazkada didele...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 31 spalio 2014 - 16:45
QUOTE(spoorga @ 2014 10 31, 18:16)
verysad.gif Gaila... visa ivaizdi sugadino  doh.gif

Sveikos  4u.gif
Zinau, kad nuomones skiriasi, bet pasakykit kaip jums Обнимая небо (1-12 серия из 12) / 2014 / ar verta ziuret... Atsisiuntus, kolegei irasiau, buvau pradejus su MB ziuret. Jam nepatiko, tai metem... Bet gal netrynt dar...

Sveikos,
man jis labai patiko.
Atsakyti