Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2014 10 08, 23:27)

Ramsiau, vyk šalin rudeniškas nuotaikas bei mintis! 4u.gif



Kolkas nesigauna. Ruošiuos skyryboms.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 13:33)
Kolkas nesigauna. Ruošiuos skyryboms.


Vajej kaip man biasiai skamba tie žodžiai verysad.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 12:33)
Kolkas nesigauna. Ruošiuos skyryboms.



Norejau pajuokaut... Bet paskui nusprendziau, kad gal nereikia... Stiprybes 4u.gif Labai jos prireiks...

Sveikos...

Мужские каникулы 2014... Toks so so... Pradzia labia faina, intriguojanti, o viskas veliau taip leksta... Kaip Brat za brata -bezpredelas... Policininkas su automatu saudo na levo na pravo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spoorga: 09 spalio 2014 - 17:26
QUOTE(spoorga @ 2014 10 09, 18:22)

Мужские каникулы 2014... Toks so so... Pradzia labia faina, intriguojanti, o viskas veliau taip leksta... Kaip Brat za brata -bezpredelas... Policininkas su automatu saudo na levo na pravo  doh.gif


Nu ale ot kokia doh.gif mirksiukas.gif Zadejau kaip tik pradeti ziureti, bet jau neziuresiu, upas dingo biggrin.gif Tai ka dabar ziureti g.gif
Atsakyti
Деревенщина - istveriau iki 3 serijos ax.gif

Obnimaja nebo - ipusejau, labai idomus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 10 09, 00:27)
''Упакованные'' /2014/
трейлер
----------------
Sim@, sėkmės!

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 13:33)
Ruošiuos skyryboms.


cia tiesiogine zodziu prasme? g.gif g.gif


LABA VAKARA 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
QUOTE(spoorga @ 2014 10 09, 17:22)
Norejau pajuokaut... Bet paskui nusprendziau, kad gal nereikia... Stiprybes  4u.gif  Labai jos prireiks...

Galima ir juokaut, smagiau bus smile.gif O tai verkti atsibodo!

QUOTE(Sim@ @ 2014 10 09, 18:29)
cia tiesiogine zodziu prasme? g.gif  g.gif

Tiesiau nebuna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 13:33)
Kolkas nesigauna. Ruošiuos skyryboms.
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 23:20)
Galima ir juokaut, smagiau bus smile.gif O tai verkti atsibodo!
Jei priėmėi tokį sprendimą/apsisprendimą, vadinas nebe pagrindo. Mano vyro sesuo išsiskyrė sausio mėnesį, ir dėl to iki šiol nesigaili. Vat kartais tenka radikaliai spręsti savo pasirinkimą/apsisprendimą, ir pasirodo tai būna į naudą, kad galėtum lengvai kvėpuoti.... Linkiu ir tau to paties.
Žinai, kartais manęs klausia, o kas tau tavo gyvenime svarbiauisia (čia neturima minty vaikų, šeimos, vertybių, bet apskritai)? Visada sakiau ir sakysiu (nes tai yra mano gyvenimo credo)- Svarbiausia neprarasti savęs, jei prarandi save, tu esi žlugęs. Tiesiog. O jei tu prarandi save, tai kas tu esi, kas?, kas? Tikriausiai tada jau niekas.
Linkiu tau Ramsiau likti ir išlikti savimi, ir neprarasti savęs.


Ir jei jau leidai pajuokauti, tai pajuokausiu

user posted image



''Чудотворец'' /2014/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1261041

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ramsius stiprybe,laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 10 09, 13:33)
Kolkas nesigauna. Ruošiuos skyryboms.


Ramsiau, skyrybos-tai ne mirtis ir ne liga 4u.gif Man viena moteris sena yra pasakiusi:niekada neziurek vyru, mylek SAVE ir vaikus, visa kita yra laikina thumbup.gif Tuo metu galvojau, kad ji nusisneka, nu kaip gi, juk skyrybos...juk asaros...juk suduzes gyvenimas i sipulius... Po skyrybu praejo jau 10 metu. Ir atsakingai galiu pasakyti, kad GYVENTI pilnaverti gyvenima pradejau tik tuos 10 metu clap.gif
Taip kad nosi auksciau, sypsena plati ir galvok, jog skyrybos Tau-tai Dievo palaima ir issivadavimas is panciu, kad tai NAUJO GYVENIMO pradzia 4u.gif
Atsakyti
[quote=Visgi,2014 10 10, 01:23]
[/quote]Jei priėmėi tokį sprendimą/apsisprendimą, vadinas nebe pagrindo. Mano vyro sesuo išsiskyrė sausio mėnesį, ir dėl to iki šiol nesigaili. Vat kartais tenka radikaliai spręsti savo pasirinkimą/apsisprendimą, ir pasirodo tai būna į naudą, kad galėtum lengvai kvėpuoti.... Linkiu ir tau to paties.
Žinai, kartais manęs klausia, o kas tau tavo gyvenime svarbiauisia (čia neturima minty vaikų, šeimos, vertybių, bet apskritai)? Visada sakiau ir sakysiu (nes tai yra mano gyvenimo credo)- Svarbiausia neprarasti savęs, jei prarandi save, tu esi žlugęs. Tiesiog. O jei tu prarandi save, tai kas tu esi, kas?, kas? Tikriausiai tada jau niekas.
Linkiu tau Ramsiau likti ir išlikti savimi, ir neprarasti savęs.


[/quote]


[quote=sena pažįstama,2014 10 10, 09:05]
Ramsiau, skyrybos-tai ne mirtis ir ne liga 4u.gif Man viena moteris sena yra pasakiusi:niekada neziurek vyru, mylek SAVE ir vaikus, visa kita yra laikina thumbup.gif Tuo metu galvojau, kad ji nusisneka, nu kaip gi, juk skyrybos...juk asaros...juk suduzes gyvenimas i sipulius... Po skyrybu praejo jau 10 metu. Ir atsakingai galiu pasakyti, kad GYVENTI pilnaverti gyvenima pradejau tik tuos 10 metu clap.gif
Taip kad nosi auksciau, sypsena plati ir galvok, jog skyrybos Tau-tai Dievo palaima ir issivadavimas is panciu, kad tai NAUJO GYVENIMO pradzia 4u.gif

[/quote]
sena pažįstama, Visgi, tai žinokit, aš jau dabar, dar neišsiskyrus, bet jau ilgoką laiką gyvendama viena su vaikais pajutau, kad GYVENU. Tik kolkas skaudžiausias ir sunkiausias reikalas - finansai. Bet manau,išsiskyrus palengvės. Norėčiau tikėti, kad ne tik seno gyvenimo pabaiga, bet bus ir kažkas naujo ax.gif Nors kolkas nesinori nieko. Sutapimas, ar tiesiog likimas, kas būtent tada viskas pradėjo galutinai žlugti, (nors jau senai nebuvo nieko gero), kai gyvenime atsirado naujų žmonių. Toks jausmas, kad kažkas atėjo, atsirado gyvenime tam, kad išstumtų tai, kas buvo, kas nebereikalinga. Vienu žodžių, kažkoks postūmis buvo. Kažkaip viskas sutapo. Visgi, tu 100 proc. tesi dėl savęs praradimo. Manęs tuos metus nebuvo. Buvau kažkur labai giliai užsikąsus. Gyvenau taip, kai norėjo kiti. Dabar, kai pradėjau gyventi taip, kaip noriu aš - daug kam pradėjo nepatikti. Turiu galvoj ne tik mb, bet ir kitus artimuosius, net seserį, mamą.
Ačių už palaikymą 4u.gif

Atsakyti
Ramsiau 4u.gif

Visoms gražaus savaitgalio, pasideginkit prieš saulutę mirksiukas.gif

Į temą: nežiūrėjau nieko biggrin.gif
Atsakyti