Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

ir dar Raimusiux ir kitos,jei neprašom,nekomentuokit kas kaip keisis ir t.t... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šiandieniniai Kuziejaus žodžiai apibūdinantys šį serialą "smulkmena, gali būti didžiausia gyvenimo klaida, o gal tai teisingiausias sprendimas"
Atsakyti
Keista madmuazele ne super geriete matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 10 08, 15:13)
ir dar Raimusiux ir kitos,jei neprašom,nekomentuokit kas kaip keisis ir t.t... biggrin.gif  tongue.gif

kaip pasakysit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 10 08, 16:13)
ir dar Raimusiux ir kitos,jei neprašom,nekomentuokit kas kaip keisis ir t.t... biggrin.gif  tongue.gif

Pritariu. Turit savo tema, ten ir dalinkitės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 10 08, 14:59)
Kad jau labai išgirtas, tai bandau ir aš žiūrėti, nors pirma serija labai ištempta atrodo, daug kalba lėtokai viskas vystosi, bet čia gal tik pradžia tokia g.gif

Na, kadangi čia labai daug veikėjų ir visi turi stiprias siužetines linijas, reikia nemažai priešistorės parodyti. Mane irgi ne nuo pat pradžių užkabino ax.gif

QUOTE(atverklanga @ 2014 10 08, 15:12)
O ta pagr kartais nevaidinus kokios odaliskos DA? matyta atrodo  g.gif

Žiūrint kuri čia jums pagrindinė. Bet jei Džemre, tai nevaidinus.

QUOTE(Mockava @ 2014 10 08, 15:14)
Šiandieniniai Kuziejaus žodžiai apibūdinantys šį serialą "smulkmena, gali būti didžiausia gyvenimo klaida, o gal tai teisingiausias sprendimas"

Būtent!

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 08, 15:17)
kaip pasakysit  biggrin.gif

Žiūriu, tu čia draugų isigijus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip tai asmeniškai Amapatrijai čia niekas nieko nesakė ir jokie įvykiai čia nebuvo atskleisti. Forumas viešas, kas ką nori, tą rašo. Nepatinka - neskaitykit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2014 10 08, 15:21)
Pritariu. Turit savo tema, ten ir dalinkitės  drinks_cheers.gif

Tai gal Jūs, gerbiamoji, į mūsų temą irgi nelįskite ir neskaitykite, nes pastoviai ant laktos tupinčią matau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 08 spalio 2014 - 15:26
QUOTE(Milagra @ 2014 10 08, 15:28)


Tai gal Jūs, gerbiamoji, į mūsų temą irgi nelįskite ir neskaitykite, nes pastoviai ant laktos tupinčią matau  bigsmile.gif

biggrin.gif Milagra, o isavo lakta priimsi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 10 08, 15:34)
biggrin.gif Milagra, o isavo lakta priimsi? biggrin.gif

Ten Mockavos lakta biggrin.gif
Atsakyti
Ee nu, nepradekit cia laktom dalintis ax.gif O kad nenorim jokiuu peripetiju i prieki zinot (jei neklausiam), tai normalu ax.gif
Del pagrindines, kur klausiau, ar DA nevaidinus, tai taip ir suprantu, kad Dzemre cia pagrindine. Ji man ir atrodo matyta. O ta, kur su Kuze lovoj gulinejo, tai Nurbanu is DA, ane?

Ko jie toj Turkijoj taip i kariuomene verziasi g.gif Besiras per UM, dabar cia Kuze...
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 10 08, 16:28)
Na, kadangi čia labai daug veikėjų ir visi turi stiprias siužetines linijas, reikia nemažai priešistorės parodyti. Mane irgi ne nuo pat pradžių užkabino  ax.gif
Žiūrint kuri čia jums pagrindinė. Bet jei Džemre, tai nevaidinus.
Būtent!
Žiūriu, tu čia draugų isigijus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip tai asmeniškai Amapatrijai čia niekas nieko nesakė ir jokie įvykiai čia nebuvo atskleisti. Forumas viešas, kas ką nori, tą rašo. Nepatinka - neskaitykit  4u.gif
Papildyta:

Tai gal Jūs, gerbiamoji, į mūsų temą irgi nelįskite ir neskaitykite, nes pastoviai ant laktos tupinčią matau  bigsmile.gif

Nebūkim PIKTOS biggrin.gif blush2.gif ,juk pasakiau su šypsena,mielosios...dėl tokio nieko jau siūlyti visokius išėjimus ir t.t..Manau Raimusiukas neįsižeidė,a ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 10 08, 16:28)
Na, kadangi čia labai daug veikėjų ir visi turi stiprias siužetines linijas, reikia nemažai priešistorės parodyti. Mane irgi ne nuo pat pradžių užkabino  ax.gif
Žiūrint kuri čia jums pagrindinė. Bet jei Džemre, tai nevaidinus.
Būtent!
Žiūriu, tu čia draugų isigijus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip tai asmeniškai Amapatrijai čia niekas nieko nesakė ir jokie įvykiai čia nebuvo atskleisti. Forumas viešas, kas ką nori, tą rašo. Nepatinka - neskaitykit  4u.gif
Papildyta:

Tai gal Jūs, gerbiamoji, į mūsų temą irgi nelįskite ir neskaitykite, nes pastoviai ant laktos tupinčią matau  bigsmile.gif

Skaityti tai nerašyti. Į Kuzey temą buvau užsukusi lygiai tris kartus. Ieškojau info ar bus įdoms serialas smile.gif Bet vat, kad maga viską mačiusioms vis kažką pasakyti, tai faktas.
Atsakyti
Kaip ten katinas Leopoldas sakydavo: "Vaikai gyvenkit draugiskai" 4u.gif
Atsakyti