Įkraunama...
Įkraunama...

Serialu žiūrėjimas

Sveiki,
čia man iškilo klausimas dėl muilo operų, ne gi rimtai yra žmonių, kuriems įdomios kažkokios muilo operos? jų batalijos? aistros ir t.t. ?
Kokia prasmė žiūrėti tokį dalyką paaiškinkite prašau? ką žmogus gauna , išmoksta žiūrėdamas tokį dalyką?
Gal vietoj to geriau pažiūrėti koki geo Wild, ar history kanalą, taip lavindamas save?
aišku aš ir pažiūriu, tik apsiriboju kokiu detektyvu, bet muilo operos man nesuvokiama ir tiek
Atsakyti
QUOTE(ZJZJZJ @ 2014 10 30, 12:15)
Sveiki,
čia man iškilo klausimas dėl muilo operų, ne gi rimtai yra žmonių, kuriems įdomios kažkokios muilo operos? jų batalijos? aistros ir t.t. ?
Kokia prasmė žiūrėti tokį dalyką paaiškinkite prašau? ką žmogus gauna , išmoksta žiūrėdamas tokį dalyką?
Gal vietoj to geriau pažiūrėti koki geo Wild, ar history kanalą, taip lavindamas save?
aišku aš ir pažiūriu, tik apsiriboju kokiu detektyvu, bet muilo operos man nesuvokiama ir tiek

O ko išmokina detektyvas? Ne viskas turi kažko mokyti, būti su gilia prasme ir mintimi. Kartais norisi tiesiog žiūrėti ir ilsinti protą smile.gif
Atsakyti
Meksikietiškų muilo operų tikrai nežiūriu, tačiau štai neseniai mane pradėjo žavėti ispanų serialai, net nepalyginsi su muilo operomis. Ir pritariu cindy, kartais norisi tiesiog žiūrėti ir atsipalaiduoti.
Atsakyti
Jei idomus serialas, tiesiog susigyveni su veikejais, isijauti i ju gyvenimu peripetijas, ir tada sunku jau atsiplesti. Meksikanu jau senai neziuriu,isaugau is ju, bet dabar turku dramos pririsa, arba rusu melodramos kai kurios tikrai idomios.
Atsakyti
QUOTE(ZJZJZJ @ 2014 10 30, 12:15)
Sveiki,
čia man iškilo klausimas dėl muilo operų, ne gi rimtai yra žmonių, kuriems įdomios kažkokios muilo operos? jų batalijos? aistros ir t.t. ?
Kokia prasmė žiūrėti tokį dalyką paaiškinkite prašau? ką žmogus gauna , išmoksta žiūrėdamas tokį dalyką?
Gal vietoj to geriau pažiūrėti koki geo Wild, ar history kanalą, taip lavindamas save?
aišku aš ir pažiūriu, tik apsiriboju kokiu detektyvu, bet muilo operos man nesuvokiama ir tiek


lygiai taip pat galima klaust, o kodėl žiūri tokias laidas kaip 24 valandos, TV pagalba arba kodėl klausosi Bieberio, o ne Betchoveno.

Kažkada teko skaityt gerą straipsnį apie tai, kodėl muilo operos tokios populiarios ir patrauklios. Jos leidžia žmonėm atitrūkti nuo realybės, įsijausti į saldų, gražų veikėjų gyvenimą.
Atsakyti
kai kas aiškina:nežiūriu meksikietiškų,nežiūriu ...O AŠ ŽIŪRIU,KAS MAN PATINKA-nežiūriu -kas nepatinka...ir tikrai neperšu savo nuomonės ..ir nelaikau,kad aš superžiūrovė.Renkuosi...o šiandien rinktis yra ką.O jei kas stebisi žiūrinčiais serijalus..te nelenda čia;kaip aš galiu paaiškint,kodėl tamstulei STOJOSI panašus klausimas....
Atsakyti
QUOTE(ZJZJZJ @ 2014 10 30, 12:15)
Sveiki,
čia man iškilo klausimas dėl muilo operų, ne gi rimtai yra žmonių, kuriems įdomios kažkokios muilo operos? jų batalijos? aistros ir t.t. ?
Kokia prasmė žiūrėti tokį dalyką paaiškinkite prašau? ką žmogus gauna , išmoksta žiūrėdamas tokį dalyką?
Gal vietoj to geriau pažiūrėti koki geo Wild, ar history kanalą, taip lavindamas save?
aišku aš ir pažiūriu, tik apsiriboju kokiu detektyvu, bet muilo operos man nesuvokiama ir tiek

Sveiki 4u.gif
Kadangi neturiu ka veikti, tai pabandysiu ir as atsakyti i Jums iskilusius klausimus biggrin.gif
Pirmiausiai man kyla klausimas, kodel butina ziureti tik tai kas teikia nauda protui, isprusimui ir pan. Apskritai, kodel butinai reikia ziuret kazka del naudos? biggrin.gif Visu pirma as ziuriu serialus, del to, kad jie man paprasciausiai patinka. Man tiesiog smagu ir malonu juos ziuret.
Kadangi siuo metu esu ypatingai susidomejus turku serialais, tai apie juos galiu pasakyt tik vien teigiamus dalykus. Ir tikrai daug ko is ju suzinojau naudingo. Pvz: minimaliai susipazinau su turku kultura, paprociais, gamtovaizdziu, netgi kelis zodzius ismokau. Butent sie serialai mane priverte paskaityt ne viena psichologini straipsni, prisimint rusu kalba... O ka jau kalbet kiek as prisijuokiu juos ziuredama.... biggrin.gif o kokiu geru aktoiu pamaciau ir kokios grazios muzikos isgridau... taip, kad vien tik pliusai is tu serialu...
O ir siaip jeigu as noresiu kazka protingo suuzinot, tai paskaitysiu knyga ar koki straipsni... O laisvalaikiu, kazkaip norisi pailsint smegenis ir paziuret kazka tokio, kas tiesiog dziugintu aki ir sirdi... 4u.gif
Atsakyti
As irgi ziuriu muilo operas ir man visai nesvarbu jos meksikietiskos venesuelietiskos ar kokios ciles gamybos. Pagrindinis kriterijus, kad butu grazus pagrindiniai aktoriai ypac vyras. Siuzetai panasus tai juos ziuriu kad paganyciau akis. smile.gif O jei dar siuzetas idomus, kaip , kad buvo "Aurora", "Kur dingo Eliza" tai visai gerai. As pvz nesuprantu kaip zmones ziuri tokias laidas kaip " TV pagalba" Ar " 24 valandos" Bet neklausineju kodel jus zmodes ziurit? Tegul ziuri man netrukdo. smile.gif
Atsakyti
Jei jums reikia statistikos kažkokiam jūsų darbui, tai ir sakykit, kad gautumėt informaciją kurios jums reikia...

O aš kol kas atsakysiu irgi klausimu... O kodėl žiūrite aplamai TV? Ar ne geriau vietoj laidų apie gamtą pabūti gamtoje, ir ne tik realybėje pasigrožėti ja, bet ir dar įkvėpti tyro oro? Kodėl kai pamatome vaivorykštę dažnausiai pristojame ja pasigrožėti, nors ji tikrai jokios naudos mums neduoda? Kodėl veržiamės prie jūros ir žavimės bangų mūša, klausomės jos šniokštimo, nors tai tik vieni nuostoliai, nes dažniausiai tai brangokai atseina? Kodel valgome tortą, nors žinome, kad saldumynai ir riebalai kenkia mūsų sveikatai? Kodėl šeimos augina vaikus? Jie tikrai suteikia didžiulius finansinius nuostolius!
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 31, 17:48)
Jei jums reikia statistikos kažkokiam jūsų darbui, tai ir sakykit, kad gautumėt informaciją kurios jums reikia...

O aš kol kas atsakysiu irgi klausimu... O kodėl žiūrite aplamai TV? Ar ne geriau vietoj laidų apie gamtą pabūti gamtoje, ir ne tik realybėje pasigrožėti ja, bet ir dar įkvėpti tyro oro?  Kodėl kai pamatome vaivorykštę dažnausiai pristojame ja pasigrožėti, nors ji tikrai jokios naudos mums neduoda? Kodėl veržiamės prie jūros ir žavimės bangų mūša, klausomės jos šniokštimo, nors tai tik vieni nuostoliai, nes dažniausiai tai brangokai atseina? Kodel valgome tortą, nors žinome, kad saldumynai ir riebalai kenkia mūsų sveikatai? Kodėl šeimos augina vaikus? Jie tikrai suteikia didžiulius finansinius nuostolius!

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 10 31, 18:48)
Jei jums reikia statistikos kažkokiam jūsų darbui, tai ir sakykit, kad gautumėt informaciją kurios jums reikia...

O aš kol kas atsakysiu irgi klausimu... O kodėl žiūrite aplamai TV? Ar ne geriau vietoj laidų apie gamtą pabūti gamtoje, ir ne tik realybėje pasigrožėti ja, bet ir dar įkvėpti tyro oro?  Kodėl kai pamatome vaivorykštę dažnausiai pristojame ja pasigrožėti, nors ji tikrai jokios naudos mums neduoda? Kodėl veržiamės prie jūros ir žavimės bangų mūša, klausomės jos šniokštimo, nors tai tik vieni nuostoliai, nes dažniausiai tai brangokai atseina? Kodel valgome tortą, nors žinome, kad saldumynai ir riebalai kenkia mūsų sveikatai? Kodėl šeimos augina vaikus? Jie tikrai suteikia didžiulius finansinius nuostolius!


Nu cia tai super atsakymas thumbup.gif vaikai ir nervus gadina ir finansiskai neatsiperka, o mylime, labai mylime toki seimos "nuostoli" nestuke.gif


O prie temos, rusu, turku dramos tikrai pamokancios. Jei tik visi zmones mokytusi is svetimu klaidu, tai tokiu nekartotu. Reikia rasti aisku gera, bet siuo metu tokiu yra. smile.gif

Pvz, turku Be kaltes kalta; tai buvo socialine poteskte visas filmas. Kaip tokioje turtingoje ir religingoje salyje kaip turkija didele atskirtis tarp socialiniu sluoksniu, kaip isprievartauta mergina visuomeneje, artimoje kaimynysteje tampa ne auka, o beveik paleistuve ir pati yra baudziama, jos salinasi kaimynai taris ji ka blogo padarius, tuo tarpu apie prievartautojus niekas nekallba. Argi toks pasakojimas neskatina mastyti apie priemones, drausminimus nusikalteliams ir psichologine ir socialine pagalba nukentejusiesiems?

Kitas aspektas, kad TV ziurejimas yra musu pasirinktas poilsio modelis, o jei gerai jautiesi ziuredamas apie verkiancias don marijas, tada gerai.

Merginos, reikia gyventi ir dziaugtis, paprasciau mastyti. Atsipalaiduokit, penktadienis! vacation1.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti, kad iš muilo operų taip pat išaugau, bet serialus žiūrėti tuos vadinamus "kultinius" tikrai mėgstu. Jie padeda man užsimiršti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, įsijausti į siužetą ir aišku labai geras dalykas lavinti vaizduotei. Kalbant apie turkiškus serialus jie manęs nekabliuoja taip pat kaip meksikietiški, galbūt ir yra jie parašyti ir suvaidinti geriau, bet esmė jų lieka ta pati, apkalbos, peripetijos ir panašūs jau pabodę dalykai.
To tikrai neišvysi tarkim seriale The Walking Dead ar Orphan black ir kituose panašiuose smile.gif
Atsakyti