Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali medicina

QUOTE(dzordze29 @ 2011 07 08, 21:02)
pati pirmoji buvo kiausinio dydzio-gal per daug delsiau-tai ispjove su pilna narkoze likus savaitei iki antro vaikelio gimimo-jau negalejau nakti miegot,antroji, trecioji-neskausmingos- (votys suprantu kai nezmoniskas skausmas)-ketvirta ir penkta taip pat neskausmingos, buvo iskilus sesta-dejau ichtiola tai pasirode pulinga galvute ir buvo skausminga-padejau jai iseit, skausmas atslugo ir kazkaip savaime pranyko-na dar yra guziukas kaip degtuko galvute-bet tai niekis , palygint su tuo ka dabar turiu-skausminga-ichtiolas dar pulinuko nevaro

siandie ispjove skausminga klinikose doh.gif -eme paseli-lauksim ats g.gif
Atsakyti
nepergyvenk mergyt, viska sbus gerai, o man šitas bjaurastis pjovė, pjovė, o kitoj polikninikoj - kvarcu išgydė ir tpfu tpfu tpfu, daugaiu jos amnęs nekankina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2011 07 11, 11:03)
siandie ispjove skausminga klinikose doh.gif -eme paseli-lauksim ats g.gif

as ir varkstu su sitais dalykais auga pazasty vienas siuo metu pries dvi dienas vienas sprogo. eme paseliu nieko nertodo eme siaip nuo kuno viso tepinelius nieko nerado velnias zino kas cia g.gif ir kada tai baigsis pas mane pazastys sonai visi kaip susaudyta atrodau , randai visur ant krutines taip pat dingsta kaip pastebejau kai bunu atostogose, kai gyvenu be problemu nepavargus , nesuirzus , nezinau gal cia tik sutapimas , bet taip ilgai neturiu laiko buti reikia gi i darba eiti ai nu vienu zodziu jau 5 metai as taip , tai auga kaip pasele ramybei nepalieka tai neuga niekas, jau pripratau beveik ir prie skausmo doh.gif
Papildyta:
QUOTE
Labas visiems, noriu pasidalinti asmenine patirtimi dėl gydymosi. Buvau nuo vaikystės ligotas-alergija-šienligė, gastritas, opaligė... Vartojau vaistus , gydžiausi liaudies medicina, gyvenau sveiką gyvenimo būdą, maitinausi pagal rekomendacijas ir valgiau ekologišką maistą, bet vis tiek kamavo ligos. Pabadavau ir ką jūs manot visas ligas kaip ranka nuėmė. Puiku, puiku... dabar aš esu laisvas nuo ligų. Nuoširdžiai patariu visiems badavimą. Tai lyg koks organizmo restartas, na kai  kompas užstringa jūs juk jį restartuojat , taip ir su badavimu. smile.gif

o kiek laiko badavai tikiu kad reikia visiem mum organizmus issivalyti privalge visokio sssss siais laikais
Atsakyti
QUOTE
o kiek laiko badavai tikiu kad reikia visiem mum organizmus issivalyti privalge visokio sssss siais laikais


man užteko 7 dienų vien su vandeniu ir keletos dienų su skiestomis citrusinių sultimis.
Bet badavimo laikotarpis labai individualu čia negaliu patarinėti.
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2011 07 12, 12:37)
nepergyvenk mergyt, viska sbus gerai, o man šitas bjaurastis pjovė, pjovė, o kitoj polikninikoj - kvarcu išgydė ir tpfu tpfu tpfu, daugaiu jos amnęs nekankina... blush2.gif

dekui uz padrasinimus- tikekimes jusu zodziai tiesiai dievui i ausi..
jau 2 kart buvau perrisimuose, tai kai sesute pamate sako:ir vel tu?ir dar pasirodo si kart 3 net pjuviai doh.gif doh.gif doh.gif skausmas kai tvarke tai nerealus doh.gif doh.gif doh.gif jauciu ir koridorius skambejo poliklinikoje..sesute ir sako, kad manes nelaukia ateinant, nes labai jai gaila kaip as kankinuosi...o beje klinikose chirurgas patare B1 B6 ir C vit gert,tai jau siandien kalna prisipirkau ir i trasa, bet nenustoju vartojus mieles ir geriu lakisiaus zole-ziuresim kaip cia seksis...
ir uz ka cia man taip DIEVULI BRANGUS???????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzordze29: 13 liepos 2011 - 21:19
QUOTE(Saron @ 2007 01 18, 18:23)
Jei tai tikrai pienligė, tai turėtų padėti paprasčiausias kefyras.
Man taip patarė gydytoja ir pabandžiau, ir padėjo.


Pienligė yra rimtesnė liga nei visi galvoja.
kaip tik šiandien radau labai įdomų straipsnį, kad vėžio kilmė visų pirma nuo pienligės grybelio organizme.
kadangi tai natūralios medicinos portalas, tad straipsnyje randu, kad net vėžys pagydomas. Įkelsiu citatą, koks tai vaistas:
" vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi. Kandida greitai mutuoja ir prisitaiko prie preparato, netgi ima juo tarsi maitintis. Liko tik sena, patikrinta, pigi ir prieinama priemonė nuo grybelių – natrio bikarbonatas. Pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis. Simončini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį, prietaiso, primenančio endoskopą (ilgas vamzdis, kurį naudoja vidinių organų apžiūroje) pagalba."
jei kam labai įdomu visą straipsnį rasite čia:
http://www.sveikatos...imai nuo ligų/
Atsakyti
QUOTE(GerdaP @ 2011 07 14, 14:41)
Pienligė yra rimtesnė liga nei visi galvoja.
kaip tik šiandien radau labai įdomų straipsnį, kad vėžio kilmė visų pirma nuo pienligės grybelio organizme.
kadangi tai natūralios medicinos portalas, tad straipsnyje randu, kad net vėžys pagydomas. Įkelsiu citatą, koks tai vaistas:
" vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi. Kandida greitai mutuoja ir prisitaiko prie preparato, netgi ima juo tarsi maitintis. Liko tik sena, patikrinta, pigi ir prieinama priemonė nuo grybelių – natrio bikarbonatas. Pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis. Simončini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį, prietaiso, primenančio endoskopą (ilgas vamzdis, kurį naudoja vidinių organų apžiūroje) pagalba."
jei kam labai įdomu visą straipsnį rasite čia:
http://www.sveikatos...imai nuo ligų/

Geras straipsnis, itikinantis....
Visas ligas reikia gydyti nuo zarnyno, kai jis gerai dirbs nebus jiokiu ligu
Nes ten musu imunitetas. Labai geri sie produktai:
http://www.gamtospro...iai_ir_tabletes
http://www.gamtospro...acticol,_200_ml
Dar kepenims artisoko tableiu arba margainio milteliu ir taip tris menesius maziausiai
Daug gero maisto su lasteliena ir daug kefyro kaimisko geriau ir pan. Candida nemegsta pieno rugsties...Bet svarbiausia paimti visus virskinimo organus, nes vien paprastos bifido bakterijos nepades. Labai neblogai ir lepicolis...
Atsakyti
Sveikos, susitrenkiau keli ir isitaisiau didziule ir skausminga melyne-gumba. Pamazu praeidineja, bet tikrai pamazu... gal kokiu isbandytu patarimu? ar man tiktu sitas? "jeigu nuo vaistu leidimo ar kraujo emimo atsirado tinimai ar melynes,patariama vietas laikyti uzdengtas svieziu kopusto lapu per nakti, zodziu, kiek galima ilgiau". einu skaityti temos toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 07 29, 16:34)
Sveikos, susitrenkiau keli ir isitaisiau didziule ir skausminga melyne-gumba. Pamazu praeidineja, bet tikrai pamazu... gal kokiu isbandytu patarimu? ar man tiktu sitas? "jeigu nuo vaistu leidimo ar kraujo emimo atsirado tinimai ar melynes,patariama vietas laikyti uzdengtas svieziu kopusto lapu per nakti, zodziu, kiek galima ilgiau". einu skaityti temos toliau  4u.gif

Jei labai didelė mėlynė, vien kopūstlapiai nepadės. Patarčiau nusipirkt tepalą su heparinu smile.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif gal kuri nors zinote kur galima isigyti kastonu vaisiu? Kadangi mane jau puse metu vargina krutineje sakneles uzdegimas, skausmas nedidelis ir nepastovus, todel esu girdejus,kad gali padeti kastonu vaisiu vonios. tik va nezinau kur ju ieskoti :]
aciu
Atsakyti
Sveikutės, galvojam kelti liaudies medicinos eksperto Virgilijaus Skirkevičiaus paskaitas į internetą, kuriose jis pasakoja labai daug apie gydymą natūraliomis priemonėmis - vaistažolėmis ir ne tik, dėl ko prasideda ligos ir daug įdomių dalykų.
Bet prieš tai norim išsiaiškinti, ar tai bus įdomu ir naudinga ir Jums. Todėl padarėm apklausėlę, su trumpom paskaitų ištraukom, būčiau labai dėkinga, jei sudalyvautumėtė, tikiu kad ir Jums bus įdomu ir naudinga, Virgilijus išties labai šviesus ir įdomus žmogus su labai išskirtiniu požiūriu į gydymą, santykius ir gyvenimą.

Apklausa

iš anksto ačiū sudalyvavusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julyy @ 2011 08 02, 14:10)
Sveikos! smile.gif  gal kuri nors zinote kur galima isigyti kastonu vaisiu? Kadangi mane jau puse metu vargina krutineje sakneles uzdegimas, skausmas nedidelis ir nepastovus, todel esu girdejus,kad gali padeti kastonu vaisiu vonios. tik va nezinau kur ju ieskoti :]
aciu

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tuoj visos pakelės ir parkai bus nukloti nukritusiais kaštonais . Jų gi daug auga pas mus Lietuvėlėj ... mirksiukas.gif
Atsakyti