Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Del manes veidrodis gali buti ir ant kitos sienos nei praustuve, bet vyrui skutantis jis patogiausiai vistiek virs praustuvo.
Pas mus veidrodzio apsvietimas is abieju sonu padarytas, tik kad veidrodzio niekaip neissirenku, tai negaliu isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 01 31, 21:52)
Sprendžiant iš laido ir rato aplink, jis su pašvietimu. Normalus veidrodis vis tiek vonioj/WC reikalingas, nuorodoj bus stipriai didinantis, t.y. makiažui.


Taip, esu mačius ir su pašvietimu jų. Aš turiu pastatomą, tai jis vienoj pusėj didinantis, o kitoj normalus. Gal ir pritraukiami tokie pat būna. Na tiesiog reiktų pasidomėt, manau jų tikrai įvairių rastumėt
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 31, 23:06)
Del manes veidrodis gali buti ir ant kitos sienos nei praustuve, bet vyrui skutantis jis patogiausiai vistiek virs praustuvo.

pas mus problema su vieta, tai svarsčiau variantą išvis be kriauklės, bet vis tik vyrui skustis į vonią... panašu, kad nepatogu, o kaip dar su veidrodžiu tada unsure.gif
Atsakyti
mažoje vonioje (2x2,3) turbūt gražiau mažesnės plytelės, nes 20x50 tai tik 4 ant vienos sienos tetilps g.gif ir jeigu plyteles bandyti dėti ne įprastai horizontaliai, o vertikaliai, tai turbūt patalpą dar labiau susiaurins ir padarys neproporcingai aukštą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slepiuosi: 01 vasario 2016 - 22:05
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 01, 22:04)
mažoje vonioje (2x2,3) turbūt gražiau mažesnės plytelės, nes 20x50 tai tik 4 ant vienos sienos tetilps g.gif ir jeigu plyteles bandyti dėti ne įprastai horizontaliai, o vertikaliai, tai turbūt patalpą dar labiau susiaurins ir padarys neproporcingai aukštą g.gif



Sveiki,
mačiau čia prieš pora savaičių straipsnį su mažų vonios kambarių rekonstravimo idėjomis:
http://www.houzz.com...5-foot-bathroom

Taip pat galima pasižiūrėti kitų pvz. nuotraukų ar gražiai atrodo mažos plytelės.
Asmeniškai manau, jog 20*50 gal ir didokos, bet čia labai subjektyvu.
Atsakyti
o i dideles vonias? viena 10 kv, kita didesne, labiau siauresne , bet platesne kaip deti?
Gulsciai ar staciai plyteles, dydis didelis musu 30/90
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 02 01, 18:21)
pas mus problema su vieta, tai svarsčiau variantą išvis be kriauklės, bet vis tik vyrui skustis į vonią... panašu, kad nepatogu, o kaip dar su veidrodžiu tada  unsure.gif

Iki tol gyvenom be praustuvo vonioje, tai vyras sake is dideles bedos arba kaip musu atveju laikinam pagyvenimui galima kenteti, bet jei veidrodzio salia nebutu, tai jau labai blogai.
Atsakyti
na, skustis jiems reikia lotuliukas.gif as pamenu, pirmais metais, kai isikelem i buta, nebivo veidrodzio, tai vyras nesadavosi bliuda i koridoriu, prie didelio veidrodzio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justukys @ 2016 02 02, 12:07)
Įsirenginėjantiems vonios kambarį, radau labai gerą strtaipsnį apie plienines vonias . Jei kam įdomu:

Plieninė vonia, kuriai suteikiama 30 metų garantija mažiau nei už 200eur? Taip - tai įmanoma!

http://www.santechni...ai-imanoma.html


Labai gera savo puslapio reklama:)
Mane tai erzina, kai zmones apsimeta, kad tipo as ne prie ko doh.gif . Tai kam sleptis, taip ir rasykit tiesiai sviesia, kad as esu specas toj srity, daug zinau ir galiu patarti, cia mes prekiaujam, rekomenduoju ir pan.

Toks apsimetinejimas mane iskart suerzina ir kaip tik priesingai suveikia....

Visos jusu zinutes siame forume su nuorodomis i si puslapi doh.gif
Atsakyti
padekit issirinkti voniai santechnika, nes jau galva sprogsta, nebezinau ko norim doh.gif blush2.gif reikia dvieju wc pakabinamu, tai potinkne sistema ziurime TECE, bet del wc, nebezinau. noriu be jokiu ilinkimu, varztu ir tt.. viena kaip ir Laufen pro ziuriu, bet man ten is foto kazkoks lyg varztas ar skylute yra sone g.gif
kitas labai imponuoja isvaizda Vitra Sento su Slim Soft close dangčiu, modernesnis lyg, bet kaip ta firma? o ir kaina didesne g.gif
arba Villeroy Bosh Subway, irgi su tokiu modernesniu dangciu, gal sis geriau, bet jau netelpam i biudzeta, bet gal verta?
Arba dar nieko Ido SevenD Image su letai ir nusileidzianciu, gal sis geras? tiesiog esu pasimetus doh.gif gal jei cia prekiautoju yra, parasykit savo nuomone su kainom, gal ka sutarsim biggrin.gif

taip pat ieskau kvadratiskos neilgos vonios, bet man reiktu, kad i viena gala siaurejancios.. ravak nenoriu, kitu kur randu, pigios lenkiskos.. bet nenoriu ir prabangios, gal ka turit pasiulyt, kokias jus dedates?

bei koks galetu pastatomas praustuvas normalia kaina? ta prasme geros kokybes ir kainos santykis kad butu?
Atsakyti
nusiuskite uzklausa i Vonios stilius, mums tik jie padejo susidelioti visa santechnika, kad butu kokybiska ir proto ribose kainos, nes pries tai nuejom i Celsi...tai...is ten tik akmens mases vonia radome pigiau, tai griebem

musu pastatomas wc Designo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 02 vasario 2016 - 16:32
QUOTE(panele Morta @ 2016 02 02, 17:26)
padekit issirinkti voniai santechnika, nes jau galva sprogsta, nebezinau ko norim doh.gif  blush2.gif reikia dvieju wc pakabinamu, tai potinkne sistema ziurime TECE, bet del wc, nebezinau. noriu be jokiu ilinkimu, varztu ir tt.. viena kaip ir Laufen pro ziuriu, bet man ten is foto kazkoks lyg varztas ar skylute yra sone g.gif


Pas mane Laufen pro, ejau varztu ieskoti biggrin.gif , jie pasirodo yra, tik stovedamas ju nepamatysi, reikia jau gerokai palysti po wc, kad juos pamatytum.
Atsakyti