Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

QUOTE(arbuzina @ 2016 03 19, 22:23)
patinka  biggrin.gif
bet kur rasti, kas tokias daro iš mdf  g.gif ?

ir kuris variantas iš čia yra normalus  unsure.gif

Violetinės?
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2016 03 19, 22:45)
pagaliau tema yra  4u.gif
Aš tebesiduodu su durelėmis  doh.gif vis neišsirenku, kokias dėti, nes realiai tikriausiai tokių, kur noriu nėra iš mdf  doh.gif visos arba griozdiškos kažkokios arba filingai užapvalinti, kas man labai tragiškai atrodo...
pradėjau galvoti gal medines dureles daryti g.gif  bet gaila pinigų ir taip tas virtuvinis su visa buitine technika laaabai nepigus reikalas + medines dureles turbūt saugot labiau reikia  g.gif


Grynai medinės, ypač didesnės, gali klaipytis, todėl joms filingus dažniausiai daro iš MDF. Taip pat daro tik medžio faneruotę ant MDF. Kaina beveik nesiskiria nuo dažyto MDF. Dėl atsparumo, manau, labiausiai priklauso nuo dažų / alyvos, ant medžio, jei ne aklinai dažytas, įbrėžimai mažiau matysis nei ant dažyto MDF . Grynai medinės brangiau, bet net keliose vietose jų nerekomendavo būtent dėl klaipymosi. Vaizdas faneruotės ir medinių nesiskirs.

Dar dėl LMDP. Kaindl turi labai gražius, kol švarūs, ultramatinius paviršius, bet žiauriai pirštuojasi ir sunkiai valosi. Kiti jų matiniai variantai, kiek čiupinėjau, daug mažiau tepasi. Dar labai patiko variantas kai LMDP plokštės briauna laminuojama natūralaus medžio lukštu - nelieka problemos su matoma siūle. Spalvynas gražus.
Atsakyti
As irgi beveik permasciau nedaryt visos baltos plokstes. Apacia matyt rinksiuosi tamsesne. Ir tik matines plokstes nes blizgiu blizginti kozna diena noro neturiu unsure.gif
Man idomu kokie stalciai praktiski? Jus apacioj darot 3? 1 negilus, o apatiniai gilesni ar po 2? Gal galit is praktikos matmenimis pasidalint g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2016 03 20, 08:23)
As irgi beveik permasciau nedaryt visos baltos plokstes. Apacia matyt rinksiuosi tamsesne. Ir tik matines plokstes nes blizgiu blizginti kozna diena noro neturiu  unsure.gif
Man idomu kokie stalciai praktiski? Jus apacioj darot 3? 1 negilus, o apatiniai gilesni ar po 2? Gal galit is praktikos matmenimis pasidalint  g.gif

O aš kaip tik renkuosi blizgią dėl praktiškumo, nes valyti reikės bet kurią, tik matinė iš mano patirties valosi sunkiau g.gif
Stalčiai dabar man galvos skausmas doh.gif trys ar keturi, su vidiniais ar be doh.gif
Mergaitės, patarkite prašau dėl kriauklės 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai linkstu prie šios , dabar kaip tik pasiūlymą labai super gerą Vokietijoje radau (dvigubai pigiau, nei Lietuvoje), siuntimas nebrangus, manau verta būtų imti. Truputį gąsdina kampuotumas g.gif Ar nevergausiu bešveisdama tuos kampus g.gif Ir spalvą nenusprendžiu kurią imti, labiausiai man šviesiai pilka patinka dėl kalkių (derinsiu prie juodo granito, baltų fasadų ir pilkų sienų) .
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 20, 09:47)
O aš kaip tik renkuosi blizgią dėl praktiškumo, nes valyti reikės bet kurią, tik matinė iš mano patirties valosi sunkiau  g.gif 
Stalčiai dabar man galvos skausmas  doh.gif  trys ar keturi, su vidiniais ar be  doh.gif 
Mergaitės, patarkite prašau dėl kriauklės  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Labai linkstu prie šios , dabar kaip tik pasiūlymą labai super gerą Vokietijoje radau (dvigubai pigiau, nei Lietuvoje), siuntimas nebrangus, manau verta būtų imti. Truputį gąsdina kampuotumas  g.gif  Ar nevergausiu bešveisdama tuos kampus  g.gif  Ir spalvą nenusprendžiu kurią imti, labiausiai man šviesiai pilka patinka dėl kalkių (derinsiu prie juodo granito, baltų fasadų ir pilkų sienų) .


Uoj ant blizgios bet koks pirsto anspaudas matysis. As tai nenoriu. O matine tai manau priklauso nuo to kokia plokste pasirinksi taip ir valysis. As aisku dar nieko nesirenku. Projekto tik turis stovi kol kas lotuliukas.gif
Jusu kriaukle labai faina wub.gif ir prie nurodytu spalvu manau pilka atrodys thumbup.gif o kokia kaina gaunat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 20, 08:47)
O aš kaip tik renkuosi blizgią dėl praktiškumo, nes valyti reikės bet kurią, tik matinė iš mano patirties valosi sunkiau  g.gif 
Stalčiai dabar man galvos skausmas  doh.gif  trys ar keturi, su vidiniais ar be  doh.gif 
Mergaitės, patarkite prašau dėl kriauklės  4u.gif   4u.gif   4u.gif  Labai linkstu prie šios

Kriauklė man thumbup.gif Mano franke kashmyro spalvos, tai kol kas nieko nesimato - nei kalkių, nei nieko. Kempinėle pavalau su lašeliu indų ploviklio ir švaru. Kampai gal kiek apvalesni pas mane, bet nemanau, kad bus labai sudėtinga prižiūrėti.
O stalčiai keturi, tai nebent koks vienas ar du blokai, nes jie žemi gaunasi. Aš po orkaite pasidariau vieną bloką, tai džiaugiuosi. Kitur po 2 su vidiniais. Man labai gerai.
Plokštė matinis lmdp su horizontaliu reljefu. Vidinė šiaip matinė, tai išorė valosi puikiai. Iš vidinės pusės ne taip gerai, kur lygi matinė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 20 kovo 2016 - 10:40
QUOTE(lilget @ 2016 03 20, 09:44)
Uoj ant blizgios bet koks pirsto anspaudas matysis. As tai nenoriu. O matine tai manau priklauso nuo to kokia plokste pasirinksi taip ir valysis. As aisku dar nieko nesirenku. Projekto tik turis stovi kol kas  lotuliukas.gif 
Jusu kriaukle labai faina  wub.gif  ir prie nurodytu spalvu manau pilka atrodys  thumbup.gif  o kokia kaina gaunat?  g.gif

Važiuosiu šiandien su baldininku į statybas susitikti, pakamantinėsiu kiek įmanoma biggrin.gif Man šita kriauklė taip pat labai patinka, va tik pas vokiečius pasiskaičiau, kad apvalesnė kriauklė daug lengviau valosi g.gif Bet ir mažesnė bus... Ai smile.gif Vokietijoje ji su siuntimu kainuotų 362 be keliu centų, kitas spalvas galima ir pigiau rasti, būtent šita naujai pasirodžiusi. O kiek klausinėjau lietuvių, vieni pasiūlė su nuolaida už 650 eurų, kiti net nesiteikė atrašyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 20, 10:23)
Kriauklė man  thumbup.gif  Mano franke kashmyro spalvos, tai kol kas nieko nesimato - nei kalkių, nei nieko. Kempinėle pavalau su lašeliu indų ploviklio ir švaru. Kampai gal kiek apvalesni pas mane, bet nemanau, kad bus labai sudėtinga prižiūrėti.
O stalčiai keturi, tai nebent koks vienas ar du blokai, nes jie žemi gaunasi. Aš po orkaite pasidariau vieną bloką, tai džiaugiuosi. Kitur po 2 su vidiniais. Man labai gerai.
Plokštė matinis lmpd su horizontaliu reljefu. Vidinė šiaip matinė, tai išorė valosi puikiai. Iš vidinės pusės ne taip gerai, kur lygi matinė

Turiu Franke kašmyro spalvos jau 9 metai, tai patarimas labai ją saugoti, nes maniškė atrodo tragiškai doh.gif Pirkau spec priemones, tai tik dar daugiau prisidirbau, nes kaip smėlis byrėti pradėjo doh.gif Labiausiai man pasiteisino melanino kempinės, bet daugiau Franke nesirinkčiau, nes su mano gauja negaliu atitinkamai saugoti ir prižiūrėti. Apie Blanco silgranitą labai daug gerų atsiliepimų randu, kad labai kantrios viskam, o dar gylis didesnis, nei kiti gamintojai siūlo, tad renkuosi tik iš šios serijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 20, 10:44)
Labiausiai man pasiteisino melanino kempinės, bet daugiau Franke nesirinkčiau, nes su mano gauja negaliu atitinkamai saugoti ir prižiūrėti. Apie Blanco silgranitą labai daug gerų atsiliepimų randu, kad labai kantrios viskam, o dar gylis didesnis, nei kiti gamintojai siūlo, tad renkuosi tik iš šios serijos  ax.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif Tikiuosi, kad franke per 9 metus patobulėjo smile.gif
O kam jums reikia didesnio gylio - man ir franke pakankamai gili atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 03 20, 10:55)
Ačiū už patarimą  4u.gif  Tikiuosi, kad franke per 9 metus patobulėjo smile.gif
O kam jums reikia didesnio gylio - man ir franke pakankamai gili atrodo  g.gif

Tai manau ne tik patobulėjo, bet ir be krūvos bambinų terliūzų bus buitis ne tokia tragiška, kaip mano doh.gif Turiu daug dažnai naudojamų gilių indų, puodų (mes didelė šeima, mėgstu pati sultinius dideliais kiekiais virti ir užsišaldyti, daug konservuoju...) ir tt, tad jau atsibodo juos vonioje plauti doh.gif o tada dar ir vonią po puodų plovimo šveisti doh.gif
Atsakyti
Naudojote kas nors tokį akmenį virtuvėje? g.gif Man labai gražus, rašo, kad reikia impregnuoti tik. Kažin kaip nešiojasi? Visai norėčiau tokio ant sienos darbinėje vietoje g.gif

https://www.facebook...486672191628625
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 03 20, 11:03)
Tai manau ne tik patobulėjo, bet ir be krūvos bambinų terliūzų bus buitis ne tokia tragiška, kaip mano  doh.gif

Ar tų "bambinų terliūzų" kiekvieno pirštuko (kad ir švaraus) antspaudas nešvies ant blizgaus paviršiaus?
Ant matinio tik murzini pirštukai matysis bigsmile.gif
Atsakyti