Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 30

Torisa, man tai užkliuvo siaura indaplovė. Pas mane siaura, tai sudėlioti joje indus - tikras menas. Puodukus, lėkštutes sudėlioti ne problema, bet visokius puodus, lenteles, salotines tai sudėtingiau įtalpinti - kaip puzlę dėlioji, kol randi idealų variantą. Ir čia po dviejų žmonių maisto gamybos, o pas jus 6... Tas dėliojimas mano darbas, vyriškis kai įdeda keletą daiktų, tai daugiau ten niekas nebetelpa...

Didesnėje indaplovėje daugiau erdvės, patogiau ir greičiau viską sutalpinsit. Jei imsit mažą indaplovę, tai greičiausiai joje vienu kartu išplausite tik lėkštes, įrankius ir puodukus, jei norėsite plauti puodus ir pan. turbūt reikės daryti antrą užkrovimą. Bet du ciklai iš eilės nėra labai patogu... Pas mane indaplovėje eko režimas, kuris naudoja mažiausiai vandens ir elektros trunka 3 val. 15 min., greičiausias normaliai plaunantis ciklas 1 val 15 min., bet jis naudoja daugiau vandens ir elektros (tiksliai kiek, nepasakysiu, neradau tokios info). Po ciklo palieku indus indaplovėj nudžiūti, tai vėl užtrunka laiko (girdėjau, yra ir su džiovinimu indaplovių, bet bet kuriuo atveju indų džiovinimas užtruks laiko). Tad paprastai indaplovę pakraunu po pietų/vakarienės/nakčiai, kai kelias valandas indų niekam neprireiks, o kas netelpa, suplaunu rankomis.

Šiaip indaplovė didžiulis gėris, ypač dėl stiklinių indų, stalo įrankių: ištrauki, tai net blizga wub.gif uošvienė tokį seną puodą yra atidavusi, tai kai pamatė indaplovėj išplautą, sako, vos atpažinau, kad čia tas pats ax.gif nei sausinti, nei blizginti nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 04 30, 10:49)
Vo, prašau biggrin.gif Ir aukštis virš 2 m, ir plotis 91 cm. Tik kaina nedžiuginanti  doh.gif

O koksai čia? biggrin.gif
Man toks vaizdas, kad po statybos darbų kainų manęs jau jokia kaina nepritrenks. Aš tik galiu tiek neturėti biggrin.gif
Na, sakykit modelį, pamėginkim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 04 30, 13:21)
O koksai čia? biggrin.gif
Man toks vaizdas, kad po statybos darbų kainų manęs jau jokia kaina nepritrenks. Aš tik galiu tiek neturėti biggrin.gif
Na, sakykit modelį, pamėginkim biggrin.gif

Čia LIEBHERR CBNes 6256 (-21).
Atsakyti
Kad didesnė indaplovė geriau, supratau perskaičius kelias temas. O bet tačiau vietos turiu labai mažai, tie 15 cm man labai brangūs. Netgi svarstau, ar iš vis man ta indaplovė labai reikalinga g.gif
Aš priklausau tai grupei žmonių, kurie mėgsta po panaudojimo iš karto visus indus išplauti, šeimyna irgi įpratinta kiekvienas savo indus po valgio išsiplauti, todėl didelės bėdos su plovimu neturiu. Naudojant indaplovę, reikės daugiau indu, jiems laikyti reikės daugiau vietos - taigi, vėl grįžtu prie to, kad vietos turiu mažai doh.gif
Atsakyti
Torise - as ta sakaiu daug metu , dar pries puse metu sakiau ta pati, nebuvo pas mane indaploves ir tvirtinau- nereik, situacija kaip pas jus- nereiks, bet... nors dar jos nenaudojau, bet ...SUBRENDAU..- tiesiog pastebejau situacija - KA as daryciau jei jos nera ir ji yra bet neisplaunu indu. Patikek- per pusdieni neplautu indu ( ankciau kiekviena lekstute is kart perplaudavau) susikaupe indaplevei yra. Tad as paaukojau apatine vieta susikrovimui- indaploves vietai. Ir jauciu- pasitvirtins g.gif
O visi ale vieno kas turi indaploves saukia man- Ji geris, butina,reikalinga. net ir tie kur mazai gamina. Tad gal reik atsizvelgt i sita nuomone, nors ir labai skeptiski bebutumet biggrin.gif

O daba apie savo virtuves raida- nu neatejo mano darbinyks kelias dienas- tai as uz voleliu ir issidaziau pati g.gif Bet vienoj vietoj problemos- tad teko da ir pameistraut doh.gif
Tada apziurejau virtuves tuos surinktus remus- nu man atrodo atidaromu dureliu lankstai kazkokie nelabai svelnaus uzdarymo.Bet jauciu man paranoja doh.gif Nu gal as klystu doh.gif Fasdu ner dar biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia ir man jusu patarimo. Stipriai nepeikit, bet mano vizija toks planas geriausias unsure.gif
sori uz kokybe, bet man tik taip kazkodel foto atsiunte g.gif
spalvos kur kazkiek kitokios, dejau is to, kas yra smile.gif

(aisku dar kur virtuve bus halogenai, tik kazkodel neradau ju darydama projekteli) g.gif
user posted image

user posted image


vaizdas is virsaus:
user posted image

o cia buvo toks planas kai nusipirkom buta, bet man nepatiko virtuve, labai jau maza pasirode, o ir stalo nelabai kur butu pasideti, o deti dideli stala prie sofos - man negrazu unsure.gif
user posted image
Papildyta:
ar geriau nedeti ten stala o pirkti stala transformeri? g.gif
Atsakyti
pamiegojau, apgalvojau biggrin.gif ta kur virtuves zonoj staliuka palikti, bet paprasta, ne transformeri na pvz kaip toki http://www.ikea.com/...ducts/40264273/, kad galetume ramiai ir patogiai pavalgyti.
o svetainei - isigyti kavos staliuka-transformeri http://www.balduera....transformeriai/ (3 eilei - 1 ir 2 is kaires). nes tikrai megstam kompanija, daznai labai su draugais matomes, todel labai patogu butu. ir griozdiskai neatrodys, svarbiausiai ax.gif

Atsakyti
kissa666-orkaites-spinta-daryciau-prie-saldytuvo,l-griosdiskai-atrodo,o-kriaukle-salia-kampe... smile.gif
lubas-tikrai-leisciau-su-spinteliu-virsumi.
Prie,iejimo-duru,atrodo.l.suspausta,spintos-ten-nestatyciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara22: 01 gegužės 2016 - 08:12
QUOTE(kissa666 @ 2016 05 01, 01:15)
Sveikos, reikia ir man jusu patarimo. Stipriai nepeikit, bet mano vizija toks planas geriausias  unsure.gif



Man uzkliuva, kad ir plautuve ir kaitlente visai salia aukstu spintu, o tai nera labai patogu. Vietos darbastalio nera tas minimumas, kad nepastumdzius patogiau. g.gif
lubu aukstis pagal vaizda irgi neatrodo labai aukstas, tai matyt spintele daryciau iki lubu. Dabar pakabinamu aukstis toks atrodo minimalus, , o iki lubu nedaug lieka, tai kam tos dulkes g.gif daryciau iki lubu, nebent vizulka apgaulinga ir realiai lubos aukstos.

ir ta auksta orkaites spinta man atrodo labai uztamsina virtuve ir uzgriozdina, gal bandyti pri galines sienos 2 aukstas spintas, o palei ilgesn siena delioti darbastali su kriaukle ir kaitlente.


na, man atrodo, adar cia tikrai netobulas ir ne geriausias variantas, dar pasideliociau kitokiu variantu g.gif
Atsakyti
Na nelabai ten kazka pakeisi, nes santechnika jau yra isvedziota.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti