Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika interjere:

QUOTE(Noa @ 2016 05 02, 13:34)
Nutariau pati sugalvoti geriau biggrin.gif
Tai va... Visas mano galvojimas surašytas biggrin.gif


Jei ta siena su durim nėra kokia baisiai reprezentatyvi, galima dar bandyti viską paslėpti po vertikaliom dailylentėm ir daryti duris iš tų pačių dailylenčių su paslėptais vyriais. Matytųsi tik viršutiniai durų plyšeliai nevienodam aukšty, bet šituos galima net atkartoti ir ten įkišti paslėptą LED apšvietimą.
Dailylentės gražu būtų baltos, o kad netemptų link skandinavijos, galima imti su bangele, tokias:
http://www.inepas.lt...kine-17539.html arba tokias http://www.inepas.lt...gele-17552.html (tokiom man regis daug medinukų iš seno apkalta).
Durys paslėptais vyriais : http://lt.lt.allcons...atogu-originalu ir http://www.vitukodur...nematomos-durys
Bet tokiems vyriams kažkokie sutvirtinimai gipsokartone reikalingi, nes stakta nesideda, tai jei nepadaryti, tada nžn.
Įgyvendinimą mačiau brolistimber.eu, bet pas juos grubios šiurkščios dailylentės panaudotos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 02 gegužės 2016 - 13:36
Su tom dailylentėm - įdomi mintis, sėdžiu, galvoju. Juolab, pats mus namas - senobinis medinukas, na dalis jo, ir jis būtent tokiom iš išorės apkaltas. Ir lubos tokios buvo... Tik kiauros, taigi jas užkalė gipskartoniu, ir tiek. O galėjo ir palikt, man visai gražu smile.gif

Visi dabar kaip pasiutę mūro sienas imituoja, bet mūriniuose namuose. O jei pas mane medinis, gal suimituot medinę sieną, ir madinga, ir originalu biggrin.gif

QUOTE(femme @ 2016 05 02, 13:54)
Dabar galvoju - pas mus poilsio namelyje indauja stovi greta lango ir jos karūna 30 cm aukščiau, nesulygiuoja. Kažkaip visai to nesureikšminu  g.gif

Nu vat arba nesureikšmint, irgi variantas biggrin.gif
Atsakyti
http://m.aruodas.lt/...hotos=1&index=0 koks gražus namas ir aplinka
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 05 02, 16:09)

Aha, kurortinis toksai.
Atsakyti
merginos pasakykit kuris variantas geriausias (mano skausmingą kūrybinį projektą manau pamenat smile.gif )
1. Plytelės betono imitacijos be tarpukų (labiau modernios, be grindjuosčių)
2. Plytelės akmens imitacijos storais tarpais
3. Plytelės medienos imitacijos (tada jos būtų ir miegamuosiuose, šio vaizdo plytelių yra jau tikrai kokybiškų ir tikroviškai atrodančių)
4. Plytelės (kažkurios iš variantų) + medinės grindys miegamuosiuose.

Labai domina jūsų nuomonės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 05 04, 14:05)
merginos pasakykit kuris variantas geriausias (mano skausmingą kūrybinį projektą manau pamenat smile.gif )
1. Plytelės betono imitacijos be tarpukų (labiau modernios, be grindjuosčių)
2. Plytelės akmens imitacijos storais tarpais
3. Plytelės medienos imitacijos (tada jos būtų ir miegamuosiuose, šio vaizdo plytelių yra jau tikrai kokybiškų ir tikroviškai atrodančių)
4. Plytelės (kažkurios iš variantų) + medinės grindys miegamuosiuose.

Labai domina jūsų nuomonės  4u.gif


Oi bigsmile.gif Tai cia labai skirtingi interjero stiliukai gaunasi ir neaisku kur link labiau linksta jusu sirdis rolleyes.gif
1. modernas
2. rustik, country style
3. siuolaikinis/tarpinis
4. kaip pas visus lotuliukas.gif

Galima retoriskai uzsiduoti sau keleta klausimu:
1. kas dar interjere yra/bus modernaus?
2. kiek natur. akmens dar yra interjere? Kiek ir kur bus natur. medzio - t.y. atsvaros tam akmeniui?
3. su kuo tures rysi arba kaip tik to rysio netures/kontrastuos medzio imitacijos plyteles? Ar busimi baldai atitiks plyteliu siuolaikiskuma ar kaip tik bus joms kontrastas.
4. laukia skirtingu dangu spalvu/fakturu/auksciu derinimas bei slenkstuku/jungciu dejimas -vienas nemaloniausiu reikalu su skirtingomis dangomis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 05 04, 14:05)
merginos pasakykit kuris variantas geriausias

Plytelių nedėčiau visai, nebent tik prieškambary... Voniose jos man kaip savaime suprantama biggrin.gif.
Medinės grindys smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 gegužės 2016 - 14:37
QUOTE(mamagabi @ 2016 05 04, 15:29)
Oi bigsmile.gif Tai cia labai skirtingi interjero stiliukai gaunasi ir neaisku kur link labiau linksta jusu sirdis rolleyes.gif
1. modernas
2. rustik, country style
3. siuolaikinis/tarpinis
4. kaip pas visus lotuliukas.gif

Galima retoriskai uzsiduoti sau keleta klausimu:
1. kas dar interjere yra/bus modernaus? [/B]sakyčiau ne tiek modernaus kiek labiau skandinaviški tipo balti, tiesių formų baldai su minimaliais filingais
2. kiek natur. akmens dar yra interjere? Kiek ir kur bus natur. medzio - t.y. atsvaros tam akmeniui?
daugiau akmens name neplanuoju, na nebent virtuviniai stalviršiai, bet kol kas dėl to abejoju. Natūralaus medžio daug: visos lubos su balkiais, balintos. Balintos medienos langai, durys. Bet tie tarpai tarp plytelių man tokie senoviniai, tokie kaimiški...
3. su kuo tures rysi arba kaip tik to rysio netures/kontrastuos medzio imitacijos plyteles? Ar busimi baldai atitiks plyteliu siuolaikiskuma ar kaip tik bus joms kontrastas.
Būsimi baldai turėtų būt labai paprastučiai, gal ką panaudosiu iš savo ąžuoliuko, vis dar mintį rezgu smile.gif visa kita - neapkrauta, lengva, daug natūralios lino spalvos. Aš net galvojau gal tas medžio imitacijos plyteles imt ale sendintas, nutrintų dažytų grindų spalvos? tada kažkiek su lubomis susišauktų.

4. laukia skirtingu dangu spalvu/fakturu/auksciu derinimas bei slenkstuku/jungciu dejimas -vienas nemaloniausiu reikalu su skirtingomis dangomis cool.gif Va va, ir dar kaip visus  doh.gif  plytelių salone pardavėjai sakė, kad dar nematė tokių keistuolių, kurie plyteles į miegamajį dėtų  g.gif


atsakysiu Jusu tekste 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 05 04, 15:37)
Plytelių nedėčiau visai, nebent tik prieškambary... Voniose jos man kaip savaime suprantama biggrin.gif.
Medinės grindys  smile.gif .


va kad tokio kaip prieškambario atskirto ir neturiu...o ir pasenau matyt, nebenoriu grindims tarnauti, noriu eit, trint ir galvos sau nesukt blush2.gif
O jei medines susidėsim tai jau saugot reiks, nes yra keli išėjimai laukant į terasą, iš patirties žinau, kad zujama iš ten pirmyn atgal nenusiaiunant ir nekeičiant avalynės, tai kam man nervintis? bus plytelės - rami galva, praėjai su šluota ir ramu.
O dar šildomos grindys - per medį vis tik ne taip jaučiasi kad šildoma...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 05 04, 15:42)
O jei medines susidėsim tai jau saugot reiks, nes yra keli išėjimai laukant į terasą, iš patirties žinau, kad zujama iš ten pirmyn atgal nenusiaiunant ir nekeičiant avalynės, tai kam man nervintis? bus plytelės - rami galva, praėjai su šluota ir ramu.
O dar šildomos grindys - per medį vis tik ne taip jaučiasi kad šildoma...

Tai natūraliai dėvėsis ir viskas smile.gif. Gražių kilimėlių pasitiesit wink.gif.
Šildomos grindys ir neturi būti jaučiamos, nes jei bus jaučiamos, tai namuose kaip pirtyje bus biggrin.gif. Nebent kiaurą namą pasistatėte... Jei namas sandaresnis, tai realiai tos plytelės nebus šiltos, tik gal vos vos drungnos - nieko panašaus į vonios šildomas grindis. Jeigu mėgstate pavaikščioti namuose basomis, ta prasme be šlepečių, tai šaltos tos plytelių grindys bus net ir šildymo sezonu, apie nešildymo sezoną net nenorėčiau pagalvot... brrrr.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 05 04, 15:49)
Tai natūraliai dėvėsis ir viskas smile.gif. Gražių kilimėlių pasitiesit wink.gif.
Šildomos grindys ir neturi būti jaučiamos, nes jei bus jaučiamos, tai namuose kaip pirtyje bus biggrin.gif. Nebent kiaurą namą pasistatėte... Jei namas sandaresnis, tai realiai tos plytelės nebus šiltos, tik gal vos vos drungnos - nieko panašaus į vonios šildomas grindis. Jeigu mėgstate pavaikščioti namuose basomis, ta prasme be šlepečių, tai šaltos tos plytelių grindys bus net ir šildymo sezonu, apie nešildymo sezoną net nenorėčiau pagalvot... brrrr....  biggrin.gif


na namą lyg sandarų pastatėm, visus pliusų testus praėjo, kas čia žino kaip su tom grindim bus, nes dabar palaikom tik 16laipsnių tem., grindys praktiškai šaltos.

Ech...nors persiplėšk, noriu ir to ir ano smile.gif
Atsakyti
Del medzio imitacijos plyteliu ir paminetu neturalaus medzio baldeliu/balkiu/langu yra toks reikalas, kad kai ant grindu medis, baldai ir kt. graziau ziurisi ne mediniai, o jei ir mediniai, tai abieju atspalviai turi dereti arba vykusiai kontrastuoti.
Visada paprasciau medi derinti ne su medziu mirksiukas.gif T.y. kontrastas labiau pasiteisina nei tos pacios materijos derinimas: jei betonas ar akmuo - prie ju grazu medis, nes jis atsiskleidzia savo spalva, faktura/netura smile.gif , jei ant grindu medis - jo nereiktu isbalansuoti su dar daugiau skirtingo medzio visur kitur...arba tie medziai turi graziai dereti, kas nera labai paprasta igyvendinti...va... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 gegužės 2016 - 15:05

Pasisakys temos sienų bagetų - dekoratyvinių profilių, apvadų (kaip pavadinsi) atstovė biggrin.gif panelėm šitų nevadinčiau, panelės yra ištisi filinginiai skydai, kuriais dengiama siena iki pusės arba sienos ir lubos net, pvz. angliškuose dvaruose.
Taip taip,aš pamaniau,jog klausia apie apatine dalį biggrin.gif kur ir buvo ištisiniai skydai kaip sakot wink.gif
Papildyta:
Beje, MamaSandra, aš už medines grindis smile.gif
Atsakyti