Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine

QUOTE(RamintaSu @ 2014 09 14, 13:44)
Turime 2 kambarių butuką + virtuvė. Nusprendėme virtuvę perkelti į vieną iš kambarių ir padaryti virtuvę - svetainę, kad galėtume padaryti du miegamus kambarius (vieną sau, o kitą vaikučiui).
Gal turite puikių idėjų? Ar ką nors galėtumėte patarti?
Padiskutuokime  4u.gif

virsuje net geru schemu yra, siame ir aname psl. thumbup.gif

dekite plana, tuoj sugriausime draugiskai, juk ne sau tongue.gif

QUOTE(kringeliux @ 2014 09 22, 17:30)
Sveikos,

Mes irgi ką tik nusipirkom naujus namučius. Kadangi butas senos statybos name, tai virtuvė laabai mažytė. Norėtume jungti su šalia esančiu kambariu, tačiau kol kas dar net nežinom nuo ko pradėti. Taigi, norėjau pasiklausti, gal kas turite/naudojatės kokia programėle, kurioje būtų galima pasibraižyti buto planą, baldų išdėstymą? Taip pat, nuo ko reikėtų pradėti? Ar verta konsultuotis su dizaineriu tokiais klausimais?
Labai ačiū už atsakymus  4u.gif

paguuglinkite, teks isbandyti ne viena, kol pagausite kuria nors jums tinkancia.


del griovimo, mano patarinmas toks, girdejau is vienos architektes: pasamdyti profa, padaryti kaip reikia, kai ateis komisija, bla-bla bla susimoketi bauda ir toliau ramiai gyventi. nes del tu 51proc gyventoju doh.gif
Atsakyti
Įdomu kokio dydžio bauda ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2014 09 30, 13:06)
Įdomu kokio dydžio bauda ax.gif  4u.gif

reiktu architektu klausti. ten buvo kalbama apie senamiescio butu remontus, kad negaima langus platinti, istorinis paminklas ir t.t. sako padarom, paskui "oj-oj-oj" bedaaaa... bauda susimoka, bet atgal dar sake nei karto neatstatinejo langu. aisku kalbama buvo prie 10-15 emtu... dabar nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 09 30, 18:01)
reiktu architektu klausti. ten buvo kalbama apie senamiescio butu remontus, kad negaima langus platinti, istorinis paminklas ir t.t. sako padarom, paskui "oj-oj-oj" bedaaaa... bauda susimoka, bet atgal dar sake nei karto neatstatinejo langu. aisku kalbama buvo prie 10-15 emtu... dabar nezinau 4u.gif

na reiktų kokį įstatymą išsikelt ir pasižiūrėt dėl tų baudų dydžių. Aš nerizikuočiau, nes bent jau kaimynų besigriaunančių praktika rodo, kad susirenka tuos parašus. Per vargus, bet gauna. O kas be leidimo griovėsi, kai jau buvo tikimybė būti paskųstiems, nenorėdami baudos gaut, ėjo paskui ir vistiek rinko tuos parašus. Matomai ne toki maža ta baudelė.
Atsakyti
Įstatymo pataisa buvo nuo 2010 spalio priimta. Baudos, jei nebaustas - 2 - 10 tūkst. Lt, jei jau kokių administracinių nuobaudų turi, tai gali ir 25 tūkst. Lt siekti... Nemažai...

O ir dėl susitvarkymo vėliau, tai betkokiu atveju per kaimynus matyt reiks eiti, tik arba pas labai piktus, kad iš anksto neatsiklausėm.. arba pas mažiau piktus, tipo kad iš anksto informuojam, kad keletą dienų jų butų sienos drebės...

Beje, o toks klausimas, jeigu viską darai legaliai, surenki parašus, turi planą, gauni savivaldybės leidimus ir begriaunant sieną pas tave, pas kamynus nuo sienos atšoka tinkas na ar įskyla... Tai kas dabar bus kaltas dėl to? Ar neteks paskui dar mums ir kaimynų bute remontą padaryti??

Na ir klausimėlis toms, kurios griovė sienas teisėtai - kiek maždaug kainuoja projektas ir leidimų gavimas??
Atsakyti
QUOTE(kringeliux @ 2014 10 02, 18:21)
Įstatymo pataisa buvo nuo 2010 spalio priimta. Baudos, jei nebaustas - 2 - 10 tūkst. Lt, jei jau kokių administracinių nuobaudų turi, tai gali ir 25 tūkst. Lt siekti... Nemažai...

O ir dėl susitvarkymo vėliau, tai betkokiu atveju per kaimynus matyt reiks eiti, tik arba pas labai piktus, kad iš anksto neatsiklausėm.. arba pas mažiau piktus, tipo kad iš anksto informuojam, kad keletą dienų jų butų sienos drebės...

Beje, o toks klausimas, jeigu viską darai legaliai, surenki parašus, turi planą, gauni savivaldybės leidimus ir begriaunant sieną pas tave, pas kamynus nuo sienos atšoka tinkas na ar įskyla... Tai kas dabar bus kaltas dėl to? Ar neteks paskui dar mums ir kaimynų bute remontą padaryti??

Na ir klausimėlis toms, kurios griovė sienas teisėtai - kiek maždaug kainuoja projektas ir leidimų gavimas??

Priklausomai nuo to kiek nori griauti, projektas nuo 300 euru, ekspertize 90 euru, o toliau projekto igyvendinimo kaina. Metalines sijos labai brangios
Atsakyti
QUOTE(kringeliux @ 2014 10 02, 19:21)

Beje, o toks klausimas, jeigu viską darai legaliai, surenki parašus, turi planą, gauni savivaldybės leidimus ir begriaunant sieną pas tave, pas kamynus nuo sienos atšoka tinkas na ar įskyla... Tai kas dabar bus kaltas dėl to? Ar neteks paskui dar mums ir kaimynų bute remontą padaryti??



man nordos žmoniškumo vardan jei pas kaimyną nuo jūsų veiklos skilo siena tvarkyt jums...
nes kitaip kodėl aš turėčiau sutikt kad jūs griautumėt siena, kad man paskui skils ir man dar ieškotis kas sutvarkys dėl jūsų pinigus ir laika gaišt.... mes kai savo laiku drėm perevarota 2 aukšte, tai tinko gabalas krito kambaryje po mumis , labai pasisekė ns ten bute lovoj gulinti... per pora metrų nudribo, žmogu išgazdinom.. nu nulėkė darbininkas užtaisė... lubas karta pradažė ir viskas...
Atsakyti
Pasidalinkit patirtimi - kokio dydžio name turėtų būti virtuvė-valgomasis-svetainė bendroj patalpoj?Kambaryje būtų židinys ir dar išėjimas į terasą.Norim optimalaus dydžio,kad būtų pakankamai erdvu ir nesuspausta,bet tuo pačiu ir ne salė g.gif Bute gyvenant sunku įsivaizduoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 04 27, 23:10)
Pasidalinkit patirtimi - kokio dydžio name turėtų būti virtuvė-valgomasis-svetainė bendroj patalpoj?Kambaryje būtų židinys ir dar išėjimas į terasą.Norim optimalaus dydžio,kad būtų pakankamai erdvu ir nesuspausta,bet tuo pačiu ir ne salė  g.gif Bute gyvenant sunku įsivaizduoti.  biggrin.gif

Mano bute svetaine-virtuve uzima 24 kv.m - ir man mazoka erdves verysad.gif
Tai kad name - ypac jei dar ir zidinys - minimum 30 - normal 35, o geriau 40 reiketu.
As tai (turint galimybe) ir 50 nepagaileciau, nes megstu dideles laisvas erdves blush2.gif Bet jus saliu nenorite, tai kad, manau, 40 butu pats tas. IMHO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2016 04 30, 00:45)
Mano bute svetaine-virtuve uzima 24 kv.m - ir man mazoka erdves verysad.gif
Tai kad name - ypac jei dar ir zidinys - minimum 30 -  normal 35, o geriau 40 reiketu.
As tai (turint galimybe) ir 50 nepagaileciau, nes megstu dideles laisvas erdves blush2.gif Bet jus saliu nenorite, tai kad, manau, 40 butu pats tas. IMHO smile.gif

Norim optimalaus varianto,kad nebūtų perdaug nereikalingo/nenaudojamo ploto,bet tuo pačiu ir kad nebūtų suspausta,kad laisvai nuo stalo pakilti galėtų ir nesitrinti pasieniais biggrin.gif Pasipaišę esam apie 44 kv.m.,buvau suabejojusi ar ne per mažai,bet matau,kad bus pats tas smile.gif Virtuvės baldus planuojam kampu palei dvi sienas,be jokių salų ar išsikišimų. ax.gif
Atsakyti

Sveikutės, 

pradėjome remontą virtuvėje ir susidūriau su dilema - ar gartraukį palikti su išėjimu į ventiliacijos angą, ar pirkti su keičiamomis kasetėmis? Gal galit pasidalinti atsiliepimais - už ir prieš? Kuris praktiškiau?

Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 04 30, 16:25)
Norim optimalaus varianto,kad nebūtų perdaug nereikalingo/nenaudojamo ploto,bet tuo pačiu ir kad nebūtų suspausta,kad laisvai nuo stalo pakilti galėtų ir nesitrinti pasieniais  biggrin.gif Pasipaišę esam apie 44 kv.m.,buvau suabejojusi ar ne per mažai,bet matau,kad bus pats tas  smile.gif Virtuvės baldus planuojam kampu palei dvi sienas,be jokių salų ar išsikišimų.  ax.gif


mes irgi po buto sunkiai įsivaizdavom tą erdvę, dabar svetainė + virtuvė be šalia esančio 9 m2 tambūro 35 m2, taip pat išėjimas į terasą net du jie, tai erdvės pakanka, dar pas mus lubos aukštos, tai reikia pamastyt kaip ta erdve apstayt, nes kaikurios tuščios sienos erzina, tai jei su židiniu ir be virtuvės salos, tai ~40 m2 pats tas. Dar virtuvė kampu vietos jums sutaupys mirksiukas.gif
Atsakyti