Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - ką rekomenduojat?

Ieskom kur gamintis vonios baldus. Gal kas is vilnieciu esat gamine paliuciobaldai.lt? Kazi kaip kokybe? Vieni pazistami sake, kad nevelavo, viskas tvarkingai buvo atlikta, mum kaina nebloga irgi pasiule.. g.gif
Atsakyti
Geri gamintojai iš Klaipėdos, gamina visus nestandartinius baldus. Pabraižo 3D vaizdą. Taikos pr. 24 smile.gif

www.facebook.com/junekabaldai
Atsakyti
QUOTE(dykumos rožė @ 2016 03 02, 12:30)
Sveikos,

Prašau pasidalinkit atsiliepimais apie baldžius dirbančius su medžio masyvu.

Nerandu British Country arba British Colonial parduotuvėse, o dar ir erdvė ne taip lengvai apstatoma (įsirenginėju palėpę). Ko gero, geriausias sprendimas būtų nestandartinių baldų gamyba.

Gal kas turėjot patirties su medziobaldai.lt Aurimu Sakalausku?

Vilgma?

Evaldo baldai?

Gal rekomenduotumėt ką nors kitą? construction.gif

O gal matėt ką nors panašaus prekyboje?

https://www.pinteres...36853045100461/

Dairausi ir aš smile.gif man rekomendavo http://www.medisline.lt, http://www.akai.lt, kreipiausi į Virekta dėl virtuvės, dar galvoju...
Atsakyti
Sveikos merginos. Ieskom virtuves baldu gamintoju. ax.gif Gal turite kokiu atsiliepimu apie Currus? smile.gif

Atsakyti
Gal turite atsiliepimų apie "Olideja "???
Atsakyti
Sveiki, jungiuosi ir aš į Jūsų gretas sprendžiant sunkius uždavinius renkantis gamintoją ir aiškinantis savo norus dėl virtuvės doh.gif 4u.gif
Surinkau visą sąrašą gamintojų (ačiū šiam forumui) ir pradėjau siuntinėti. Laukiu...nekantriai laukiu paskaičiavimų. O kol kas dalinuosi Daimiros nedaugžodžiavimu doh.gif
Sveiki,
Virtuves baldu preliminari kaina su dazytais klasikinio stiliaus fasadais,apie 3900€.
Pagaminimo terminas apie 8 savaites.


Kažkaip esu pripratusi, kad daug klausimų užduoda, jei kas neaišku, paaiškina kuo skiriasi vienos medžiagos nuo kitų. Čia - nieko. Kas į tą kainą įeis doh.gif Rašiau jiems toliau, tai vėl trumpi atsakymai. Neva reikia tikslesnių matavimų.

Kol kas gavau tik du atsakymus iš minėtos Daimiros ir Meistrų baldų. Pastarieji tai daug tikslino. Kadangi ir projektą pačios pabraižytą nusiunčiau ir patinkančios virtuvės pvz., tai tikslinosi, ar norėsiu su tuo ir anuo, ar skaičiuoti tą ir tą. Kažkaip dėmesys jaučiamas.

Kaip supratau iš kai kurių postų, kad per daug noriu, kad jie visi tokie nedaugžodžiaujantys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miklioji @ 2016 06 26, 20:14)

Kaip supratau iš kai kurių postų, kad per daug noriu, kad jie visi tokie nedaugžodžiaujantys unsure.gif

Aš manau šitoj vietoj ties jais daug ir nesigilinkit. Jei toks bendravimas, vadinasi Jūsų, kaip klientės jiems nereikia. Ir tai ne Jūsų, o jau jų problema, nes pinigai nueis kitiems. Susitelkit į kitų baldininkų paiešką, atsirinksit ir pagal bendravimą, ir pagal kainą.
Atsakyti
Jei gamintojus pagal pliurpalus renkasi, tai "kreivarankis " su saldžiu liežuvėliu - fantastiškas meistrelis išeina.

Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2016 06 27, 14:07)
Jei gamintojus pagal pliurpalus renkasi, tai "kreivarankis " su saldžiu liežuvėliu - fantastiškas meistrelis išeina.

Svarbu ne pliurpalai, o bendravimo kultūra ir informatyvumas. O jeigu tos informacijos nulis, jei bendraujama atmestinai, neįsigilinant, tai iš tokio meistrelio irgi gali sulaukti ne itin tenkinančio rezultato.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 06 27, 14:15)
Svarbu ne pliurpalai, o bendravimo kultūra ir informatyvumas. O jeigu tos informacijos nulis, jei bendraujama atmestinai, neįsigilinant, tai iš tokio meistrelio irgi gali sulaukti ne itin tenkinančio rezultato.

visiškai pritariu drinks_cheers.gif Komunikacija turi vykti tam, kad būtų tiksliai išsiaiškinti kliento lūkesčiai iš pat pradžių. Aš nekalbu apie gražbylystes ir oratorinius sugebėjimus, o paprasčiausią paaiškinimą kas įeiną į paskaičiuotą kainą ax.gif Gamintoją rinksiuosi pagal geriausią kainos ir kokybės santykį, ne pagal gebėjimą kalbėti biggrin.gif
Atsakyti
... bet kaina pateiks pirmiausiai, o kokybė pasimatys tik sumontavus. smile.gif))
Ivairių gamintojų yra, užsiroviau ir ant rekomenduotų, kurie pagal mano projekta paskaiciavo - 5000. Ir ne maziau. Nei kas- nei kaip.
Taciau po to, likimas suvede su gamintoju, kurio samatoj visi varzteliai pavaizduoti. Kokybiškas, net per didelis krapštukas. Eilė ilgoka buvo

QUOTE(Miklioji @ 2016 06 28, 06:17)
visiškai pritariu drinks_cheers.gif Komunikacija turi vykti tam, kad būtų tiksliai išsiaiškinti kliento lūkesčiai iš pat pradžių. Aš nekalbu apie gražbylystes ir oratorinius sugebėjimus, o paprasčiausią paaiškinimą kas įeiną į paskaičiuotą kainą ax.gif Gamintoją rinksiuosi pagal geriausią kainos ir kokybės santykį, ne pagal gebėjimą kalbėti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 06 28, 08:58)

Taciau po to, likimas suvede su gamintoju, kurio samatoj visi varzteliai pavaizduoti. Kokybiškas, net per didelis krapštukas. Eilė ilgoka buvo


kontaktai?
Atsakyti