Įkraunama...
Įkraunama...

Tinkavimo gipsiniu tinku ypatumai

QUOTE(Lilajar @ 2008 02 20, 12:38)
O tai jums pirmiausia tinkavo ar gipsa prie lubu suko?

Turetu pirma istinkuoti o poto gipsa sukti
smile.gif
padarius atvirksciai gipskartonis prisitraukia dregmes ir issigaubia .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 20 vasario 2008 - 10:42
QUOTE(korida @ 2008 02 20, 10:29)
Ant gipso kartono lubu negalima tinkuoti (ir dar 3cm  doh.gif ).Juk gipskartonio  lubos yra nepriklausomos konstruksijos ir nuo svorio ir vibraciju (pvz. nuo muzikos... ) po kiek laiko atsoks .
Nededant žyminiu- majaku tikrai nebus lygiai istinkuotos sienos  smile.gif  pasiimkit 3metru reika ir pmatysit kas ir kaip (duodu pridet i skrybele,kad nebus lygu)

patyrę tinkuotojai nenaudoja majakų ir tikrai lygu, gali dėti trijų ar kiek nori metrų reiką ir bus lygu, o nemokšos ir su majakais kreivai padaro

o dėl tinkavimo ant gipso karto, tai nelabai patariama nes nesusiriša, bet jei nutepama gruntu pvz betokontact, tai viskas ten laiko ir nuo muzikos tikrai neatšokinėja
Atsakyti
[quote=paiduke,2008 02 20, 12:43]
patyrę tinkuotojai nenaudoja majakų ir tikrai lygu, gali dėti trijų ar kiek nori metrų reiką ir bus lygu, o nemokšos ir su majakais kreivai padaro

Visi rimti tinkuotojai naudoja zyminius (metalinius ,kuriuos paskui isima ar is skiedinio pasidaro zymini (su statybom susijus 20metu) )
Sutinku,kad nemoksa ir su zyminiais nukreivos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 20 vasario 2008 - 10:52
[quote=Lilajar,2008 02 20, 11:38]
Matau, kad AZ pasipyle biggrin.gif , daug kas tinkuoja namucius ziema ax.gif

Tinkuotojai leido man patalpinti ju numeriuka cia, tai lietuviskas numeriukas: 860780345. Jie kalba rusiskai arba jeigu kas, rasykite man i AZ patarpininkausiu. mirksiukas.gif
Prisiminiau kaip vadinasi tinkas, su kuriuo tinkavo. Rigips, balti maisai su melynomis ir oranzinemis raidemis. Na ir galiu pasigirti, kad pirmas ir beveik visas antras musu aukstas jau isglaistytas biggrin.gif, nepasakyciau, kad yra nelygumu, arba, kad kazkas blogai. Laikas parodys. Man netgi gipskartono lubas vienoje vietoje tinkavo, buvo 2-3 cm perkritimas ant karkaso, nes gipsininkai prastai suvede kampus, reiketu ardyti visas kambario lubas doh.gif , o jie istaise.
[/quote]

O tai jums pirmiausia tinkavo ar gipsa prie lubu suko?
[/quote]

Pirmiausia tinkavo, paskui suko. Paskui tinkavo tas zemas vietas prie murloto biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2008 02 20, 11:43)
patyrę tinkuotojai nenaudoja majakų ir tikrai lygu, gali dėti trijų ar kiek nori metrų reiką ir bus lygu, o nemokšos ir su majakais kreivai padaro

o dėl tinkavimo ant gipso karto, tai nelabai patariama nes nesusiriša, bet jei nutepama gruntu pvz betokontact, tai viskas ten laiko ir nuo muzikos tikrai neatšokinėja


Majakai reikalingi islyginimui, o jie diejo kampus ant angokrasciu, o sienas padare be majaku. Ir nepasakyciau, kad jiems gavosi kreivai. Bent jau kaip matosi nuotraukoje, viskas ok mirksiukas.gif , o ant gipskartonio tinkavo tuo paciu principu, kaip deda gipskartoni po tinku, kur nelygumai, aisku, kad paciu lubu netinkavo 3 cm sluoksniu biggrin.gif
Papildyta:

patyrę tinkuotojai nenaudoja majakų ir tikrai lygu, gali dėti trijų ar kiek nori metrų reiką ir bus lygu,
QUOTE
o nemokšos ir su majakais kreivai padaro

man rteikejo staigiai istinkuoti katiline, neradau tinkuotoju, tai pasikvieciau viena firma, ekogipsas ar kazkas, dabar nepamenu. Tai su tais majakais dare, na lyg ir gyresi esa patyre, bet kai pati po ju bandziau glaistyti doh.gif , kosmaras doh.gif , tokios kreivos sienos, tokie nelygus kampai .Turejau atsisveikinti, tada situos pasirinkau. Aciu Dievui, kad tai buvo tik katiline. Ir majakai jiems nepadejo, kai rankos kreivos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2008 02 20, 10:50)
Visi rimti tinkuotojai naudoja zyminius (metalinius ,kuriuos paskui isima ar is skiedinio pasidaro zymini    (su statybom susijus 20metu) )
Sutinku,kad nemoksa ir su zyminiais nukreivos  smile.gif

labai klysti, mano pažįstami tinkuoja po 10-12 metų, vien tik tinkavime specializuojasi, tai jie taip atkalę rankas, kad visai majakų nenaudoja, pradėjo mokintis be majakų ne lietuvoj, ir taip priprato ir gaunasi super thumbup.gif gali atvažiuoti pas mus pažiūrėti, net popieriaus lapas nepralenda kai uždedi reiką, ir gulščiukas visur yra
va mums nepasisekė tik su glaistytoju, ištinkuota buvo tobulai lygiai, o jis viską sugadino, pilvų visokių pridarė verysad.gif bet dar yra pora sienų laiptinės neglaistyta, galima įsitikinti sienų lygumu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 20 vasario 2008 - 13:33
QUOTE(paiduke @ 2008 02 20, 14:33)
labai klysti, mano pažįstami tinkuoja po 10-12 metų, vien tik tinkavime specializuojasi, tai jie taip atkalę rankas, kad visai majakų nenaudoja, pradėjo mokintis be majakų ne lietuvoj, ir taip priprato ir gaunasi super  thumbup.gif gali atvažiuoti pas mus pažiūrėti,  net popieriaus lapas nepralenda kai uždedi reiką, ir gulščiukas visur yra
va mums nepasisekė tik su glaistytoju, ištinkuota buvo tobulai lygiai, o jis viską sugadino, pilvų visokių pridarė  verysad.gif bet dar yra pora sienų laiptinės neglaistyta, galima įsitikinti sienų lygumu


Taip. svarbu, kad glaistytu tie patys, kur tinkavo, tada tikrai padarys gerai. Man irgi glaisto musu tinkuotojai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 02 20, 15:33)
labai klysti, mano pažįstami tinkuoja po 10-12 metų, vien tik tinkavime specializuojasi, tai jie taip atkalę rankas, kad visai majakų nenaudoja, pradėjo mokintis be majakų ne lietuvoj, ir taip priprato ir gaunasi super  thumbup.gif gali atvažiuoti pas mus pažiūrėti,  net popieriaus lapas nepralenda kai uždedi reiką, ir gulščiukas visur yra
va mums nepasisekė tik su glaistytoju, ištinkuota buvo tobulai lygiai, o jis viską sugadino, pilvų visokių pridarė  verysad.gif bet dar yra pora sienų laiptinės neglaistyta, galima įsitikinti sienų lygumu

Tikriausiai niekada tie Jusu tinkuotojai nebuvo papuole ant ,,netiesaus muro''. smile.gif
Aisku, jei ismuryta pagal vaservoge tai gal ir galima ,,pusetinai'' gerai istinkuoti mazesnius plotus be,, majaku ir sniuru''.
Atsakyti
Ir man nesitiki, kad taip tiesiai tinkuoja, pagal tai kaip raso, kad popieriaus lapas i plysi netilptu tada jau ir glaistyti nereikia, tiesiog darant be majaku ir taip jau gerai issiglaisto pavirsius istisai. Aisku dirbant 10 metu is dienos ta pati gal ir gali ranka vietoje gulsciuko ir nivelyro dirbti, bet, kad pagauti per visa auksti ir per visa ilgi kreiva siena tai nesitiki.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 21, 14:19)
Ir man nesitiki, kad taip tiesiai tinkuoja, pagal tai kaip raso, kad popieriaus lapas i plysi netilptu tada jau ir glaistyti nereikia, tiesiog darant be majaku ir taip jau gerai issiglaisto pavirsius istisai. Aisku dirbant 10 metu is dienos ta pati gal ir gali ranka vietoje gulsciuko ir nivelyro dirbti, bet, kad pagauti per visa auksti ir per visa ilgi kreiva siena tai nesitiki.


Atvaziuokite pas mane, patikesite biggrin.gif , irgi netikejau. Aisku, kitas klausimas, gal jie tuos majakus dejo ,as gal nesureiksminau, bet kai ta kose vare ant sienu, tai kazkaip nepastebejau tu majaku, jie juos state tik ten ,kur as norejau daryti mineraliniu tinku, vonioje, bet paskui paskutiniu momentu persigalvojau. Reikes paklausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2008 02 21, 12:40)
Tikriausiai niekada tie Jusu tinkuotojai nebuvo papuole ant ,,netiesaus muro''. smile.gif
Aisku, jei ismuryta pagal vaservoge tai gal ir galima ,,pusetinai'' gerai istinkuoti mazesnius plotus be,, majaku ir sniuru''.

matę visokio mūro, kur tinko sluoksnis 3-4 cm dedasi kad pagauti kampą, ar gulščiuką

QUOTE(Vyckaju @ 2008 02 21, 13:19)
Ir man nesitiki, kad taip tiesiai tinkuoja, pagal tai kaip raso, kad popieriaus lapas i plysi netilptu tada jau ir glaistyti nereikia, tiesiog darant be majaku ir taip jau gerai issiglaisto pavirsius istisai. Aisku dirbant 10 metu is dienos ta pati gal ir gali ranka vietoje gulsciuko ir nivelyro dirbti, bet, kad pagauti per visa auksti ir per visa ilgi kreiva siena tai nesitiki.

gali atvažiuoti jei netikit, specialiai uždėjau gulščiuką kątik ir kišau lapą ir patikėkit netelpa, na bet tuščios kalbos su jumis, aš jų visai čia nereklamuoju, pakankamai jie darbo turi
jie daro kol gulščiukas gaunasi ir gulščiuką naudoja, rankoje neįmontuotas
Atsakyti
[QUOTE][quote=paiduke,2008 02 21, 22:05]
matę visokio mūro, kur tinko sluoksnis 3-4 cmdedasi kad pagauti kampą, ar gulščiuką[/QUOTE]
[QUOTE]gali atvažiuoti jei netikit, specialiai uždėjau gulščiuką kątik ir kišau lapą ir patikėkit netelpa, na bet tuščios kalbos su jumis, aš jų visai čia nereklamuoju, pakankamai jie darbo turi[/QUOTE]

g.gif Na ir as manau, kad jeigu kam nors kyla abejoniu ir mano, kad reikia isleisti 2-3 tukstancius lishnus garu surinkejams, kuriu reikes mineraliniam tinkui dziovinti ir majakams, as nieko pries biggrin.gif , bet nepatikesiu, kad gipsinis tinkas turiu tokiu savybiu ,kur atsiranda nelygumai, ir t.t. Netikiu, kad majakai pades isgauti geresni lyguma specams, kurie moka dirbti ir be ju. Cia tas pats kaip duok suaugusiam zmogui vaikstynes ir priversk ji vaikscioti. Kazin kaip geriau gausis ar paparastai su kojom ar su vaikstynem mirksiukas.gif ?
Atsakyti
geras daiktas tas majakas smile.gif. as dabar pats sau tinkuoju rotbandu, pirma karta gyvenime, be majaku net nebandziau nes nera kada treniruotis ant savu sienu, o su majakais svarbiausia, kad gaunasi islyginta siena vertikaliai is per visa sienos ilgi horizontaliai. aisku pati kokybe pradzioje siaip sau, toliau pagerejo, bet glaistant bus pataisyta. Faktas, kad kuo toliau dirbi tuo geriau sekasi ir net neabejoju, kad galima ir puiku rezultata pasiekti, tik deja name sienu per mazai ir tos jau baigiasi smile.gif Net neabejoju, kad dirbant kas diena ta pati darba ne vienerius metus tikrai galima tinkuoti ir "s glaza" vis patikrinant gulsciuku.
Atsakyti