Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

KALĖDŲ BELAUKIANT! newyear.gif santa2.gif newyear.gif


Toliau tęsiam diskusijas, gaminame, padedame vienos kitoms, patariame ir be abejo dalinamės receptais !

user posted image
(Nuotrauka Cipciuko)


* Mergaitės, kaip jau žinote, receptai su nuotraukomis ! santa2.gif

( Nuoroda į 19 temą. )

Sekmės virtuvėje ! santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 16 lapkričio 2009 - 14:54
Nu pati uzvedziau 20 tema pati ir pradesiu tema biggrin.gif
Taigi, per nakti atsyldziau kefyra, palikau per nakti kaip ir reikejo, nu gavosi - NEREALIAI ! blink.gif Tikrai labai skani varske gavosi blink.gif Is pradziu netikejau, kad taip ir gausis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 14, 14:57)
Nu pati uzvedziau 20 tema pati ir pradesiu tema  biggrin.gif
Taigi, per nakti atsyldziau kefyra, palikau per nakti kaip ir reikejo, nu gavosi - NEREALIAI !  blink.gif Tikrai labai skani varske gavosi  blink.gif Is pradziu netikejau, kad taip ir gausis  blush2.gif  4u.gif


siandien bandysiu ir as pasidaryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 14, 12:57)
Nu pati uzvedziau 20 tema pati ir pradesiu tema  biggrin.gif
Taigi, per nakti atsyldziau kefyra, palikau per nakti kaip ir reikejo, nu gavosi - NEREALIAI !  blink.gif Tikrai labai skani varske gavosi  blink.gif Is pradziu netikejau, kad taip ir gausis  blush2.gif  4u.gif



gal galima placiau,kas ir kaip g.gif nes idomiai skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 11 13, 18:34)
Sveika!
Nzn ar tokio ieskai.... idedu Sonatinos recepta, jei nori pamatyt foto, tai nueik i jos tema. Isbandytas, tikrai labai skanus!  thumbup.gif
PYRAGAS "TRUPINĖLIS"


Labai aciu, Renata!!!!
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 15, 14:03)
gal galima placiau,kas ir kaip g.gif nes idomiai skamba smile.gif


Paskaitinek nuo cia http://www.supermama...?...1687&st=552 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 15, 14:03)
gal galima placiau,kas ir kaip g.gif nes idomiai skamba smile.gif

Naminis riccota
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2009 11 15, 14:10)
Labai aciu, Renata!!!!


I sveikatele! bigsmile.gif
Kad tik pyragiukas pavyktu ir butu skanus!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 14, 12:57)
Nu pati uzvedziau 20 tema pati ir pradesiu tema  biggrin.gif
Taigi, per nakti atsyldziau kefyra, palikau per nakti kaip ir reikejo, nu gavosi - NEREALIAI !  blink.gif Tikrai labai skani varske gavosi  blink.gif Is pradziu netikejau, kad taip ir gausis  blush2.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif isbandziau ir as su tuo kefyru,metu atradimas cia man ax.gif,dar kai pas mus ir taip tos varskes nera pirkt ,labai super varskyte thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi thumbup.gif jau mislyju vel uzsipirkt kefyro ir prifarsiruot kamera hihihi.gif hihihi.gif
dar reiktu mascarpones surio recepta isbandyt g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 15 lapkričio 2009 - 23:02
QUOTE(daividija @ 2009 11 11, 11:53)
mascarpone suris
600ml liesos grietineles(25 %) pasterizuotos
1 v.s. svieziu laimo sulciu

I platu puoda ipilti kokius 3cm vandens,uzvirinti ir sumazinti ugni,kad vanduo tik letai virtu.
grietinele supilti i karsciui atsparu inda,tada imerkti i vandeni.Uzvirinti grietinele,maisant.kaitinti 15min.
Supilti laimo sultis ir toliau kaitinti,maisant letai,kol grietinele sutrauks(pasidarys panasu i varske).grietinele taps tirsta ir kietoka.
kai taps labai tirsta isimti is vandens puodo ir atsaldyti 20min.Tuo tarpu isklokite sieteli su dregnu merliumi.Surio nespauskite,tik supilkite ir palikite.kai visiskai atsals,padekite i saldytuva,uzdenge maistine plevele 24 val.
user posted image
Nuotrauka ne mano



As bandziau taip daryti, gal pries kokius 2 menesius. Recepta buvau radusi internete. Man nieko nesigavo, nezinau kodel. Gal grietinele buvo per riebi g.gif
Atsakyti
keista,kad mascarpone nesigavo g.gif nemanau,kad riebume reikalas...gal per mažai sulčių ir nesutraukė?
aš kažkaip ir nemačiau pas mus 25 proc. riebumo grietinėlės pirkti g.gif tik 35-36 ,13 ir 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 16 lapkričio 2009 - 11:22