Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

oi, w00t, nauja tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 04 28, 15:42)
kaip iš pasakos skamba tas sidabrinis fazanas, kuris auksinius kiaušinius deda  biggrin.gif


Sidabrinis fazanas
yra dar ir auksinis ir deimantinis ir baltų povų (tik dar ilgų uodegų neturi)ir paprastų ir vištų 25 veislės mirksiukas.gif tai ir yra mano hobis ir darbas. Aš juos auginu, veisiu,perinu, mainau ,parduodu -vienu žodžiu džiaugiuosi gyvenimu . Esu labai daug Lietuvos žmonių užkrėtusi paukščių virusu.

Beje, per daug metų, kai laikau tuos paukščius, nė sykio nevalgiau nei fazano, nei balandžio (turiu ir tokių balandukų, kur po kilogramą sveria) vis neišeina. Vis kam nors prisireikia ir nuperka auginimui.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 04 28, 14:10)
Sidabrinis fazanas
yra dar ir auksinis ir deimantinis ir baltų povų (tik dar ilgų uodegų  neturi)ir paprastų ir vištų 25 veislės  mirksiukas.gif tai ir yra mano hobis ir darbas. Aš juos auginu, veisiu,perinu, mainau ,parduodu -vienu žodžiu džiaugiuosi gyvenimu . Esu labai daug Lietuvos žmonių užkrėtusi paukščių virusu.

Beje, per daug metų, kai laikau tuos paukščius, nė sykio nevalgiau nei fazano, nei balandžio (turiu ir tokių balandukų, kur po kilogramą sveria) vis neišeina. Vis kam nors prisireikia ir nuperka auginimui.



nunu paskui praneša per žinias paukščių gripas, paukščių gripas... aišku iš kur biggrin.gif ir panašiai, kaip batsiuvys be batų, taip paukščių augintoja neragavus pačios paukštukų biggrin.gif

naminį paukštį ir kiaušį turėt... nu būtų bent tiek gerai..cage free hens... o dar jautį į draugiją.. biggrin.gif


Pietūs po 7 val nuo pusryčių ir po treniruotės:
vakarykštis faršo troškinys su kopūsto-salotlapių-gražgarstės-virto burokėlio salotom... nooommmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 28 balandžio 2013 - 15:18
QUOTE(" voresta " @ 2013 04 28, 11:45)
o kur ji dings? va pirmoji tema
ir lai kapstosi tie, kurie vėliau ateis.  Niekur ta informacija nedings. Sakyčiau rašant naujos temos pirmąją žinutę  , reikia sudėti jau baigtų temų nuorodas.

ištrina po kiek laiko admin pasibaigusias temas,palieka tokias išliekamąją vertę turinčias kaip kulinarija,rankdarbiai ir pan.

nusipirkau maximoje nerafinuoto kokosų aliejaus,visai skanu ir vienas biggrin.gif riešutukais kvepia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaspadine:): 28 balandžio 2013 - 15:45
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 04 28, 14:45)
ištrina po kiek laiko admin pasibaigusias temas,palieka tokias išliekamąją vertę turinčias kaip kulinarija,rankdarbiai ir pan.

nusipirkau maximoje nerafinuoto kokosų aliejaus,visai skanu ir vienas biggrin.gif riešutukais kvepia


thumbup.gif vienas jis geriau už kažkokius fefefe saldainius biggrin.gif

apie kokoso aliejų http://www.tropicalt...ons.com/faq.htm
apie refined vs unrefined http://www.livingthe...d-coconut-oil-3

Nebūtinai blogai yra naudoti refined kokoso aliejų, pilna informacijos, kad tai yra neblogas pasirinkimas, geriau nei kepti rapsuose ar saulėgrąžose. Aišku priklauso, kad processinimo metu buvo daroma tam aliejuj... amerikoj processed viena reiškia, kitur jau processed turi kelias reikšmes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 28 balandžio 2013 - 16:29
Sveikos merginos, valio nauji namuciai biggrin.gif
As po savatgalio, atsigavau Druskininkuose, pirtele, dziakuzis, baseinas, ech... Parlekem i kaimuka, vel reketas, kiausiniu kaimisku, kiaules tauku pora stiklainiu, grazus gyvenimas smile.gif
Gryzom i Kauna, baisiai noriu mesos, kepsiu kepeneliu blynus ir darysiu sviezias salotas. Numeciau dar 2 kilogramus. Mano diedas jau numete 10. Zodziu patenkinti abu.
Sutariau del avienos, tai jei ukininkas nepakiaulins tai rudeni gausim ciela avi biggrin.gif
Anyta pakraupus musu valgymo iprociais, ten anticholesteroline paranoja, vargeli, viska kuo liesiau, o vis pilnyn eina ir sveikatos neturi. Musu mityba jai didziausia nesamone. Sakiau tycia pasidarysiu cholesterolio tyrima, pakisiu lapa po nosim, lai ziuri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 04 28, 17:11)

Nebūtinai blogai yra naudoti refined kokoso aliejų, pilna informacijos, kad tai yra neblogas pasirinkimas, geriau nei kepti rapsuose ar saulėgrąžose.

apie tai aš ir kalbu. drinks_cheers.gif

Nerafinuotą, šalto spaudimo, perku iš "Sveikų produktų" litras ~70 lt, tik kaip delikatesą naudojam, laižom kaip medų. Kur ten jau maisto ruošimui..
Beje, norint mesti svorį , būtinai pradžioj reikia panaudoti būtent kokosų nerafinuotą aliejų (nors puslitriuką), nes ten yra seleno, kuris reikalingas tam procesui paleist.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 16:04)
Sveikos merginos, valio nauji namuciai biggrin.gif
As po savatgalio, atsigavau Druskininkuose, pirtele, dziakuzis, baseinas, ech... Parlekem i kaimuka, vel reketas, kiausiniu kaimisku, kiaules tauku pora stiklainiu, grazus gyvenimas smile.gif
Gryzom i Kauna, baisiai noriu mesos, kepsiu kepeneliu blynus ir darysiu sviezias salotas. Numeciau dar 2 kilogramus. Mano diedas jau numete 10. Zodziu patenkinti abu.
Sutariau del avienos, tai jei ukininkas nepakiaulins tai rudeni gausim ciela avi biggrin.gif
Anyta pakraupus musu valgymo iprociais, ten anticholesteroline paranoja, vargeli, viska kuo liesiau, o vis pilnyn eina ir sveikatos neturi. Musu mityba jai didziausia nesamone. Sakiau tycia pasidarysiu cholesterolio tyrima, pakisiu lapa po nosim, lai ziuri smile.gif



su Paleo mityba cholesterolis daug kam padidėja, bet tai absoliučiai nerodo nieko bloga biggrin.gif aišku užtektų tik paminėt kažkam, tai atžegnotų iš karto biggrin.gif

ir va žmonėms mityba baisi atrodo, bet kad žmonės energingi, tyrimai geryn, išvaizda geryn... ir vis dar netiki.o patys kojas pavelka vos, fat free valgydami..
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 04 28, 16:20)
apie tai aš ir kalbu.  drinks_cheers.gif

Nerafinuotą, šalto spaudimo, perku iš "Sveikų produktų" litras ~70 lt, tik kaip delikatesą naudojam, laižom kaip medų. Kur ten jau maisto ruošimui..
Beje, norint mesti svorį , būtinai pradžioj reikia panaudoti būtent kokosų nerafinuotą aliejų (nors puslitriuką), nes ten yra seleno, kuris reikalingas tam  procesui paleist.



nepamenu, kur skaičius esu.. apie vyrą ir žmoną, kad jie labai daug kokoso aliejaus sunaudoja, ir sveikatas susitvarkė, svoriai krito ...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 04 28, 18:04)
Sveikos merginos, valio nauji namuciai biggrin.gif
As po savatgalio, atsigavau Druskininkuose, pirtele, dziakuzis, baseinas, ech... Parlekem i kaimuka, vel reketas, kiausiniu kaimisku, kiaules tauku pora stiklainiu, grazus gyvenimas smile.gif
Gryzom i Kauna, baisiai noriu mesos, kepsiu kepeneliu blynus ir darysiu sviezias salotas. Numeciau dar 2 kilogramus. Mano diedas jau numete 10. Zodziu patenkinti abu.
Sutariau del avienos, tai jei ukininkas nepakiaulins tai rudeni gausim ciela avi biggrin.gif
Anyta pakraupus musu valgymo iprociais, ten anticholesteroline paranoja, vargeli, viska kuo liesiau, o vis pilnyn eina ir sveikatos neturi. Musu mityba jai didziausia nesamone. Sakiau tycia pasidarysiu cholesterolio tyrima, pakisiu lapa po nosim, lai ziuri smile.gif

smagus savaitgalis thumbup.gif
tai kiek kg tu jau numetei ? ir per kiek laiko?
mus šiandien anyta kvietė pietums -cepelinų,bet aš atsisakiau,tai ir šeimyna be manęs nevažiavo,o man ,,lomkės" prasideda-šiandien prie saldėsių žiauriai traukia,net naktį sapnavau,kad tokį gražų keksiuką suvalgiau su riešutu viduje ir dar pagalvojau,nieko blogo -čia pagal paelo principus iškeptas lotuliukas.gif
dar užmačiau sedindriukės bloge bananų -kokosų saldainius,tai net silpna pasidarė biggrin.gif
LumiLumi ,na,niekaip tau netilps ta ciela avis į šaldytuvą,reikės puse man atiduoti,nes aš arčiausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 04 28, 16:29)
smagus savaitgalis thumbup.gif
tai kiek kg tu jau numetei ? ir per kiek laiko?
mus šiandien anyta kvietė pietums -cepelinų,bet aš atsisakiau,tai ir šeimyna be manęs nevažiavo,o man ,,lomkės" prasideda-šiandien prie saldėsių žiauriai traukia,net naktį sapnavau,kad tokį gražų keksiuką suvalgiau su riešutu viduje ir dar pagalvojau,nieko blogo -čia pagal paelo principus iškeptas  lotuliukas.gif
dar užmačiau sedindriukės bloge bananų -kokosų saldainius,tai net silpna pasidarė biggrin.gif
LumiLumi ,na,niekaip tau netilps ta ciela avis į šaldytuvą,reikės puse man atiduoti,nes aš arčiausiai  lotuliukas.gif



Gaspadine, būsena normali žinok. smile.gif Nepaguodžiau, bet taip turi būti. Angliavandenių gripas. Darai whole30? Atsilaikyk. Nedarai? Atsilaikyk. Organizmas persiorientuoja nebe cukrus ir krakmolus skaidyt o dirba su riebaliukais. Energiją kai vers iš riebaliuku, tai net galvoje šviesiau bus žinok. Reik ištvert.. sunku, tos lomkės kai nori KAŽKO dabar ir čia pat, įmanoma. smile.gif Kokoso alieaus jamk, nors suvalgius galvosi ''nu ne tai ko noriuu ''
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 04 28, 18:20)


Nerafinuotą, šalto spaudimo, perku iš "Sveikų produktų" litras ~70 lt, tik kaip delikatesą naudojam, laižom kaip medų. Kur ten jau maisto ruošimui..
.

tai taip išeitų,kad ir PC apsimoka pirkti,už 200 ml nerafinuotą 14,99lt tai litras išeina 74,95lt ir jokio atsiuntimo mokesčio
Atsakyti
aš siunčiuos iškart du litrus, kartais dar mamai puslitriuką, tai virš šimto litų perkant, siuntimo mokesčio nededa. Mamai širdies ritmas nustojo trikti nuo to aliejaus. Jau trečią puslitriuką laižo. O tai jau stimuliatorių žadėjo dėt.... šiemet jai 80 bus.
Atsakyti