Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Mano drauge tekejo tik baznycioj, o i zaksa susitvarkyti dokumentu nuejo po poros savaiciu paprasta darbo diena...Dabar ji -iene wink.gif Taip kad jei vestuviu diena eisit tik i baznycia, oficialia -iene tikrai busi be jokiu problemu wink.gif
Atsakyti
MonaLisa, as, pavyzdziui, gailiuosi, kad mokejom tuos 80Lt ir rinkomes dar civiline santuoka (ne del pinigu tongue.gif ) Dabar man daug sventiskiau ir iskilmingiau atrodo vien tik baznytine santuoka - galima ir baznycia pasipuosti, ir laiko daugiau TA diena... O cia - varyk i zaksa, paskui vel nusiiminek ziedus ir drozk i baznycia... unsure.gif Kazkaip kai nesem pareiskimus nepagalvojom, kad i ta zagsa galima ir kelios dienos po santuokos nueiti doh.gif
Atsakyti
bet matai kaip keista-mano mama man neduoda ramybes
ir vis zyzia,kad tuo paciu reik ir i zaksa nubegt (bet va forme
yra Wilmux ir sake,kad zakse Kaune jau seniai nebera vietu,
tik 09 11)as mamai sakiau, bet jezau marija neatstoja-tik
nespejau atsikelt, o ji jau ausis uzia kaip cia ka daryt laugh.gif
keista-kai isgirdo zinia, vos ne gaivint su amonjaku reikejo,
o paskui atsigavo ir va kaip puole laugh.gif mums gal ir gerai, nes
abu dirbam ir mokomes ir laiko ner....
mamos apgrindinis argumentas yra, kad santuoka baznycioj
nelabai tikra, bet cia matyt is to senojo mastymo, kai privalejo
visi i zaksa vaziuot g.gif
po keliu dinu po vestuviu nueisim mes i zakseli ir uzsiregistruosim smile.gif
Atsakyti
O ar gali liudininkais (tie kur santuokų rūmuose pasirašo) būti dvi merginos? Kaip sakant, po atstovę iš jaunojo ir naujosios pusės.
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 28, 07:19)
O ar gali liudininkais (tie kur santuokų rūmuose pasirašo) būti dvi merginos? Kaip sakant, po atstovę iš jaunojo ir naujosios pusės.


Liudininkai yra PORA! Nesvarbu - gali buti arabas koks vyras ir lietuve senele, bet turi buti V+M thumbup.gif Manau, i tave "skersai" paziures dauguma. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t.. Tai tau tikrai pasakys - gali buti M+M ar negali taip g.gif
Atsakyti
QUOTE (MonaLisa @ 2004 04 26, 06:56)
bet matai kaip keista-mano mama man neduoda ramybes
ir vis zyzia,kad tuo paciu reik ir i zaksa nubegt (bet va forme
yra Wilmux ir sake,kad zakse Kaune jau seniai nebera vietu,
tik 09 11)as mamai sakiau, bet jezau marija neatstoja-tik
nespejau atsikelt, o ji jau ausis uzia kaip cia ka daryt laugh.gif
keista-kai isgirdo zinia, vos ne gaivint su amonjaku reikejo,
o paskui atsigavo ir va kaip puole laugh.gif mums gal ir gerai, nes
abu dirbam ir mokomes ir laiko ner....
mamos apgrindinis argumentas yra, kad santuoka baznycioj
nelabai tikra, bet cia matyt is to senojo mastymo, kai privalejo
visi i zaksa vaziuot g.gif
po keliu dinu po vestuviu nueisim mes i zakseli ir uzsiregistruosim smile.gif

Būtų mano valia, pas mumi irgi zakso visai nebūtų. Nors ir nesu giliai tikinti, bet bažnyčioj vistik iškilmingiau. Ale kad vyras savo ex jau yra prie altoriaus vedęs, tai man ir nelieka pasirinkimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 04 28, 10:20)
QUOTE (MonaLisa @ 2004 04 26, 06:56)
bet matai kaip keista-mano mama man neduoda ramybes
ir vis zyzia,kad tuo paciu reik ir i zaksa nubegt (bet va forme
yra Wilmux ir sake,kad zakse Kaune jau seniai nebera vietu,
tik 09 11)as mamai sakiau, bet jezau marija neatstoja-tik
nespejau atsikelt, o ji jau ausis uzia kaip cia ka daryt laugh.gif
keista-kai isgirdo zinia, vos ne gaivint su amonjaku reikejo,
o paskui atsigavo ir va kaip puole laugh.gif mums gal ir gerai, nes
abu dirbam ir mokomes ir laiko ner....
mamos apgrindinis argumentas yra, kad santuoka baznycioj
nelabai tikra, bet cia matyt is to senojo mastymo, kai privalejo
visi i zaksa vaziuot g.gif
po keliu dinu po vestuviu nueisim mes i zakseli ir uzsiregistruosim smile.gif

Būtų mano valia, pas mumi irgi zakso visai nebūtų. Nors ir nesu giliai tikinti, bet bažnyčioj vistik iškilmingiau. Ale kad vyras savo ex jau yra prie altoriaus vedęs, tai man ir nelieka pasirinkimo sad.gif


Kasiopeja, bet dabar kazkaip jau galima su kunigais tartis ir antra karta baznycioj tuoktis g.gif
Atsakyti
Kas čia per tarimaisi. Bažnytinę santuoką išardyti galima tik tada, kai skyrybos yra vieno iš partnerių neištikimybės padarinys. Jokių kitų išlygų negali būti.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

Liudininkai yra PORA! Nesvarbu - gali buti arabas koks vyras ir lietuve senele, bet turi buti V+M thumbup.gif Manau, i tave "skersai" paziures dauguma. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t.. Tai tau tikrai pasakys - gali buti M+M ar negali taip g.gif

Va taip vat.
Paskambinau į Kauno CMB ir sakau ar gali liudininkais būti dvi moterys. Tyla. Sako, kad būna pora. Bet sakau man čia special occasion. Tada sako gali, bet svarbu, kad būtų du. Sakau ar kaip nors įstatimiškai tai reglamentuojama. Sako nea.

Vat.
Taip šviečiasi, kad mes laužysim nusistovėjusią tvarką ir pas mus bus dvi mergos biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 28, 10:10)
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

Liudininkai yra PORA! Nesvarbu - gali buti arabas koks vyras ir lietuve senele, bet turi buti V+M thumbup.gif  Manau, i tave "skersai" paziures dauguma. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t.. Tai tau tikrai pasakys - gali buti M+M ar negali taip g.gif

Va taip vat.
Paskambinau į Kauno CMB ir sakau ar gali liudininkais būti dvi moterys. Tyla. Sako, kad būna pora. Bet sakau man čia special occasion. Tada sako gali, bet svarbu, kad būtų du. Sakau ar kaip nors įstatimiškai tai reglamentuojama. Sako nea.

Vat.
Taip šviečiasi, kad mes laužysim nusistovėjusią tvarką ir pas mus bus dvi mergos biggrin.gif.

Įstatymuose tikrai nenurodyta, kokios lyties turi būti liudininkai wink.gif
Aš tai nematyčiau tame problemos. Koks kieno reikalas, gal mano geriausi draugai yra transseksualai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 04 28, 09:31)
Kas čia per tarimaisi. Bažnytinę santuoką išardyti galima tik tada, kai skyrybos yra vieno iš partnerių neištikimybės padarinys. Jokių kitų išlygų negali būti.

biggrin.gif

Galimos dar visokios išimtys (pvz. vienas iš sutuoktinių nuslėpė nuo kito, kad negali turėti vaikų ir pan.), bet mūsų atveju jos netinka. Teks gyventi nuodėmėj...
Atsakyti
QUOTE (hereja @ 2004 04 28, 11:14)

. Be to - reik jau 2 savaites iki vestuviu uzrasyti liudininkus + ju asm kodus ir t.t..

pirmakart girdziu blink.gif Musu niekas neklause, kas bus liudininkai, ir tikrai nereikejo pries dvi savaites ju asmens kodu pranesti...Ir siaip per pacia ta diena neikas is ju net pasu neprase blink.gif , tik paklause, ar turi asmens dokumenta bet parodyti net nepaprase..Nors gal apsikeite tvarka, ar kituose miestuose kitokia tvarka...As tuokiausi Kaune thumbup.gif
Atsakyti