Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

NA jūs ne trise skaitinėjate, aš irgi užklystu, tik kad jau baisu darosi, tai ojojoi, šeštadieni vestuvės, daiktai jau supakuoti, ryt liko scenarijų pasiskaitinėti, jau kaip pradedu bijoti, labiau nei per savo vestuves.
dėl taurių, tai aš tik nupirkau namie kai reikės jaunosios ieškoti ir reikės išgerti šampaną nes dugne bus raktelis, o šiaip taures su juokinga simbolika nupirkau nakčiai, šiaip aš galvoju labai daug pinigų tiems niekučiams išleidau, o kai pagalvoju, jog beveik tie visi niekučiai į šiukšlinė keliaus, tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivariene @ 2005 08 25, 21:36)
NA jūs ne trise skaitinėjate, aš irgi užklystu, tik kad jau baisu darosi, tai ojojoi, šeštadieni vestuvės, daiktai jau supakuoti, ryt liko scenarijų pasiskaitinėti, jau kaip pradedu bijoti, labiau nei per savo vestuves.
dėl taurių, tai aš tik nupirkau namie kai reikės jaunosios ieškoti ir reikės išgerti šampaną nes dugne bus raktelis, o šiaip taures su juokinga simbolika nupirkau nakčiai, šiaip aš galvoju labai daug pinigų tiems niekučiams išleidau, o kai pagalvoju, jog beveik tie visi niekučiai į šiukšlinė keliaus, tai  blink.gif

O dar pagalvok kad apie pusę tų niekučių gali visai nepanaudot biggrin.gif
Nesijaudinkit, bus gerai. Man didžiausias įvertinimas. dar vienas draugas užsiprašė kad kitasi metais pas jį piršliautume, bet turbūt teks atsisakyt...
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2004 03 30, 13:58)
mano vestuves vyko praeita vasara ir turejom liudininkus. bet jie buvo pasiruose kaip kokie pirsleliai: ir zaidimu, ir dovaneliu, ir dar visokiu idomybiu,tikrai liuks buvo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  mano liudininke yra sio forumo narys. parasyk jai zinute, gal rasit bendra kalba  wink.gif ji - rasiuks.



gal galetum papasakoti kokie zaidimai buvo sugalvoti, nes man irgi reiktu kaip pirslienei ka nors paorganizuoti
Atsakyti
na as turiu sioki toki scenariju, bet as gi jaunoji, ne man tas vestuves reikes vesti smile.gif

man tik idomu, kad tradiciskai tas taures dovanoja. tai pirsliai kaip suprantu? nes as labai noriu tokias gauti tongue.gif
Atsakyti
thumbup.gif labukas, mergaiciukes clap.gif jus tikrai ne trise, skaitom kasdien kas naujo kokiu nauju ideju thumbup.gif labai gerai kai tiek galveliu galvoja, kuria thumbup.gif
o as tai vakar su muzikantu savo buvau susitikus, atvaziavo tik laikus ir kas kur uzsirasyti, o prakalbejom pora valandu clap.gif thumbup.gif smagiai viska apsitarem ir papasakojo visokiu juoku jau is savo patirties clap_1.gif
niekaip nesugalvojam ka su pirsleliu daryti g.gif svesim kavinukeje, tai tas mazumele riboja, nes sake kokioj sodyboj lengviau suimprovizuoti tongue.gif o muzikantas tai tikrai liuks, turi viska pradedant lele vystymui baigiant sutana ir atsarginiu scenarijumi clap.gif
buvau mazumele uzsistresavus kaip ten kas pavyks, bet dabar kazkaip ramiau, nes tikrai viso scenarijaus neivykdysim (nes priruosta tai ten 4 o ne 2 dienom veiklos) matysim pagal situacija blink.gif thumbup.gif
Musu pirsliukai labai jauni, po 25 meciukus ir pirma karta, bet iskalbus ir isradingi, tai bus i ka pažiūrėt, o ir muzikantas nepescias tongue.gif
nu va pasiguodziau ir liuks viskas thumbup.gif clap.gif
SEKMES visoms sio savaitgalio svociutems clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2005 08 25, 15:23)
mergaites, o kas jauniesiems taures graviruotas dovanoja? pirsliai?
ar kas zinot apie toki dalyka?


Nebūtinai tas taures dovanoja piršliai.Per savo vestuves jas mums dovanojo mano mama.Buvau laiminga gavusi tokias taures.
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif Taigi aš jau ir po vestuvių.Atsigavau ir galiu parašyti, kad mums sekėsi neblogai.Atlikome viską, ką suplanavome.Žaidėmė, lošėme ir linksminomės.Labai patiko loterija.Kad ir ne viseims užteko, nes buvo apie 60 žmonių, o loterijos bilietų padaraiu 45, bet visiems labai patiko, visi juokėsi iš prizų.Viena moteriškė net užsirašė smulkiai kas ką laimėjo ir kas tai yra.Patiko pabroliams žaidimas su atsispaudimasi ir nuoga moterimi.O jauniesiems labai patiko žaidimas su kopūstais.Gerai įvertino ir žaidimą su ledukais.
Kadangi muzikantas vestuvėse buvo tik vieną dieną, tad antrąją dieną tejko daug kalbėti, daug žaisti ir neleisti liūdėti savo svečiams.
Labai visems patiko mūsų su piršliu persirengimas, kai visi ieško piršlių.Buvo labai daug juoko.
Laikraštis irgi reikalingas, nes žmonės labai skaitė ir domėjosi .
Tik gamtoje po ceremonijos nuotaiką sugadino fotografė.Nelinkėčiau nieka,m tokios moters, kuri mano pasiruoštus žaidimus gamtoje oinoravo.
Atsakyti
QUOTE
Labai visems patiko mūsų su piršliu persirengimas, kai visi ieško piršlių.

Jei ne paslaptis, kuo buvot persirengę?
QUOTE
Labai patiko loterija.Kad ir ne viseims užteko, nes buvo apie 60 žmonių, o loterijos bilietų padaraiu 45, bet visiems labai patiko, visi juokėsi iš prizų.

Ir dar prašau išduot vieną paslaptį- kokie prizai buvo? Aš irgi darysiu loteriją, bet vestuvės laukia dvejos blink.gif Nesinori kartotis
Atsakyti
Nersim, gal turi galutinį savo scenarijaus variantą? Atsiųsk, ką? būk gerutė, su visais prizais ir loterijom... Please ax.gif
Jaučiu kad kitais metais teks piršliaut pas vienus draugus, o jie šiose vestuvėse dalyvavo, tai bijau kad tiek naujų dalykų neprigalvosiu...
Ačiukas.
Atsakyti