Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(Zvaigzdziuke @ 2007 06 21, 12:42)
tokie klozetai labai populiarus uzsienyje, ir visai patogus.., taip reikia nuleisti ta rankena, o viduje spinteles imontuotas vandens bakas 4u.gif

Sakai, populiarūs? g.gif O aš pirmą kartą matau tokią nuotrauką unsure.gif. Atrodo juokingai biggrin.gif. Bet turėtų būti praktiškiau, negu plytelėmis apklijuotas mechanizmas - taisyti lengviau, ir net pakeisti visą mechanizmą galima nieko negriaunant. O gal ten iš viso paprastas bakelis, o ne potinkinis (nes per žemas potinkiniam) unsure.gif.
Atsakyti
kaip jums tokios plyteles?
http://www.eurotopas....php/pageid/163
puslapis euritopo streikuoja visa diena..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle_83: 21 birželio 2007 - 15:04
QUOTE(egle_83 @ 2007 06 21, 15:58)
kaip jums tokios plyteles?
http://www.eurotopas....php/pageid/163
puslapis euritopo streikuoja visa diena..


4u.gif Man patinka sitos plyteles, ypac tinkancios prie modernaus, jaunatvisko interjero. Sakyciau Disco stiliuko . Ir puslapiukas geras, matau neblogas pasirinkimas plyteliu "Eurotope" O koka tavo rodomu plyteliu kaina?
Atsakyti
Visai simpatiska vonia ax.gif
Gal kam patiks bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
radau dar fainesnes plyteles bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2007 06 21, 08:58)
Reikalinga firma kokybiškai pagaminti nemažą vonios spintelę 4u.gif  Gal kas liko patenkinti kurios nors firmos pagaminta spintele, lauksiu firmų pavadinimų (Vilniuje).

Nejaugi niekas nesigamino spintelių į vonią ir negali pasidalinti patirtimi g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avita: 22 birželio 2007 - 07:42
QUOTE(Elis@a @ 2007 06 21, 18:39)
4u.gif Man patinka sitos plyteles, ypac tinkancios prie modernaus, jaunatvisko interjero. Sakyciau Disco stiliuko . Ir puslapiukas geras, matau neblogas pasirinkimas plyteliu "Eurotope" O koka tavo rodomu plyteliu kaina?

Kiek pravaziavom parduotuviu, tai eurotope ir murestoj yra ka rintis. bent jau mums... Zinok, tikslios kainos nepamenu (pasakysiu antradieni), bet mazdaug taip: vienspalves didesnes plyteles apie 60lt kv.m., dekoriukai su gelytemis apie 40-50lt vnt., mazesni dekorai pigesni. zinau, kad kaina viena is priimtiniausiu buvo situ. buvo ir dar graziu plyteliu ten, bet jau kainos simtais litu...
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2007 06 22, 08:42)
Nejaugi niekas nesigamino spintelių į vonią ir negali pasidalinti patirtimi g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


mes gaminome 'Baldų gamoje'. Viskas labai normaliai buvo thumb_yello.gif . Bet prieš ~2 metus.
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2007 06 22, 08:05)
mes gaminome 'Baldų gamoje'. Viskas labai normaliai buvo  thumb_yello.gif . Bet prieš ~2 metus.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
niu ka moteros mano fronte va tokios tai ziniosssss - pagaliau turiu wc plytkas yahoo.gif yahoo.gif gerai kad treciadieni vakare jas parsivezem nes siandien jau atej meistriukas ir darbuojasi tease.gif tease.gif

aisku plykos ten eilines jokiu super duper, bet ale va galvos skausmo jau nebera irnesakyk.gif

niu shakes zinokit garaze grindu plytkas mes patys dedam, tai visa diena tarpus spakliavbau, a jomajoja koks darbas doh.gif jau rankas atsiploviau kokiems metams i prieki..pabrauki kurliuko ir vel isplauni, vel brauki ir vel isplauni..ir taip milijna kartu doh.gif
Atsakyti
Sakykit, o halogenus lubose galima 220w montuot? Ar būtina 12v ir transformatorius dėt mastau.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur galima butu apziureti vonios baldu foto (kad butu su stalu kur kraukle isistato).gal kas turit idomesniu foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 06 13, 18:55)
hmm, o as tai drysciau papriestarauti smile.gif nors daznoje foto nieko gero nematau, bet kai kuriuose randu kas patinka, ir esu dekinga isprotejusiai kad taupo mano laika, kuri praleisciau bevartant interjeru puslapius  4u.gif
o skaityti temas kur tik zinutes bent jau man nuobodu  doh.gif


As taip pat dekinga uz vienoje vietoje tiek sudetu nuotrauku 4u.gif Kurios man negrazios, tiesiog neziuriu, o tarp visu perziuretu puslapiu radau sau 2 savo svajoniu vonias thumbup.gif Aciu 4u.gif
Tik va atskiru wc kambariu pasigedau sad.gif
Atsakyti