Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

as gydytojos klausiau, kaip del svorio augimo?tai gydytoja paaiskino, kad tabletytes svorio neaugina, o didina apetita, taciau, jei valgysiu kaip iprastai valgius, svoris neaugs.
Atsakyti
Paneles, tos, kurios vartojat, kelinta pertraukos diena jums prasideda mmm? Nes man praejusi cikla prasidejo jau 1 diena, o siandien isgeriau jau 3placebo tablete ir vis dar nieko. 4u.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Enigma @ 2012 03 22, 21:08)
man mama sake kad sulieknejau biggrin.gif

bigsmile.gif Smagu thumbup.gif
QUOTE(ziviliukas25 @ 2012 03 26, 22:09)
as gydytojos klausiau, kaip del svorio augimo?tai gydytoja paaiskino, kad tabletytes svorio neaugina, o didina apetita, taciau, jei valgysiu kaip iprastai valgius, svoris neaugs.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
man mmm prasideda 3 4 dienomis...
Atsakyti
Sveikos! Vartoju ir aš šias kt.. Viskas lyg ir nieko, bet vis tas tepliojimas nepraeina verysad.gif informaciniame lapelyje parašyta, kad ilgainiui vartojant praeis, bet kiek tas ilgainiui? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungiuos ir as prie jusu 4u.gif
po savaites ir as turesiu jas pradeti gert, tai idomu.., busim turbut bandomais triusiais, nes info nelabai ka aoie jas randu
Atsakyti
Sveikos merginos...as taip pat noriu prisijungti prie jusu kompanijos ir paanalizuoti daylette pliusus ir minusus...ar kas patebejot jog sukelia apetita? Ir kaip su noru myletis? nes seniau vartodavau jaz, tai net pagalvoti nesinorejo apie tai, o kai prasidedavo menesines, tai kraustydavausi is proto doh.gif
Atsakyti
isgeriau jau 3 pakuote. nezinau man jos jau pradeda kelt itarimu verysad.gif o gal mano organizmas ju nepriima verysad.gif tikejaus, kad nors kiek patvarkys mano problematine veido oda, bet tik dvigubai blogiau doh.gif pirmaji menesi pratepliojo, savijauta buvo lb bloga. antra menesi lyg susitvarke buvau apsidziaugus, o trecia ir vel smarkus tepliojimai likus savaitei iki menesiniu ar cia jau pacios mmm nieko nebesuprantu. pilva tempia, skauda doh.gif doh.gif doh.gif apetitas tikrai pakiles. o nora myletis turbut slopina visos KT doh.gif
Atsakyti
Sveikos, geriu jau antra pakuote. jokiu salutiniu pokyciu kaip ir nejauciu, apart kad krutine padidejusi ir jautresne. menesines prasidejo isgerus 2 placebo tabletes. bet jos buvo labai negausios ir truko tik kelias dienas. ir tai visai kitokios nei iprastai. na ziuresiu kaip toliau bus. kol kas visai patenkinta jomis.
Atsakyti
na man pirmas menuo, apetitas tikrai didesnis, o ir pries mm tepliojimas,kazkoks tamsus, neramina, gal toliau geriant, to nebebus g.gif
siandien antra placebo tabletele gersiu,idomu, sutvarkys man sirgima, ar ir vel plauksiu doh.gif
tiesa, gal ne labai i tema, kvepuok.lt, galima uzsiregistruot, ir toki el primineja atsiuncia, bent jau man gerai,kai kiekviena vakara pypsedamas primena,jog tablete isgerciau
Atsakyti
Jau geriu trecia pakuote. Ir va pirma menesi tepliojo, po pirmuju mm tepliojimas baigesi. Man kaip tik apetitas sumazejo blink.gif ir krutine siek tiek jautresne! o siaip jokiu salutiniu poveikiu nera, kolkas patenkinta blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, manau sia sav sulauksiu mmm, tai pradesiu gert Daylette ir as. Tikiuosi priklausyti tam jusu procentui, kurioms salutiniai poveikiai nepasireiske biggrin.gif
o ziurekit, kaip del saugojimosi? Jei pradesiu tvarkingai pirma mm diena, galiu nuo tada pat ir nesisaugot kaip info lapelyje parasyta? Neimponuoja faktas, kad geriu KT isviso pirma karta gyvenime?
Atsakyti