Įkraunama...
Įkraunama...

Pinti ir lauko baldai

QUOTE(ruta** @ 2009 05 27, 11:38)
Labai faini baldai. Mes tokias kėdes vakar žiūrėjome Ermitaže Vilniuje, bet staliuko tai nebuvo. Sakyk o jus pirkote su staliuku ar atskirai ir kiek mokėjote (jei ne paslaptis) ax.gif

Labas. Panašių baldų mačiau kaune, OLLO BALDAI(www.ollo.lt) parduotuvėje. Tikrai nemažas pasirinkimas, Kaune tiek kitur nėra ir kainos labai normalios.
Atsakyti
man tos visokios lovos kaip patinka wub.gif bet jau čia reikia ir atitinkama isklypo ne 6 arų, kad šviesus būtų ir t.t.


o aš irgi norėjau iš tų plastikinių vytelių, bet mb labai medinių norėjo, tai nusileidau jam.
Atsakyti
o gal kur matet geleziniu, kaltiniu lauko baldu?
Atsakyti
g.gif As irgi ieskau lauko baldu, dabar kaip tik sezonas
rolleyes.gif Tiesa pasakius delto ir prisijungiau, nes is drauges girdejau kad cia geru patarimu buna wub.gif

Gal zinot konkreciai kur graziu surast blush2.gif
Atsakyti
o yra tokių baldų, kuriuos ir per žiemą galima būtų laikyt? g.gif nes nelengva juos iš ketvirto aukšto nusinešinėt į rūsį...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 09, 19:49)
o yra tokių baldų, kuriuos ir per žiemą galima būtų laikyt?  g.gif  nes nelengva juos iš ketvirto aukšto nusinešinėt į rūsį...

pas jus kaip suprantu neistiklintas balkonas? siaip daugiau maziau visus galima laikyti per ziema, galima juk apdengti juos kokia plevele, kad neuzlytu ar uzsnigtu ir viskas
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2008 08 12, 23:49)
Man labai grazu pinti baldai. Taciau nezinau nei kur ju galima isigyti (Senukus, Tomas Philips aplankiau, maciau bet noreciau suzinoti kur dar ju butu galima rasti) nei kaip juos priziureti. Gal kas turit ir galit pasidalinti patirtimi? Skaiciau kad jie bijo dregmes, saules spinduliu, juos reikia karts nuo karto lakuoti ir pan. Ir dar domina ar jie patogus, tvirti ir i ka atkreipti demesi juos perkant.


Apie prieziura domejausi, nieko sudetingo su dabartinem technologijom (apsauginiais lakais ir t.t.) cia galit pasiskaityti info
http://lt.lt.allcons...ex/article/4267 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 09, 21:49)
o yra tokių baldų, kuriuos ir per žiemą galima būtų laikyt?  g.gif  nes nelengva juos iš ketvirto aukšto nusinešinėt į rūsį...



siaip visi lauko baldai turi buti pritaikyti lauko salygoms, bet laikyti ziema tai nepatartina, nes kada sala dregme pleciasi, ir gali balda "suplesyti" bet nuo lietaus tai tikrai jiem nieko nenutinka, nes yra dengti tam tikromis atspariomis medziagomis.

O del nunesimo tai sien labai lengvuciai:

http://www.ato.se thumbup.gif


Atsakyti
sveikos mergaites prisijungiu ir as prie sios temos nes kaip tik dabar ieskom baldu terasai , todel noriu paklausti gal kas turit kietmedzio baldus ,kaip ju kokybe? bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.vadasiga.lt/
Atsakyti
As irgi siuo metu ieskau baldu i lodzija. Siandien buvau ir Senukuose, ir Jyske, dar keliose parduotuvese, bet nieko neradau. Beda ta, kad, jeigu patinka kedes, tai stalas gerokai per didelis, arba is vis parduoda visa komplekta. O man reikia tik dvieju kedziu ir nedidelio stalo. doh.gif
Gal kam buvo panasi situacija? Gal parekomenduotumet dar kokia firma?
Kazkaip man labai sudetinga su tuo buto irengimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pantherrra @ 2009 07 25, 23:09)
As irgi siuo metu ieskau baldu i lodzija. Siandien buvau ir Senukuose, ir Jyske, dar keliose parduotuvese, bet nieko neradau. Beda ta, kad, jeigu patinka kedes, tai stalas gerokai per didelis, arba is vis parduoda visa komplekta. O man reikia tik dvieju kedziu ir nedidelio stalo.  doh.gif 
Gal kam buvo panasi situacija? Gal parekomenduotumet dar kokia firma?
Kazkaip man labai sudetinga su tuo buto irengimu doh.gif

o kokiu ieskai?Mediniu, plastikiniu, metaliniu?Is nedideliu kiek ziurejau "uzkabino" sitos juodos grakscios metalines kedes ir staliukas ( tvirti ir patogus, net gaila , kad man dabar ju nereikia mirksiukas.gif ).Deja, Bauhof PC yra tik kai kuriuose miestuose.

user posted image
Atsakyti