Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinės idėjos namuose

Prasom girtis kokias netradicines idejas pritaikete kurdamos savo namus! Bus labai idomu paskaityti wink.gif
Atsakyti
Kolkas dar tik sukam galvas, ka cia idomaus sumascius rolleyes.gif todel ir man butu idomu paskaityt apie kitu mamyciu fantazija smile.gif
Atsakyti
Turiu toki rupesti. Turim pereinamus kambarius, norim padaryt tokia pertvara, kad jie taptu nepereinami. Tik labai noreciau, kad ta pertvara nors kiek praleistu shviesa, kad koridoriukas, kuris gautusi, nebutu aklinai tamsus neuzhdegus shviesos. Kazhkas patare daryt ja ish stikliniu blokeliu, dabar jau ju yra plonu , visokiu spalvu ir visai grazhiu, bet jie man vis tiek tarybiniais laikais kvepia - baseinais, tualetais ir sporto salemis.
Patarkit ka nors.
Atsakyti
QUOTE (raige @ 2004 03 05, 09:34)
Turiu toki rupesti. Turim pereinamus kambarius, norim padaryt tokia pertvara, kad jie taptu nepereinami. Tik labai noreciau, kad ta pertvara nors kiek praleistu shviesa, kad koridoriukas, kuris gautusi, nebutu aklinai tamsus neuzhdegus shviesos. Kazhkas patare daryt ja ish stikliniu blokeliu, dabar jau ju yra plonu , visokiu spalvu ir visai grazhiu, bet jie man vis tiek tarybiniais laikais kvepia - baseinais, tualetais ir sporto salemis.
Patarkit ka nors.

Mano uosviai oasidare pertvara is gipskartoniu, tai 2/3 nejuda, o 1/3 juda, gerai ir graziai atrodo. Siaip, nenorite ka nors is sirmu? Nes dabar maciau daug kur yra labai graziu... rolleyes.gif
Atsakyti
Darykite didiuli plokscia akvariuma itaisyta sienoje. akvariumas praleis sviesa ir atrodys ispudingai... aisku, tik jai megstat zuveles biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Virtuves baldus siulau rinktis vokiskus, mes uzsisakeme "Vokiski virtuves baldai", Ukmerges gatveje , Vilniuje Kainos tokios kaip geresniu lietuvisku o kokybe negaliu atsidziaugti, pasistateme kazkur pries menesi, bet as vis dar dziaugiuosi labai faini baldai.
Nu aisku pa kol kas is geresniu ir naujesniu baldu tik virtuve ir yra rekomenduoju.
Miegamajame turime italiskus atsivezeme is buto, na man vis dar patinka.
Pasiulykite gal kas kur ieskoti vonios baldu
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 03 05, 09:38)
Darykite didiuli plokscia akvariuma itaisyta sienoje. akvariumas praleis sviesa ir atrodys ispudingai... aisku, tik jai megstat zuveles biggrin.gif wink.gif

Cia tai jega!!! clap_1.gif Matei kur nors toki dalyka?
Atsakyti
jo, neblogai atrodo, bet matai, cia tik tiems, kurie megsta zuveles. gal kitus nervina ar ka, bet grazu ir stilinga.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 03 05, 09:45)
jo, neblogai atrodo, bet matai, cia tik tiems, kurie megsta zuveles. gal kitus nervina ar ka, bet grazu ir stilinga.... smile.gif

As isivaizduoju, kaip grazu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif , alia, kaip valyti??? g.gif Pas mus ir yra neuzbaigtas kambarys, lialiukui, bet siena isgriauta rolleyes.gif , dabar jau pagalvojam, kad truputi ne kas, nes vaikas negales uzsidaryti duru... g.gif . Na, bet kol jam prireiks savo kampo, bandysim ta problema isspresti rolleyes.gif
Atsakyti
Per NTV Mir sestadieniais 12.50 rodo tokia laida "Buto klausimas" (Kvartirnij vopros) - kaip sena. dazniausiai maza buto kambari dizaineriai pavercia nauju superiniu bustu - naujos sienos, baldai ir net aksesuarai. Ten tikrai galima visokiu ideju pasiziuret.
Atsakyti
Ideja su akvariumu labai gera. Tik jauchiu kiek toks kainuotu... blink.gif blink.gif blink.gif O del shirmu, tai noriu, kad ta pertvara truputi nors ir garsa sulaikytu, mat tame kambaryje bus musu miegamasis ir planuojamas antras vaikiukas tures ten ish pradzhiu miegoti.
Atsakyti
QUOTE (raige @ 2004 03 05, 10:11)
Ideja su akvariumu labai gera. Tik jauchiu kiek toks kainuotu... blink.gif blink.gif blink.gif O del shirmu, tai noriu, kad ta pertvara truputi nors ir garsa sulaikytu, mat tame kambaryje bus musu miegamasis ir planuojamas antras vaikiukas tures ten ish pradzhiu miegoti.

Tada tai jo, man ir patiko ta ideja su akvariumu, bet itariu ir kaina g.gif gera g.gif
Atsakyti