Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai


 i 
Subforumo "Namai" lankytojų patogumui šioje temoje leidžiama skelbti žinutes apie siūlomas/ieškomas paslaugas, susijusias su remontais (statybos, apdailos, namų tvarkymo ir pan.).
Kitokių paslaugų reklamavimas ar siūlymas nebus toleruojamas.

Skelbimų apie naudotus, nereikalingus daiktus (baldus, el.techniką ir pan.) vieta - Skelbimų lentos skyrelyje Kita.

Primename, kad firmoms ir bendrovėms forume galioja kitos reklamos sąlygos - joms siūloma užsisakyti reklamą baneriais, straipsniukais, galima siūlyti prizus fotokonkursams ir t.t. Dėl reklamos sąlygų galite kreiptis į forumo administraciją el.paštu: reklama@supermama.lt.

Taip pat prašome nekartoti to paties skelbimo - pasikartojantys skelbimai bus trinami be išankstinio įspėjimo.

Šioje temoje rašomi tik skelbimai. Diskusijoms yra skirtos šio subforumo temos, o klausimams - AŽ. Forumo dalyvių pasisakymai bus trinami iš anksto neįspėjus.


Sveiki smile.gif
Sukūriau temele, kur galima būtų pasidalinti gerų mestrų kontaktais, kurie kokybiškai atlieka savo paslaugas.
Nuo vasario pradedam remontuoti savo būtą, kaip tik ieskom meistrų... Gal galite pasidalinti kontaktais 4u.gif
Atsakyti
zinom gera plytelininka,jei reik,rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2008 12 13, 20:01)
zinom gera plytelininka,jei reik,rasykit i az mirksiukas.gif


reikia visos brigados meistru, kad galetu kaipalima greiciau padaryti kapitalini buto remonta doh.gif
Atsakyti
Ir mums labai reikia gero meistro, laukiu az 4u.gif Kuo skubiau
Atsakyti
Laba! 4u.gif Cia butu visa vidaus apdailos meistru brigada, gali dirbti ir vienas. Tiesiog reiketu paskambinti ir pasikalbeti. Kokybe manau tikrai garantuos, nes dirba atsakingai ir tvarkingai.Tel. xxxxxxxx Nes vienas is ju mano brolis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 17 gruodžio 2008 - 17:03
o ydomu kokie ykainiai plyteliu klojimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2008 12 17, 15:32)
o ydomu kokie ykainiai plyteliu klojimo? g.gif



kiek domejausi tai apie 45-55 lt uz kv m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata.o: 17 gruodžio 2008 - 14:45
45-55 uz kv? schmoll.gif tikrai pigiau!! tiksliai nepasakysiu bet 35-30 kiek zinau dabar max 40 lt/kv (vyras gris galesiu patikslinti)

jei reikia geru meistriuku tik rasykit i az mano vyras pats darbu vadovas suorganizuos mirksiukas.gif
Atsakyti
NA IR MAN ATRODO ,KAD 55DAUGOKA,PESKAMBINEJAU PER VISOKIUS SKELBIU,KAINA EINA TARP 30-40LT.KV.M
Atsakyti
taip,mano zinomas meistras irgi 35-60lt uz kvadrata ima
Atsakyti
Mano draugas daro visus buto apdailos darbus, taip pat smulkų remontą. Miestas Vilnius, jei sudomintų, kreipkitės į až. Mūsų buto pvz., kurį patys įsirengėm, galit rasti temoje Buto fotoalbumai - 6.
Atsakyti
vakar teko skaityti kaip žmonės už plytelių klojimą nuo 45lt/m2 nusiderėjo.... iki 15lt/m2! bigsmile.gif Todėl 40-50 lt kainos, tikrai jau praeitis, siūlykite savo kainas, nes daug meistrų tiesiog liko be darbo. (sorry tie kurie čia reklamuojatės, jums tokios 'tiesos' tikrai ne prie širdies, bet realybės nepaneigsi.
Atsakyti