Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužinė

Idomu Summer ar issirinkai ka nors? Man spinta tai pigiausiai paskaiciavo visdelto karaliski baldai ir mano minetas Valerijus.
Atsakyti
Mes susiradom firmelę (jos vadovas anksčiau SBA Balduose dirbo), tai sakė, kad furnitūra Brasoj tikrai nepigi. Jie turi tškų, kur dar pigiau perka. Mes užsisakėm pas juos virtuvės baldus, dar pabraižys drabužines ir keletą tamsių kambarėlių (ten tik lentynų iš pigiausios plokštės norėsim).
Atsakyti
QUOTE(Fikas @ 2005 08 11, 14:39)
Idomu Summer ar issirinkai ka nors? Man spinta tai pigiausiai paskaiciavo visdelto karaliski baldai ir mano minetas Valerijus.


Dar ne ax.gif Išsiunčiau savo kambario planą Valerijuj, Saditai ir Oltenai. Pastaroji net neatsiliepė. Sadita paskaičiavo 1900 + 250 už montavimą. Valerijus kainos nepasakė. Bet jaučiu, kad galiausiai viską darysiuosi Top linijoj. Čia man kolegė rekomendavo, kai išūžiau visai kontorai ausis, kiek man reikia visokių baldų namui ir kaip ant Lietuvos nieko nėr arba kainuoja nežmoniškus pinigus. Pas ją septinti metai namie ir virtuvės, ir vaikų kambarių, ir vonios baldai iš tos kompanijos ir sakė viskas kaip vakar sustatyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2005 08 16, 09:57)
Dar ne ax.gif Išsiunčiau savo kambario planą Valerijuj, Saditai ir Oltenai. Pastaroji net neatsiliepė. Sadita paskaičiavo 1900 + 250 už montavimą. Valerijus kainos nepasakė. Bet jaučiu, kad galiausiai viską darysiuosi Top linijoj. Čia man kolegė rekomendavo, kai išūžiau visai kontorai ausis, kiek man reikia visokių baldų namui ir kaip ant Lietuvos nieko nėr arba kainuoja nežmoniškus pinigus. Pas ją septinti metai namie ir virtuvės, ir vaikų kambarių, ir vonios baldai iš tos kompanijos ir sakė viskas kaip vakar sustatyta biggrin.gif



Na man Valerijus per dvi dienas spinta paskaiciavo, drabuzinei daugiau laiko uzima. Ypac kai jis atsiuncia viska nupiesta graziai su ismatavimai, tipo projektas. Tai kaina nebloga. Bet Karaliskuose balduose siek tiek pigiau pasiule.
Dabar ir as drabuzines uzklausas duosiu.
Siaip Oltena man atsake apie spinta per 3-4 dienas. Siandiena vaziuoju pas juos del virtuves komplekto projekto, tai bus matyt kaip ten jie bendrauja ir visas poziuris ir ispudziai.
Atsakyti
Norėčiau pakelti šitą temą.. bet kiek kitaip: Gal kas turite brėžinukų apie drabužinių išplanavimą?

Planuoju atitverti gabalą kambario, ne skaip miegamasis per didelis, ir padaryti vietoj spindų- drabužinę g.gif Gal kas atitvėrinėjote? ar žinote ką nors apie laikančiąją konstrukciją- geriau iš plieno? ar kitaip galima? g.gif
fantazija beribė ax.gif tai ir kankinuosi tongue.gif
Atsakyti
siame puslapyje yra siek tiek patarimu, kaip isirengti drabuzine:

http://www.karaliski...id=0&session=no
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.karaliski...id=0&session=no

7 - as žingsnis

Valio!! Jūs tapote savininku krūvos lentų, kurios beviltiškai užėmė visą Jūsų būsto laisvą plotą. Dabar priartėjome prie pačios idomiausios mūsų programos dalies. Neturėkite iliuzijų susirinkti spintą per vieną vakarą. Ruoškitės ilgam ilgam ilgam ir kruopščiam darbui. Beveik visos kompanijos, dirbančios su spintomis stumdomomis durimis, spintas surenka naudodamos kampukus, tačiau jei norite viską padaryti kokybiškiau ir patikimiau, naudokite eurovaržtus. Taigi, imame brėžinius ir aiškinamės, kur kokia spintos detalė turės būti. Jūs turėsite panaudoti visą savo lakią vaizduotę, arba ne visą, jei esate braižomosios geometrijos mėgėjas. Sėkmės!


Pasako apie firma tikrai labai sunkus geommetrinis darbas surinkt spinta . Oi negaliu as tu spinteriu ismones kartais skaityt 3 valandos darbo smile.gif ir drabuzine stovi smile.gif
Atsakyti
sestadienis... klausau bavarija per dangus...

labai labai labai... sunku surinkti drabužinę biggrin.gif valio.. ačiū už nuorodas, valio. tikiuosi kad nebus taip sudėtinga kaip aprašyme.. susiradau dėdę, kuris man padarys pertvarą- o visą kitą aš ir pati prie statybos.. lentynas kaip nors susipjausim senuokuose ir susidėsime biggrin.gif
Atsakyti
Jei jieskosi stumdomu duru parasyk i asmenine duodiu kur papigiai .
Nes mums taip paskaiciavo kad silpna daresi kainas pamacius smile.gif
O lentynas pigiausiai ermitaze pjauna ir laminuoja smile.gif
Atsakyti
Ačiū, žiūrėsim.. tik, kad miestai skiriasi.. tai daryt papigiai duris ir jas vežti turbūt tas pats išeis.. bet aš turiu tokios storos užuolaidinės medžiagos nemažai.. tai turbūt darysiu uždangą g.gif bet įdomu kaip su dulkėm bus.. ir spalva g.gif kitą savaitgalį atvažiuoja meistras, apsitarsimką daryt ax.gif
Atsakyti
smile.gif Jau diskutavom kažkurioj temoj apie drabužines. Mes darėmės UAB Drabužinių įranga, kaip ir sakė Bocija.
Kokybe patenkinti šiai dienai tongue.gif , kaip bus po kelių metų galėsiu parašyti 4u.gif
Beje, super tai, kad suprojektavo nemokamai ir dizaineris atvažiavo išmatuoti.
Na mes patenkinti biggrin.gif

http://www.closetmai...=1&limitstart=0

pasidairyki mergaites thumbup.gif
Atsakyti
O kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 03 sausio 2006 - 16:45