Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužinė

QUOTE(boruzzze @ 2014 04 16, 19:35)
lentynų aukščiai skirtingi. vienur palikti tvirtai prisukti, kitur palikti taip, kad būtų galima keist tarpų dydį. stalčiai visi vienodi - po 20 cm.
4u.gif  ačiū už gerus žodžius... ooo dėl stalčių kiekio tai pavydžiu.. man atrodo jų niekad nebūtų per mažai.. cool.gif

o jei ne paslaptis, kiek jums kainavo drabužinė (be surinkimo). norėtųsi žinot, į kokią sumą orentuotis ax.gif
Atsakyti
boruze, koks lentynu gylis? atrodo kad vienai eilei drabuziu sudeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2014 04 17, 08:50)
boruze, koks lentynu gylis? atrodo kad vienai eilei drabuziu sudeti  g.gif


QUOTE(boruzzze @ 2014 04 16, 15:30)
lentynos 32 cm gylio, taip pat ir stalčiai, džiaugiuosi kad nėra dvieilės, kaip kad būna standartiškai spintos, lentynos... sulankstau rūbus ir dar vietos lieka..  įėjimui bei apsisukimui irgi vietos pakanka..
kažkodėl ta drabužinė labai dukrai patinka  - joje nori žaist.. o kai dar nebuvo rūbai sukrauti, tai su draugėm lįsdavo parduotuvėm žaist...

Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 16, 21:23)
o jei ne paslaptis, kiek jums kainavo drabužinė (be surinkimo). norėtųsi žinot, į kokią sumą orentuotis ax.gif

neskaicuojant duru 1000 lt...vien iš tos sumos uz 6 stalčius 380 lt.

QUOTE(aprilia143 @ 2014 04 17, 07:50)
boruze, koks lentynu gylis? atrodo kad vienai eilei drabuziu sudeti  g.gif

32 cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2014 04 17, 12:40)
neskaicuojant duru 1000 lt...vien iš tos sumos uz 6 stalčius 380 lt.
32 cm  mirksiukas.gif

bigsmile.gif tai labai gera kaina. o jūs kokiam mieste? įdomu,kur vilniuje galima užsakyt tas plokštes pagal išmatavimus? o tie krašteliai žiūriu gražūs (laminuoti), juos irgi sutvarko?
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2014 04 17, 11:40)

32 cm  mirksiukas.gif




Aš galvoju drabužinėje visas ar bent dalį lentynų, skirtų drabužiams susidėti, daryti panašaus gylio, nes man nėra patogu dėti drabužius dviem eilėm smile.gif

Atrodo patogi jūsų drabužinė ir šaunu, kad patys sumeistravote 4u.gif

Teka, apie baldų gamybą čia diskutuota daug mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vinniepooh @ 2014 04 17, 16:06)
Teka, apie baldų gamybą čia diskutuota daug  mirksiukas.gif

ačiū, ne visas temas dar atradus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 04 17, 11:42)
bigsmile.gif tai labai gera kaina. o jūs kokiam mieste? įdomu,kur vilniuje galima užsakyt tas plokštes pagal išmatavimus? o tie krašteliai žiūriu gražūs (laminuoti), juos irgi sutvarko?

plungė wink.gif nupešus schemas parodėm, kurias vietas laminuoti, laminatas plastikinis.

QUOTE(vinniepooh @ 2014 04 17, 15:06)
Aš galvoju drabužinėje visas ar bent dalį lentynų, skirtų drabužiams susidėti, daryti panašaus gylio, nes man nėra patogu dėti drabužius dviem eilėm  smile.gif

Atrodo patogi jūsų drabužinė ir šaunu, kad patys sumeistravote  4u.gif

Teka, apie baldų gamybą čia diskutuota daug  mirksiukas.gif

man asmeniškai irgi nepatogu dviem eilėm, tad dab džiaugiuosi išskrausčiusi į vienaeilę spintą biggrin.gif
Atsakyti
merginos o is kokios plokstes darot drabuzines/spintas LMDP ar MDF
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 18 balandžio 2014 - 17:27
laba diena,
atnešu jums savo svajonę parodyti. esu labai patenkinta rezultatu. darėm dviese su vyru. išmatavimai 3mX1,5m kadangi patalpa didelė reikėjo daug plokštės virš 20kv. kaina beveik 1000lt šitos drabužinės. http://public.fotki....avitre/drabuin/
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2014 04 24, 15:24)
laba diena,
atnešu jums savo svajonę parodyti. esu labai patenkinta rezultatu. darėm dviese su vyru. išmatavimai 3mX1,5m kadangi patalpa didelė reikėjo daug plokštės virš 20kv. kaina beveik 1000lt šitos drabužinės. http://public.fotki....avitre/drabuin/

šaunuoliai thumbup.gif Tik klausimas, kodėl nedarėt papildomų "pribambasų", pvz kabyklos kelnėms? blush2.gif Iš tikro labai patogus dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2014 04 24, 15:24)
laba diena,
atnešu jums savo svajonę parodyti. esu labai patenkinta rezultatu. darėm dviese su vyru. išmatavimai 3mX1,5m kadangi patalpa didelė reikėjo daug plokštės virš 20kv. kaina beveik 1000lt šitos drabužinės. http://public.fotki....avitre/drabuin/

thumbup.gif šaunuoliai biggrin.gif ir veidrodis įtilpo thumbup.gif kokio gylio lentynas darėt? stalčių nebus?
Atsakyti