Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lovos

Sena tema


Toliau dalinamės patirtimi, patarimais ir pavyzdžiais biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos
Bandom uzisakyti lova ir susidureme su tokia problema - kelios firmos gamina lovas, bet siulo vietoj groteliu ciuziniui - plokste su 5 cm skersmens isgreziotom skylem, mazdaug toks variantas:

http://www.diforma.l...Diforma_231.jpg

kazkaip man keistai pasirode - cia praktiska? Yra kas tokia turi? Man regis groteles kazkaip patikimiau...? g.gif
Atsakyti
atsiprasau, jei ne i tema, bet noriu paklaust -ar nera temos visiems miegamojo baldams aptart, ne tik lovoms? ar tai daroma ir sioje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciute @ 2009 12 18, 11:52)
Sveikos, merginos
Bandom uzisakyti lova ir susidureme su tokia problema - kelios firmos gamina lovas, bet siulo vietoj groteliu ciuziniui - plokste su 5 cm skersmens isgreziotom skylem, mazdaug toks variantas:

http://www.diforma.l...Diforma_231.jpg

kazkaip man keistai pasirode - cia praktiska? Yra kas tokia turi? Man regis groteles kazkaip patikimiau...? g.gif

Man atrodo, kad cia su patalynes deze g.gif Hmh, mes butent tokios ir ieskome, butent su patalynes deze. bigsmile.gif . Kur cia gaminates? Jei galima, i az. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 19 gruodžio 2009 - 12:06
QUOTE(renaciute @ 2009 12 18, 11:52)
siulo vietoj groteliu ciuziniui - plokste su 5 cm skersmens isgreziotom skylem, mazdaug toks variantas:
Man regis groteles kazkaip patikimiau...? g.gif

Jei desite geresni ciuzini , tai jam per mazai vetiliacijos gali pelyti. Tai pat groteles lankstesnes ir tai ypac aktualu minkstesniems ciuziniams. Dar labai svarbu groteliu tarpai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noe @ 2009 12 18, 23:25)
atsiprasau, jei ne i tema, bet noriu paklaust -ar nera temos visiems miegamojo baldams aptart, ne tik lovoms? ar tai daroma ir sioje? blush2.gif


yra, tema vadinasi "Miegamieji, Nuotraukos, idejos, patarimai"
nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 20 gruodžio 2009 - 17:21
geriau su grotelem
Atsakyti
Visada lova turi būti tik su grotelėmis, juk jos paskirtis miegojimui o ne daiktų laikymui.
Na o jeigu jau visai nėra kur dėti daiktų, tai yra lovų, kur patalynės dėžė pasistumia po lova iš galo ar šono, svarbiausia kad galėtų "kvėpuoti" čiužinys.
Atsakyti
QUOTE(Geragera @ 2009 12 22, 14:38)
Visada lova turi būti tik su grotelėmis, juk jos paskirtis miegojimui o ne daiktų laikymui.
Na o jeigu jau visai nėra kur dėti daiktų, tai yra lovų, kur patalynės dėžė pasistumia po lova iš galo ar šono, svarbiausia kad galėtų "kvėpuoti" čiužinys.


va, kaip tik toki varianta ir as turejau. bet taip ir nesupratau kam ta deze apskritai ten reikalinga, nes ji tokia zemute, kad net pagalve nebetelpa g.gif . be to ji atvira doh.gif dulkems kauptis ir tiek. neapsikentusi - ismeciau ta deze. tolygu ismest kelis simtus i bala.

gavau savo lenkiska lova su nelenkiska kaina. vaizdas - super. kad tik dar tiek pat ir taip pat tarnautu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones. Bandėm užsakyti lovą pagaminimui pas kauniečius (Bresta), viskas labai super tiko, bet sustabdė būtent tas reikalas, kad grotelių jie nedaro, o tik tokią plokštę deda, jei nori patalynės dėžės. O jei be - grotelės eina ne skersai lovos, o išilgai (jei kam įdomu, jų tinklalapyje yra nuotraukos), tai aš kažkaip ir suabejojau, man nei vienas nei kitas variantas ne prie širdies... Kažkaip keista ir tiek. O šiaip labai malonus vaikinukas, ir lovos gamyba būtų greičiau nei kitur (visur per šventes 5 savaites siūlė, pas juos berds - 3...), gaila...
Dėl patalynės dėžės - vienoj firmoje mums siūlė stalčiukus ant ratukų po lova (150 Lt už stalčių), man pasirodė, kad gera idėja, bet jų lovos mums jau per brangios buvo (vis dar tikimės už kokius 800 Lt įsigyti).
Ieškosim...
Atsakyti

o jei tokia lovytė bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2010 01 31, 22:06)
o jei tokia lovytė  bigsmile.gif



ssu sąlyga, kad ir aplinka tokia biggrin.gif

iš patirties galiu pasakyti, kad labai patogu yra aukštas galvugalis. ir ateityje pirktume ne ąžuolinę (kaip dabar turime), o minkštą odinę diiidelę lovą aukštu galvugaliu smile.gif

o kokybiškų grotelių būva atskirai pirkti, daug ggeriau negu lovos gamintojo.
Atsakyti