Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

tęsiam.

Sena tema.

Perkeliu savo postą iš senosios temos:


Sveikos,

mano problema labai panasi i Cioces (kambarys palepeje, lubos taip pat leidziasi zemyn, tik pas mus virs lango yra kokiu 20cm tarpas iki lubu), tik as uzuolaidu nenoriu. Jau (beveik) apsisprendziau del plisuotu zaliuziu, nes pas mus tik vienas kampas leidziasi zemyn, o kitas - stacias. O gal be reikalo as ant tu plisuotu zaliuziu uzsiciklinau? Gal turite kazkokiu graziu ideju?

Tiesa, dar viena problemele pas mane su karnizu. Laikinai pasikabinome uzuolaidas, nes musu langas iseina tiesiai i kaimynu langus ir viskas labai matosi. Zodziu, karnizas prisuktas virs lango ir eina iki to lubu nuolydzio (apie 2/3 lango plocio). Jo nuimti nenoriu, nes tapetai balti, liks skyles, nezinia, ar pavyks graziai jas uztaisyti, o ir pats karnizas man grazus. Be to, cia forume, buvau radus man labai patikusia ideja (deja, issisaugojau tik nuoroda, o perinstaliavus kompiuteri ji issitryne ). Gal padesite man ja greiciau atrasti? Tokie du kietesnes medziagos trikampiai pakabinti ant karnizo, ju apatineje dalyje - po skyle, per tas skyles pratraukta ir padrapiruota organzos tipo medziaga...

Busiu dekinga uz pagalba.
Atsakyti
Kažkada klausinėjau, ką uždėti ant plačių langų - norėjau roletų. tai ir uždėjom biggrin.gif vienas langas ~130 cm - uždėjo "eilinį", o kitas 193 cm - kažkokį kitokį - tvirtesnį. kol kas viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Po truputi bresta langu redymas biggrin.gif
Kas dejot sirmas, keik mazdaug kainavo? Pas mane 3 m.+balkono durys (balkonu naudojames labai), svetaine.
Kabinciau svetaineje normalias uzuolaidas, bet prie pat lango, stoves valgomojo stalas su kedem, nesimatys to uzuolaidu grozio g.gif
Virtuve i vakaru puse, vasara labai karsta. Mastau apie roletus su saules kontrole. Gal ir kuri dejot, ar sulaiko ta saule? Ant ju dar reikia kazkokia uzuolaida ar romanete kabint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAUBE: 25 balandžio 2013 - 09:20
Sveikutes,


ieskau uzuolaidu miegamajam, bet esu visai pasimetus doh.gif


sienu spalva persikine, o baldai tamsus - lova juoda odine, spinta komoda irdi tamsios - beveik juodos. Patarkit - kokios spalvos tiktu uzuolaidos, noriu ir dieniniiu ir naktiniu.
Is pradziu galvojau roletus deti, juos buciau persikinius issirinkus, bet truksta jaukumo kambaryje, reikia uzuolaidu, na bet nedesi juk juodu naktiniu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(loli87 @ 2013 04 28, 00:03)
Sveikutes,
ieskau uzuolaidu miegamajam, bet esu visai pasimetus doh.gif
sienu spalva persikine, o baldai tamsus -  lova juoda odine, spinta komoda irdi tamsios - beveik juodos. Patarkit - kokios spalvos tiktu uzuolaidos, noriu ir dieniniiu ir naktiniu. 
Is pradziu galvojau roletus deti, juos buciau persikinius issirinkus, bet truksta jaukumo kambaryje, reikia uzuolaidu, na bet nedesi juk juodu naktiniu doh.gif

o kokiu nors detaliu atskiru nera kitos spalvos? arba deti rastuotas naktines pvz tamsios su sviesiu rastu arba sviesios su tamsiu rastu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loli87 @ 2013 04 28, 01:03)
Sveikutes,
ieskau uzuolaidu miegamajam, bet esu visai pasimetus doh.gif
sienu spalva persikine, o baldai tamsus -  lova juoda odine, spinta komoda irdi tamsios - beveik juodos. Patarkit - kokios spalvos tiktu uzuolaidos, noriu ir dieniniiu ir naktiniu. 
Is pradziu galvojau roletus deti, juos buciau persikinius issirinkus, bet truksta jaukumo kambaryje, reikia uzuolaidu, na bet nedesi juk juodu naktiniu doh.gif


jei kambarys nedidelis, tai uzuolaidu tamsiu spalvu nedekit, labai apsunkins smile.gif
Atsakyti
tokio tipo langui su angoje pakabintais begeliais siusiu uzuolaida, neteko tokio tipo labngui siuti.. gal turite kokiu ideju kaip kuo tiksliau atsimatuoti nuolydzio kamapa, matuoti nuo apacios iki begelio krasto...... audinys horizontailai rastuotas dilema..... g.gif http://www.houzz.com...edroom-auckland
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ribbena: 08 gegužės 2013 - 16:47
Norejau paklausti,ka man sumastyti,jei visa langa uztoja sofa,bet noreciau uzuolaidu dieniniu ir ne trumpu,neatrodys durnai? Jos butu neprispaustos,palikciau vietos lengvai kabeti.
Ir jei langas su siena 2,70cm. kiek reikia uzuolaidos,kad graziai kristu,bet nebutu labai priraukta,5m. uzteks?
Kaip skaiciuojate ilgi koki siuti uzuolaidos,pirma karniza reikia pakabinti,jei bus standartinis prie lubu su juosta tas karnizas baltas, o uzuolaidos noreciau,kad butu iki zemes,nenutrumpintos,tai skaiciuoti kai karniza pakabins,ar siuvejos jau pacios gaudosi kiek mazdaug reikia atmesti siunant?

Busiu dekinga uz atsakymus. Man zalias miskas sitas reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2013 05 13, 12:54)
Norejau paklausti,ka man sumastyti,jei visa langa uztoja sofa,bet noreciau uzuolaidu dieniniu ir ne trumpu,neatrodys durnai? Jos butu neprispaustos,palikciau vietos lengvai kabeti.
Ir jei langas su siena 2,70cm. kiek reikia uzuolaidos,kad graziai kristu,bet nebutu labai priraukta,5m. uzteks?
Kaip skaiciuojate ilgi koki siuti uzuolaidos,pirma karniza reikia pakabinti,jei bus standartinis prie lubu su juosta tas karnizas baltas, o uzuolaidos noreciau,kad butu iki zemes,nenutrumpintos,tai skaiciuoti kai karniza pakabins,ar siuvejos jau pacios gaudosi kiek mazdaug reikia atmesti siunant?

Busiu dekinga uz atsakymus. Man zalias miskas sitas reikalas smile.gif

Siūlyčiau audinio pirkti 5,5 m, jei skaidresnis, plonesnis. Jei tankesnis, sunkesnis audinys - užtektų 5 m. Užuolaidas siūnanti siuvėja privalo, mano manymu, mokėti apskaičiuoti užuolaidų ilgį. Jums tereikia pamatuoti atstumą nuo grindų iki lubų 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
gal galetumet rekomenduoti 2-3 vietas VILNIUJE, kur tikrai kokybiskai ir protinga kaina galesiu gauti pilna aptarnavima aprengiant 2 gana dideliu langus romanetemis.

Net neabejoju, jog apie tai jau buvo didkutuota, bet deja reikia labai skubiai, o laiko skaityti ankstesnes temas nelabai yra
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2013 05 15, 07:27)
Merginos,
gal galetumet rekomenduoti 2-3 vietas VILNIUJE, kur tikrai kokybiskai ir protinga kaina galesiu gauti pilna aptarnavima aprengiant 2 gana dideliu langus romanetemis.

Net neabejoju, jog apie tai jau buvo didkutuota, bet deja reikia labai skubiai, o laiko skaityti ankstesnes temas nelabai yra
Aciu 4u.gif

Ir man aktualu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galit rekomenduoti uzuolaidu siuveja? Kiekis nemazas - visam namui. Audinius nusipirksiu pati, reiktu, kad issimatuotu ir pasiutu. Kainos salonuose doh.gif
Atsakyti