Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(EB @ 2014 03 06, 16:04)
Norit pasakyt toks statysis duse ir reguliuosit ir dusa ir vonia? g.gif ar pas jus vonia ir dusas viename?



dusas vonioje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 03 06, 07:14)
Kokia?

Tik galva? Ar visa komplekta? Nes kaip suprantu, jais Lietuvoje neprekiauja  g.gif O man reikia potinkines galvos, rankinio duso ir dar svajoju apie pora purkstuku sienose ir visa tai kad butu valdoma termostatiniu maisytuvu. Taip pat, kaip suprantu, ant vieno maisytuvo visko sukraut nelabai iseitu  g.gif
Apskritai, kiek pastebiu, pas mus labai mazas pasirinkimas. O ir aptarnavimas idomus. Kreipiesi, kad paskaiciuotu samata, pasako, kad pranes po savaites ir dingsta kaip i vandeni. Tai cia klientui reikia, ar prekybininkui reikia, kad is jo pirktu? Nesistebiu, kad pas mus tiek daug verslu zlunga su tokiu poziuriu.


Visas komplektas yra. Lt prekiauja DornBracht, bet tik pagal uzsakyma, nes kaina nemaza ju ax.gif

Del pasirinkimo tai pritariu, tikrai labai skurdus drinks_cheers.gif uzsisakyt, aisku, galima bet ka, bet brangiu daiktu nesinori pirkt gyvai nemacius schmoll.gif
Atsakyti
Mano nuziureta vonia (ikelta 1 psl) yra tik intenete ir katologe..O taip noretusi paciupineti, gyvai apziuret..
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 03 06, 17:25)
Visas komplektas yra. Lt prekiauja DornBracht, bet tik pagal uzsakyma, nes kaina nemaza ju ax.gif

Del pasirinkimo tai pritariu, tikrai labai skurdus drinks_cheers.gif  uzsisakyt, aisku, galima bet ka, bet brangiu daiktu nesinori pirkt gyvai nemacius schmoll.gif


O jūs gal galit įmesti čia nuotrauką? Ir kainą man į AŽ wink.gif O gal susidomėsiu smile.gif
Atsakyti
o koks šviestuvas po siauru veidrodžiu vonioje būtų tinkamiausias?
Atsakyti
skalbykles slepti ar ne, yra ivairiu ideju
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 03 06, 22:35)
o koks šviestuvas po siauru veidrodžiu vonioje būtų tinkamiausias?

Sviestuvas po veidrodziu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 03 06, 23:10)

man irgi tokia dilema iskilus smile.gif

beje is tos serijos apie originaliausiu maisytuvus, galima nebrangiai is kinijos parsisiust biggrin.gif
pvz

Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 03 06, 16:51)
O jūs gal galit įmesti čia nuotrauką? Ir kainą man į AŽ wink.gif O gal susidomėsiu smile.gif

Prie kompo kai prisesiu imesiu mirksiukas.gif

QUOTE(Ruta7777 @ 2014 03 06, 21:33)

beje is tos serijos apie originaliausiu maisytuvus, galima nebrangiai is kinijos parsisiust biggrin.gif
pvz

As panasu buvau nusiziurejus, bet kai pamaciau, kad kinieciai stampuoja beveik tokio pat dizaino, atsoko fantazija biggrin.gif
Atsakyti
pareklamuosiu/parekomenduosiu 4u.gif
Vokiška stačiakampės vonios quarilo medžiaga.
Rekomenduoju thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(EB @ 2014 03 06, 13:21)
Laba diena,
Luxury...- aš į jus tokiu klausimu wink.gif nes savaitgalį vienoj parduotuvėj pardavėja taip ir nesugebėjo išaiškinti.
Norint va tokios didelės galvos dušo+rankinis dušas,ko dar papildomai reiktu?
user posted image


Reikia kad komplekte būtų tokie dalykėliai
1. ibox (tas žalias kur montuojasi į sieną)
2. Didžioji dušo galva pasirinktinai (tinka ta kurią išsirinkot)
3. Maišytuvo rankenėlė su perjungimu dizainas pasirinktinai (kad galėtumėt naudotis dviem dušo galvom)
4. Dušas su žarnele, laikikliu ar dušo stovu ir žarnelės išvedimui alkūnė iš sienos
Viskias turi būti to paties gamintojo.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LuxuryCode @ 2014 03 07, 10:11)
Reikia kad komplekte būtų tokie dalykėliai
1. ibox (tas žalias kur montuojasi į sieną)
2. Didžioji dušo galva pasirinktinai (tinka ta kurią išsirinkot)
3. Maišytuvo rankenėlė su perjungimu dizainas pasirinktinai (kad galėtumėt naudotis dviem dušo galvom)
4. Dušas su žarnele, laikikliu ar dušo stovu ir žarnelės išvedimui alkūnė iš sienos
Viskias turi būti to paties gamintojo.
user posted image

Dèkui 4u.gif
Atsakyti