Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjoms

QUOTE(tyli upė @ 2014 04 15, 15:45)
Spėju, kad auksinė ta bačkutė gautųsi. Kasžin, ar verta. Gal vietoje verta pradėti dairytis - juk beveik viskas anksčiau ar vėliau ir pas mus atsiranda.. ax.gif Ar net pas kokius keramikus užsakyti.. ax.gif

pas keramikus tai arba padarys ne ta, arba kaina kaip uz viena butu irgi kosmine... kazin kiek jos sveria g.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 04 15, 16:05)
Mano didmiesty tai tokias turi vienas salonas http://www.jaukumas....ama-45x38x38-cm, gal yra ir kitokių biggrin.gif nesidomėjau

Aciu 4u.gif
yra ir musu didmiesti tokia parduotuve, tai reiks eiti pasismalsauti...
Atsakyti
Sveikos mielosios, pries pora men domejausi pakabinamais sviestuvais ir buvau radusi zvakides tipo liubinius sietynus, taip pat radau kad lietuviai juos veza is Lenkijos, t.y. lenkai gamina, manaiu, kad issisaugojau nuorodas, bet dabar neberandu, nei tu lietuviu, nei tu lenku. Gal galetumete padeti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Turiu pasirodyti, kitaip negaliu lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Tik sumontavo spintelę dukriuko vonioje, vakare kraną uždėsim clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 04 16, 10:30)
Turiu pasirodyti, kitaip negaliu  lotuliukas.gif

user posted image


Jei veidrodukas ovalus - graziau, kai jis kabo vertikaliai smile.gif
Juolab, kad salia gan daug horizontaliu liniju...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 04 16, 13:29)
Jei veidrodukas ovalus - graziau, kai jis kabo vertikaliai smile.gif
Juolab, kad salia gan daug horizontaliu liniju...

drinks_cheers.gif ir veidrodžio kraštai turėtų būti panašiai lygiai su praustuvo kraštais.
Tas gautųsi jei veidrodėlis kabėtų vertikaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 04 16, 10:30)
Turiu pasirodyti, kitaip negaliu  lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

Tik sumontavo spintelę dukriuko vonioje, vakare kraną uždėsim  clap_1.gif

Jau veidrodžio grožis wub.gif Gal sufleruosit, kur pirkot blush2.gif




Vis pasigrožiu užsukus į Jūsų temą wub.gif
Atsakyti
Veidrodzio kitaip pakabinti neisejo, nes vertikaliai pakabinus, dukra nemato saves veidrodyje. Bet jis ten laikinas, pirkom is Jysko, reikes kazka rimtesnio surasti.
Atsakyti
QUOTE(ccaraite @ 2014 04 17, 09:30)
Jau veidrodžio grožis  wub.gif  Gal sufleruosit, kur pirkot  blush2.gif
Vis pasigrožiu užsukus į Jūsų temą  wub.gif


aš irgi-pamatau, kad juratele parasius zinute, iskart nudziungu-kad bus ka grazaus ikelus 4u.gif

taip pat ir TuDai, aciu uz nuorodas wub.gif

man reikia vonia uztaisyt-ta prasme dangti padaryt, niekaip nenusprendziu ar lygiai ar
kaip pas juratele su vieta kojoms, dar turiu laiko kelias dienas, meistras nelabai nori daryt-jam gi lengviau, o as galvoju-ar cia butina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vlastimila: 18 balandžio 2014 - 07:29
Sveikos, merginos,
Gal galetumete padeti, kur Vilniuje siuvotes uzuolaidas, gal galite pasiulyti siuveja isbandyta smile.gif
Kazkada nare Dafni buvo ikelusi savo sodybs foto, tai labai grazios uzuolaidos.

user posted image
user posted image

Ir dar klausimas, kur ieskoti staliuko pufo klasikinio stiliaus, namuose mazas vaikas, norisi pasikeisti smailius kampus.

Atsakyti
Idėja vonios langui thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Gal kuri žinot, kur internete galima rasti užuolaidinių audinių pavyzdžių, bet, kad ir kokybė būtų gera
Atsakyti
Sveikos, o man reiktų kažkokio aptempiamo sofos užtiesalo-ar būna tokių? net nežinau kaip užvardint, kad galėčiau paieškot blush2.gif

nes dabar kolkas neperku naujos sofos, noriu tam kartui-na kol kitą sofą įsigysiu-pasikeist spalvą, nes dabar man visiškai netinka..
Atsakyti