Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjoms

QUOTE(mamagabi @ 2014 03 29, 11:26)
Dabar tai tikrai nekrenta i akis taip, kaip ta plyteliu siena mirksiukas.gif
Jos ir imkites pirmiausia smile.gif 4u.gif

jėėėėzau, nu tikrai reikės dažyti ją, tik aš bijau vyro reakcijos, sakys, kad man su galva negerai, kad baltai noriu nudažyt biggrin.gif
O ar galiu turėt bent keletą spalvinių variantų, ar geriausia balta tiks?
Nes bus tuomet toje patalpoje sienos baltos, grindys šviesios, laiptai balti, tik pakopos bus kažkokios medienos, dar nežinau net kokios spalvos.
Bijau, kad vyras neleis baltai dažyti. Aišku, aš galiu dažyti jo net neatsiklausus ir nepasitarus, bet ar nesupykdysiu žmogaus, sakys, kad nugrybavau į lankas su ta balta spalva. Dėl dažymo tai jis neprieštaraus labai, nes ir jam ta siena kliūva, tik ta balta spalva man kažkaip sunkiai kaime atrodo, nu gal priprast reikia
Gal dar kas kokių pavyzdžių turi su tokiom dažytom sienom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 29 kovo 2014 - 11:44
O kokios kitos spalvos bus ?
Be to ir balta baltai nelygu smile.gif . Kadangi ta siena matosi is svetaines, manau ji turi dereti ir su svetaine ir su virtuviniu. Gal saugiausias variantas dazyt panasiai kaip kambario sienas?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 03 29, 12:43)
jėėėėzau, nu tikrai reikės dažyti ją, tik aš bijau vyro reakcijos, sakys, kad man su galva negerai, kad baltai noriu nudažyt  biggrin.gif


Jei pataikysite, galite dazyti ir tokia pacia spalva, kaip kad visos pirmo auksto erdves. Tai sienai uzteks ir plytu reljefiskumo, ji tuo ir issiskirs nuo kitu.
O jei nepatiks, visada galesite ant virsaus "uztepti baltai" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 kovo 2014 - 12:07
QUOTE(mamagabi @ 2014 03 29, 13:06)
.
O jei nepatiks, visada galesite ant virsaus "uztepti baltai" smile.gif


O ta balta bendram vaizde neturetu dar su kuom nors "draugauti" ? Na ten baldas koks, paveikslas, apvadai galu gale ? Nes pagal dabartini varianta... Ten tamsi ruda ar juoda pametyta - virtuves spinteliu sonai, stalas .
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 03 29, 12:04)
O kokios kitos spalvos bus ?
Be to ir balta baltai nelygu smile.gif .  Kadangi ta siena matosi is svetaines, manau ji turi dereti ir su svetaine ir su virtuviniu. Gal saugiausias variantas dazyt panasiai kaip kambario sienas?

sienos tokios kreminės visos, grindys visur šviesios, tik virtuvėje tokios žalios tamsiai. Man labiausiai patiktų, jei būtų kreminės, bet galvoju, gal visai gražu būtų ir kokia samaninė g.gif , tik jau prie virtuvės grindų nelabai derėtų, nes ten tokia labiau mėtinė žalia.

QUOTE(mamagabi @ 2014 03 29, 12:06)
Jei pataikysite, galite dazyti ir tokia pacia spalva, kaip kad visos pirmo auksto erdves. Tai sienai uzteks ir plytu reljefiskumo, ji tuo ir issiskirs nuo kitu.
O jei nepatiks, visada galesite ant virsaus "uztepti baltai" smile.gif

reikės pabandyti vieną sienos dalį uždažyti su tais pačiais, kaip tik dar turiu šviežių dažų, tai pabandysiu, tik reikia to betono surišėjo nusipirkti.
Aš nufotografuosiu ir tą erdvę, kad aiškiau kažkas būtų, gal kils daugiau minčių

QUOTE(Azu @ 2014 03 29, 12:19)
O ta balta bendram vaizde neturetu dar su kuom nors "draugauti" ? Na ten baldas koks, paveikslas, apvadai galu gale ? Nes pagal dabartini varianta... Ten tamsi ruda ar juoda pametyta - virtuves spinteliu sonai, stalas .

aš norėčiau ir koridoriuje tų apvadų baltų, taip pat ir plintusų plačių, tai jei baltas siena bus, tai gal nereikės tada jų dėti g.gif
Ten tamsiai ruda, bet jos nebus, ji tik laikinai ten, stalas bus pakeistas į kitokį ir tikrai nebus toks rudas kaip dabar, spintelės šonas irgi nebus rudas, ten statysiu tokią apvalintą šviesią spintelę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 03 29, 10:14)
Tai kas siuva, tas turi suprasti biggrin.gif taip paprastai ir yra daroma.

Nieko naujo neprigalvosi ant ko pakabinti austrijetes, va yra tokie mechanizmai ir tiek žinių 4u.gif http://eurivila.lt/?page_id=5

Aciu uz info. 4u.gif
Bijau, kad pasiliksiu as uzuolaidas pabaigai, o tada islis, kad reikejo kazka nuleist is gipso doh.gif Negrazu man tos austrietes is tiesu.. blush2.gif Nezinau, ka reikes daryti su tom uzuolaidom doh.gif

O cia ka siandien radau Skrajoj, gal kazkam pravers, kas ieskojo rasomojo stalo 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Laba. Ar floroj, na provanso ir klasikos kiemeliu, kazkaip taip vadinasi, temoj, lankosi dar kas nors? rolleyes.gif Uzdaviau klausimuka, kuris dabar aktualus mums rolleyes.gif Gal kas uzves ant kelio, idomu kaip kitu akimis atrodo, geriau padaryti 4u.gif
Atsakyti
Kur rast grazu skromna rysku foteliuka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 29, 19:59)
Kur rast grazu skromna rysku foteliuka? ax.gif

kas tas yra? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 03 29, 19:05)
kas tas yra? rolleyes.gif

skromnas - kuklus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2014 03 29, 20:20)
skromnas - kuklus  biggrin.gif

kur statyt norit ir kodel kuklu?
Kuklu savo dydziu ar spalvine gama ar dar kuo g.gif
ai rysku juk raset biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 29 kovo 2014 - 19:25
Skromnas dydziu ax.gif Pvz kazkas tokio:

user posted image

Bet gali buti ir kazkoks pufikinis, modernesnis. Spalva kol kas nesvarbi. Bus svetainej, ji sujungta su virtuve. Visa kita bus sviesu ir balta. O as spalvas be galo megstu, todel nebijau ju. Ir minksti baldai bus skirtingu ir fakturu, ir (gal) stiliu.

Beje, siandien apziurejau ta sofute, kur buvau imetus raudona. Tik su sviesiu gobelenu. Patiko, nes tokia zgrebnute (nu ir mano zodynas lotuliukas.gif ).
Atsakyti